دانلود بازی اندروید Tenchu (سایه قاتل)

Tenchu (سایه قاتل)

Tenchu Shadow Assasine

( 0 )

دسته : هیجان انگیز

قیمت : 2000 تومان

نسخه : ￾㐀⸀㐀⸀㠀

حجم : 20.83 MB

20.83 MB

دانلود : 10+

10+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

شامد : 1-2-689495-63-5-37226

* برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 293Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

بازی Tenchu (سایه قاتل) برای اولین بار و تنها نمونه ای که قابلیت 'ذخیره سازی ' و 'تنظیم گرافیک' بدون نیاز به نصب برنامه های اضافی و گیج کننده به آن افزوده شده و فقط در استور 'ایران اپس' منتشر شده.


توضیحات:
داستان بازی از آنجا شروع شد که نینجای معروف یعنی yuki imura برای پاک سازی یکی از مناطق دشمن رفته بود و وقتی به قصر برگشت با حادثه ای روبه رو شد. جادوگری که به دستور امپراطور وارد قصر شده بود ناگهان تغییر شکل داد و به سرعت دختر امپراطور را دزدید. حال شما و نینجایی دیگر باید دختر امپراطور را پیدا کنید و قصد جادوگر را از این آدم ربایی بفهمید و بفهمید که از چه کسی دستور میگیرد و در نتیجه او را نجات دهید. این یک بازی شمشیری و مخفی کاری است که میتوان گفت حد مخفی کاری بازی در حد splinter cell است. باید در تاریکی فرو روید تا کسی شما را نبیند و مخفیانه دشمنان را از بین ببرید. در بازی فن های زیادی وجود دارد که با تغییر جهت فن ها عوض میشوند(فن هایی که از پشت سر دشمن میزنید با فن هایی که از کنار دشمن میزنید فرق میکند.)بازی به دو صورت طی میشود. اول سوم شخص و دوم اول شخص. وقتی در حالت عادی و راه رفتن یا فن زدن به صورت مخفی به دشمنان هستید سوم شخص و وقتی که با دشمنان به صورت مستقیم و رو در رو میجنگید به صورت اول شخص در می آید.
نسبت به حجم بازی و میزان مراحل و تعداد دموها واقعا گرافیکی عالی دارد. شخصیت های مختلف دو نوع لباس برای هر دو شخصیت اصلی و مواردی دیگر در کنار هم گرافیک بازی را بالا برده اند. پس اگر به بازیهای مبارزه ای نینجایی و مخفیکاری علاقه دارید این بازی را از دست ندهید


ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان):

1- اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان (6 اسلات حافظه برای هر بازی)

2- اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان

3- کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

4- سازگاری با تمام نسخه های اندروید

5- نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

6- کاهش حجم دیتای بازی از 1.1gig به 293MB توسط گروه کیهان (برای رفاه حال کاربران)

7- امکان اتصال دسته بازی


نکات قابل توجه در مورد بازی:

برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 293Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید.

برای تماس با ناشرین و رفع مشکل و یا انتقادات و پیشنهادات می توانید با شماره 09331919796 تماس حاصل نمایید و یا از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. لینک عضویت در کانال تلگرام در صفحه اول بازیها قرار دارد

باز کردن سوکت های شبکه
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر