دانلود برنامه اندروید مانیتور محافظت از کودک

مانیتور محافظت از کودک

( 1 )

دسته : کاربردی

قیمت : 1000 تومان

نسخه : 2.5

حجم : 1.14 MB

1.14 MB

دانلود : 0

0

اندروید مورد نیاز : 4.2, 4.2.2

4.2, 4.2.2

نرم افزاری دیگر از تیم برنامه نویسی برف که میشه گفت جزو بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه میباشد و مورد نیاز هر خانواده ای که کودک خردسال دارند.

با داشتن این نرم افزار دیگر نیاز نیست بیشتر وقت خودتون رو به سر زدن به کودکتون هدر بدید و میتونید با خیال راحت به کارهای خودتون برسید و زمانی که کودکتون بیدار شد نرم افزار شمارو باخبر میکنه.

این نرم افزار بدون نیاز به اینترنت بوده و فقط کافیه از یک شبکه وای فای استفاده کنید و اصلا برای شما هزینه ای رو دربر نداره.

این نرم افزار باید بر روی دو گوشی نصب باشه  و هردو گوشی به یک وای فای مشترک وصل باشند یکی از گوشی هارو در کنار فرزندتون قرار میدید و گوشی دیگر پیش خودتون و با خیال راحت به کاراتون میرسید نرم افزار تمام صداهای اطراف فرزندتون رو با بالاترین کیفیت برای شما ارسال میکنه و زمانی که کودک شما بیدار شد با شنیدن صداش متوجه میشید.

این نرم افزار نیاز به دسترسی روت و برنامه های دیگر نداره و خیلی راحت میتونید از آن استفاده کنید.

این نرم افزار مورد نیاز تمامی پدران و مادرانیه که میخوان به کاراشون برسند اما به خاطر فرزندشون زمانی کافی ندارند.

نرم افزار رو میتونید با یک کلیک دانلود و از آن استفاده کنید.در هنگام استفاده دستگاه را از حالت سکوت (سایلنت) خارج فرمایید.برنامه بر روی گوشی های زیر تست شده و به درستی کار میکند:

​Samsung Galaxy Note 2

​Samsung Galaxy S 3

​Samsung Galacy Tab 2

Orod Diamond**دوستانی که از برنامه استفاده کرده اند و به درستی و بدون مشکل اجرا شده مدل دستگاه خودشون رو در نظرات قرار دهند تا به این لیست اضافه بشه**

اگر در اجرای نرم افزار با مشکلی برخورد کردید از بخش درباره ما با پیامک یا ایمیل با ما ارتباط برقرار کنید.

باز کردن سوکت های شبکه
ضبط صدا
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.