دانلود برنامه اندروید کنترل سیستم اندرویدی از رایانه شخصی

Vysor - Android control on PC

کنترل سیستم اندرویدی از رایانه شخصی

( 1 )

دسته : کاربردی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.0.3

حجم : 3.01 MB

3.01 MB

دانلود : 1,000,000+

400+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

اپلیکیشنی که با استفاده از آن میتوانید از رایانه شخصی تان به گوشی یا تبلت اندرویدی تان دسترسی داشته و از امکانات آن استفاده کنید،
اپلیکیشن ها را باز کنید، بازی کنید و هر کار دیگری که با گوشی یا تبلت اندرویدی تان انجام میدهید را از رایانه شخصی و با کیبورد و موس انجام دهید.
صفحه گوشی یا تبلت اندرویدی تان را روی مونیتور رایانه تان باز کنید و نمایش های اسلایدی (پرزنتیشن هایی) که در گوشی یا تبلت تان دارید را با نمایی بزرگتر ببینید.
ضمنا میتوانید با استفاده از Vysor Share محتویات صفحه نمایشگرتان را با دیگران به اشتراک گذاشته و از آنها کمک بگیرید.
با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید چندین گوشی یا تبلت را به یکدیگر متصل کنید و یک اپلیکیشن را در بیش از یک گوشی یا تبلت امتحان کنید بدون آنکه نیازی به برداشتن و ارتباط مستقیم با هر کدام باشد.

برای استفاده از Vysor باید:
- ابتدا اپلیکیشن را روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید.
- از دستورالعمل هایی که در لینک زیر آمده برای اشکال زدایی پورت یو اس بی استفاده کنید: https://www.youtube.com/watch?v=Ucs34BkfPB0
- افزونه Vysor را برای مرورگر کروم دانلود کنید. این افزونه به شما اجازه میدهد از رایانه شخصی تان به سیستم اندرویدی خود دسترسی داشته باشید.
- کسانی که از ویندوز استفاده میکنند باید درایورهای ADB را از آدرس http://download.clockworkmod.com/test/UniversalAdbDriverSetup.msi دانلود و نصب کنید.

android.permission.FOREGROUND_SERVICE
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار