دانلود برنامه اندروید کلیپ لَیِر

Clip Layer

کلیپ لَیِر

( 9 )

دسته : کاربردی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.0

حجم : 1.93 MB

1.93 MB

دانلود : 10,000+

300+

اندروید مورد نیاز : Unknown

Unknown

یکی دیگر از نرم افزارهای پروژه مایکرسافت گاراژ که با استفاده از آن میتوانید هر متنی در هر اپلیکیشنی را تنها با چند لمس ساده انتخاب کرده و آن را کپی کنید.
در اپلیکیشن ها، صفحات وب یا هر متن دیگری ممکن است پاراگراف یا چند جمله به درد بخور باشد که بخواهید آنها را کپی و در جایی ذخیره کنید. در بسیاری از اپلیکیشن ها این کار ممکن نیست چون اصلا امکان انتخاب یک نوشته و کپی و پیست کردن آن وجود ندارد. در صفحات وب یا اپلیکیشن هایی که امکان انتخاب نوشته های یک متن وجود دارد هم معمولا تعیین دقیق قسمتی که میخواهید آن را کپی پیست کنید کار آسانی نیست.
خوشبختانه کلیپ لَیِر این مشکل را حل کرده است. شما میتوانید هر نوشته ای در هر اپلیکیشنی را کپی کرده و در Wunderlist خود ذخیره کنید تا بتوانید از هر گوشی یا تبلت دیگری به آن دسترسی داشته باشید، آن را برای دیگران ایمیل کنید یا با آنها به اشتراک بگذارید یا آن نوشته را در هر اپلیکشن دیگری که خواستید پیست کنید.

 

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن

۱۳۹۶/۰۷/۳۰

POOYATVGH_NAHALTV18

مال من هم نصب نمیشه!!!!!!؟؟؟؟؟،!!!!!!!؟؟؟

۱۳۹۶/۰۵/۲۷

امیرعلی_کوهزری

چرا نصب نمیشه؟

۱۳۹۶/۰۵/۱۱

shervin_zs

وقتی توی برنامه‌هایی هستید که در اونها امکان کپی متن (فرضاً انگلیسی) غیر فعاله با این برنامه میشه متن مد نظرمون رو کپی کنیم و کاربردش (برای من) اینه که با کپی شدن متن ، میتونم اون رو (با گزینهٔ «ترجمه با یک ضربه» در «گوگل ترنسلِیت») به فارسی ترجمه کنم

۱۳۹۶/۰۴/۱۱

mamad S3

آقا من نمیدونم چطور کار میکنه، کسی بلده؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۲

P4R3A

مگه میشه بد باشه؟

۱۳۹۵/۱۱/۱۲

torijoon

عالی