دانلود برنامه اندروید مایکروسافت تودو

Microsoft To-Do: List, Task & Reminder

مایکروسافت تودو

( 11 )

دسته : کاربردی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.45.98

حجم : 9.11 MB

9.11 MB

دانلود : 1,000,000+

450+

اندروید مورد نیاز : 4.4

4.4

اپلیکیشنی برای برنامه ریزی و درست کردن فهرستی از کارهای روزانه ساخت شرکت مایکروسافت،
فرقی نمیکند چه کارهای مهمی دارید و این کارها در چه رابطه هستند (منزل، مدرسه یا محل کار) در هر حال با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید سطح بازدهی خود را بالا برده و استرسی که ناشی از کارهای عقب افتاده است را کاهش دهید.

الگوریتم های هوشمند و طراحی زیبا
الگوریتم های هوشمند و طراحی زیبای این اپلیکیشن به شما اجازه میدهند تا به راحتی برای کارهای روزانه تان برنامه ریزی کنید. این شامل کارهای روتینی است که هر روز باید انجام دهید و همچنین مهمترین کارهایی که حتما باید در یک روز خاص انجام دهید. شما میتوانید از پیشنهادهای هوشمندانه ای که خود اپلیکیشن میدهد نیز استفاده کنید و البته فهرست کارهای برای انجام تان را بین گوشی، رایانه یا تبلت تان مطابق سازی (سینک) کنید به طوری که بتوانید از هر کدام از این وسایل و از هر جایی (مدرسه، محل کار، منزل یا حتی در سفر) به فهرست کارهای برای انجام تان دسترسی داشته باشید.

مدیریت لیست کارهای برای انجام
اضافه کردن کارهای جدید به لیست کارهایتان، سازمان دهی لیست و زمانبندی آن وقت زیادی از شما نخواهد گرفت. میتوانید برای کارهای مهم تان که به هیچ عنوان نباید انجام شان فراموش شود یادآور و موعد نهایی تعیین کنید تا اپلیکیشن انجام آنها را به شما یادآوری کند. همچنین اگر کارهایی برای انجام دارید که به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه یا حتی سالانه انجام آنها باید تکرار شود برای آنها نیز میتوانید در موعد مقررشان یادآور تعیین کنید تا در زمان مناسب انجام آنها از طرف اپلیکیشن به شما یادآوری شود.
علاوه بر این میتوانید برای هر کدام از کارهایتان توضیحات اضافی هم وارد کنید. فرقی نمیکند این توضیحات یک آدرس معمولی باشد، جزئیات کتابی که حتما باید بخوانید یا وبسایت هایی که میخواهید حتما از آنها بازدید کنید. تمامی کارهای شما به همراه توضیحات شان از لیست کارها قابل دسترسی خواهند بود.

اولویت بندی لیست ها بر اساس رنگ
فکر میکنید کدام کارهایتان به نسبت دیگر کارهایی که باید انجام دهید اولویت بالاتری دارند؟ نظرتان چیست اگر بتوانید این اولویت بندی را با رنگ تعیین کنید؟ خوب این دقیقا همان کاری است که در این اپلیکیشن میتوانید انجام دهید. شما میتوانید برای هر کدام از لیست های کاری که دارید رنگی جداگانه انتخاب کنید و بعد به راحتی هر کاری را فورا در لیست خودش قرار دهید. مثلا میتوانید برای کارهایی که باید در خانه انجام دهید، برای خریدهایتان و برای پروژه های کاری تان هر کدام یک لیست جداگانه با یک رنگ متفاوت درست کنید. هیچ محدودیتی برای درست کردن لیست وجود ندارد و البته اگر توصیه های دیوید آلن برای بالا بردن بازدهی تان استفاده میکنید حتی میتوانید از لیست هایی مثل "لیست کارهایی که باید در این چند روزه انجام داد" یا لیست "کارهای ادامه دار و نیازمند پیگیری" نیز برای کارآیی بیشتر استفاده کنید. دیگر فرقی نمیکند برای انجام یک کار یک هفته وقت دارید یا پنج سال! در هر حال مایکروسافت تودو در کنار شماست.

امکانات مختلف
بهتر است برنامه هر روز را در صبح همان روز بریزید و بعد با تمرکز روی کارهایی که باید انجام دهید بازدهی روزانه خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید. خوشبختانه این اپلیکیشن هم رایگان است و هم از امکانات مختلفی همچون تعیین یادآور و موعد نهایی، امکان مطابق سازی (سینک) لیست های کاریتان در وسایل الکترونیکی مختلف برای دسترسی آسان تر به آنها و امکان وارد کردن توضیحات اضافی برای هر کدام از کارها برخوردار است ضمن آنکه تم های مختلفی هم برای زیباسازی ظاهر اپلیکیشن دارد که میتوانید در خور سلیقه خود از آنها استفاده کنید.

در یک کلام مایکروسافت تودو همان ابزاری است که با آن میتوانید زندگی تان را مدیریت کنید و بازدهی تان را بالا ببرید. مدیریت کارهای روتین روزانه تا به حال به این سادگی نبوده و انجام کارهای بیرون از خانه تا به این اندازه لذت بخش! مایکروسافت تودو همان ابزاری است که برای مدیریت روزانه زندگی تان به آن نیاز دارید.

اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
android.permission.FOREGROUND_SERVICE
دسترسی به لرزاننده
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
android.permission.REQUEST_INSTALL_PACKAGES
باز کردن سوکت های شبکه
درخواست نشانه های تصدیق از مدیریت اکانت
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
مدیریت لیستی از حساب ها اکانت ها در مدیر اکانت

۱۳۹۷/۰۶/۳۰

taha.s2

عالیه