دانلود برنامه اندروید آموزش دوچرخه سواری کوهستان

Mountain Biking

آموزش دوچرخه سواری کوهستان

( 1 )

دسته : ورزش

قیمت : رایگان

نسخه : 4.0

حجم : 4.91 MB

4.91 MB

دانلود : 100,000+

250+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

اپ دوچرخه سواری در کوهستان را دانلود کرده وبه تماشای فیلم  دوچرخه سواران کوهستان که دوچرخه های خود را از روی سخت ترین و چالش انگیز ترین موانع عبور می دهند بشینید!
این اپ به شما یاد می دهد که چگونه از موانع سر سخت عبور کنید! روش ها ی مانور دوچرخه سواران حرفه ای را از ابتدایی ترین روش تا پیچیده ترین و خطرناک ترین ان را یاد بگیرید!
همه چیز را در مورد انواع دوچرخه سواری کوهستان یاد بگیرید: cross country (XC), trail riding، تمام کوهستان ها ، تپه ها، دوچرخه سواری رایگان، پرش و.....
نکاتی در مورد انتخاب درست تجهیزات ، محافظ دنده و لوازم جانبی: بهترین دوچرخه های کوهستان، دستکش ها، شیشه ها، کفش ها، ابزار دوچرخه سواری،  پدها، محافظ دست ها و کمک های اولیه !  دوچرخه سواری های کوهستان مشابه دیگر انواع دوچرخه سواری می باشد، ولی  از  جهت داشتن یژگی های خاص  برای مناطق سخت و سعب العبور متفتوت است . دوچرخه سواری کوهستان به دسته هیا زیر تقسیم می شود:   cross country (XC), trail riding, all mountain, downhill, freeride, dirt jumping and trials

اکثر ناکامی ها در دوچرخه سواری کوهستان در دسته های recreational XC,و Trail Riding به این خاطر که  در این رسته نیاز به کنترل با دقت زیاد می باشد. دوچرخه سواری کوهستانی همه جا امکان پذیر استف از حیاط خانه گرفته تا خیابان ها . هرکجایی که فکرش را بکنید. بسیاری از دوچرخه سواران کوهستان امکاناتی مانند بطری آب؛ تلمبه و جعبه های کمک های اولیه به همراه خود دارند. بر خلاف دوچرخه های معمولی ، در این نوع درچرخه ها از ترمزهای دیسکی استفاده می شود.  پدال ها این نوع دوچرخه ها از ساده ترین نوع تا پیشرفته ترین آن وجود دارند.

نکته: بیش از 90 درصد ویدئو بر روی تمام دستگاه ها جواب خوهد داد، اما 10 درصد آنها شاید به طورکامل اجرا نشوند.

 

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
دسترسی به موقعیت مکانی تخمینی برگرفته از منابع موقعیت شبکه همچون دکل­های مخابراتی و Wi-Fi را می دهد.
دسترسی به موقعیت مکانی دقیق برگرفته از منابع موقعیت همچون GPS، دکل­های مخابراتی و Wi-Fi را می دهد.
اجازه دسترسی به لیست حساب ها در سرویس حساب ها را فراهم می آورد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۴/۱۱/۲۶

karbary

میخرس