دانلود بازی اندروید قهرمانان سرزمین نشان آتشین

Fire Emblem Heroes

قهرمانان سرزمین نشان آتشین

( 6 )

دسته : شبیه سازی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.10.0

حجم : 54.23 MB

54.23 MB

دانلود : 5,000,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 4.2, 4.2.2

4.2, 4.2.2

یک بازی استراتژی نقش محور فوق العاده مبتنی بر نوبت از سری بازی های نشان آتشین که در آن انتخاب تاکتیک مناسب و حرکت به موقع حرف اول را میزند،
بهینه شده برای گوشی های هوشمند، کاری از شرکت بازی سازی Nintendo،
قهرمانان با شما هستند! دروازه دنیاهای مختلف را باز کنید!
قدم در دنیای "نشان آتشین" بگذارید و قهرمانان آن را به خدمت بگیرید.
قابلیت های قهرمانان تان را ارتقا دهید و سطح شان را بالا ببرید.
این ماجرای نشان آتشین است! ماجرایی که شاید شبیه به آن را تا به حال ندیده باشید!
همراه با قهرمانان تان قدم در میدان نبرد بگذارید، با پیروزی در نبردها شاهد قوی تر شدن قهرمانان تان باشید و از درگیر شدن در ماجرایی که راهی است به سوی آینده لذت ببرید!

ماموریتی پر حادثه
دو سرزمین با یکدیگر در گیر شده اند. یکی امپراطوری اِمبلیان که میخواهد بر تمامی سرزمین ها حکم براند و دیگری سرزمین آسکران که در برابر آن می ایستد. شما در این بازی نقش فرمانده ای را بازی میکنید که قابلیت احضار قهرمانان افسانه ای را از جای جای دنیای "نشان آتشین" دارد. شما به تشکل قهرمانان می پیوندید و باید از سرزمین آسکران در برابر حملات امپراطوری امبلیان که تمامی هم ندارد دفاع کنید.

نبردهایی نفس گیر
تمام نبردهای این بازی مبتنی بر نوبت هستند. شما نه تنها باید با نقشه محلی که مبارزه در آن اتفاق می افتد آشنایی داشته باشید بلکه باید از نقاط ضعف و قوت هر کدام از قهرمانان گروه تان نیز مطلع باشید. خوشبختانه انجام این بازی بسیار ساده است و تمامی فرامین از جمله فرامین حمله ای تنها با یک حرکت انگشت روی صفحه نمایشگر قابل اجرا هستند.

امکان به خدمت گرفتن قهرمانانی افسانه ای از سری بازی های نشان آتشین
شما میتوانید قهرمانان تان را از بین دهها قهرمان مختلف از سری بازی های نشان آتشین انتخاب کنید به اضافه این که چند قهرمان جدید نیز به این قسمت از بازی اضافه شده اند. کار طراحی این قهرمانان به عده یوسوکه کوزاکی طراح دو بازی از سری بازی های نشان آتشین با نام های "بیداری" و "تقدیر" بوده است. بعضی از قهرمانان از همان ابتدا با شما هستند و دوشادوش قهرمانان دیگر برای شما میجنگند در حالی که برخی دیگر دشمنان قسم خورده شما هستند و اگر بخواهید آنها را در گروه قهرمانان تان داشته باشید اول باید آنها را شکست دهید.

چندین حالت مختلف برای انجام بازی
این بازی علاوه بر حالت داستانی دارای حالت های دیگری است که در آنها میتوانید با دیگران متحد شوید یا با آنها به صورت آنلاین مبارزه کنید. علاوه بر این در به روز رسانی های آینده قهرمانان، امکانات و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه خواهند شد تا هیچ گاه محیط بازی برای شما خسته کننده نشود.

حالت داستانی
قهرمانان خود را از بین قهرمانان سری بازی های نشان آتشین و قهرمانان جدیدی که در فوق راجع به آنها صحبت شد انتخاب کنید و قدم در حالت داستانی بازی بگذارید. دشمنان تان را شکست دهید و نگذارید آسیبی به سرزمین آسکران برسانند.

برج آمادگی رزمی
این برج دارای نبردهای متفاوتی با درجات سختی مختلف است که با شرکت در آنها هم میتوانید امتیاز تجربه خود را بالا ببرید و هم جوایز بیشتری بدست آورید. ضمنا دشمنان و میدان نبرد در هر کدام از این نبردها هر بار به صورت اتفاقی تولید میشوند و لذا هر نبردی برای شما یک چالش جدید خواهد بود.

میدان نبرد
میدان نبرد محلی است که در آن میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا مبارزه کنید. هر چقدر پیروزی های بیشتری بدست آورید امتیاز و رده تان بین کاربران دیگر بالا خواهد رفت و البته برنده آیتم هایی خواهید شد که با آنها میتوانید قدرت قهرمانان تان را افزایش دهید.

نبرد قهرمانان در محیط هایی خاص
در بخش "محیط های خاص" میتوانید در نبردهایی شرکت کنید که البته فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند. در صورت پیروزی بر قهرمانان دشمن در این نبردها میتوانید آنها را در گروه خود نیز به خدمت بگیرید.

برای انجام این بازی باید به اینترنت متصل باشید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
com.android.vending.CHECK_LICENSE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.nintendo.zaba.permission.C2D_MESSAGE

۱۳۹۶/۱۱/۰۶

iran_irani650

۷۰۰ مگ دیتا داره اما درکل برای اشخاصیکا عاشق بازیا ژاپنی هستن می ارزه دان کنن . نوبتی اکشنه سبکش ناشرش هم نینتندو معروفه امیدوارم کمک کرده باشم

۱۳۹۶/۱۰/۲۲

Baran_Peymani

عاااالیه!

۱۳۹۶/۰۳/۲۰

Farogh_Takin

اپدیت‌ میخواد