دانلود بازی اندروید اردوگاه حیوانات

Animal Crossing: Pocket Camp

اردوگاه حیوانات

( 5 )

دسته : شبیه سازی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.9.0

حجم : 67.88 MB

67.88 MB

دانلود : 10,000,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

قدم در اردوگاه حیوانات آن هم در وسط طبیعت بکر بگذارید و آن را به دلخواه خود مدیریت کنید!
مسئولیت همه چیز با شماست! شما میتوانید محیط اردوگاه را به هر شکلی که میخواهید تزئین کنید. میخواهید محیط کمپ حیوانات زیبا و دلنشین باشد یا اسپورت؟! هر طور شما بخواهید! حتی وظیفه درست کردن میز و صندلی ها و مبلمان اردوگاه نیز به عهده شماست. طوری آنها را درست کنید که اردوگاه تان تبدیل به یک اردوگاه رویایی برای حیوانات شود!
چطور میشود یک اردگاه رویایی ساخت؟ این طوری!

با کمک کردن به حیوانات اردوگاه
همانطور که در اردوگاه خودتان قدم میزنید و با نقاط مختلف آن آشنا میشوید با حیوانات جدیدی برخورد خواهید کرد که میتوانید به آنها کمک کنید. بعضی از آنها به دنبال غذا هستند. اما غذای آنها با هم متفاوت است. بعضی ها ماهی میخورند، بعضی میوه و بعضی حتی حشرات را. این تازه اول کار است! وقتی به حیوانات مختلف کمک کردید میتوانید تازه بروید سراغ درست کردن میز و صندلی و مبلمان برای آنها!

با درست کردن مبلمان، میز و صندلی و وسایل مورد نیاز حیوانات
با کمک کردن به هر کدام از حیوانات به عنوان جایزه مقداری مواد اولیه دریافت خواهید کرد که با آنها میتوانید مبلمان، میز و صندلی و وسایل مورد نیاز حیوانات را بسازید. کافی است فقط منوی ساخت را باز کنید و یک سفارش برای کورش بگذارید! کورش کیست؟ یک دوره گرد پرکار و زحمت کش! بعد میتوانید منتظر شوید تا وسایل تان از راه برسد. اگر هم عجله دارید میتوانید با استفاده از ژتون های برگی میتوانید سفارش تان را به بالای لیست سفارش ها برسانید. ژتون های برگی را میتوانید در طول بازی بدست بیاورید یا با پول واقعی بخرید.

با پذیرایی از حیوانات جدید در اردوگاه
همچنانکه با حیوانات بیشتر و بیشتری دوست میشوید آنها نیز علاقه بیشتری برای بازدید از اردوگاه شما نشان خواهند داد. اگر وسایل مورد علاقه آنها را در اردوگاه بگذارید میتوانید هر موقع خواستید از آنها در اردوگاه پذیرایی کنید حتی اگر تمام دکوراسیون اردوگاه را تغییر داده باشید!

اردوگاه شما، راه و رسم شما!
اردوگاه حیوانات فضایی در اختیار شما قرار خواهد داد تا کلا ایده هایتان را پیاده کنید. اردوگاه شما میتواند هر شکلی داشته باشد از شکل سنتی گرفته که بیشتر به حفظ طبیعت در آن توجه شده تا شکل مدرن با کنسرت و اسباب بازی های سوار شدنی! انتخاب با شماست! ضمنا میتوانید کاراکتر مدیر اردوگاه را که در واقع خودتان هستید سفارشی سازی کرده و از اردوگاه دوستان تان هم بازدید کنید. این یکی از بهترین راهها برای آشنایی با ایده های دوستان تان یا دیگران در ساخت اردوگاه است. دوست شدن با حیوانات جدید هم که دیگر جای خودش را دارد!

باز کردن سوکت های شبکه
jp.co.nintendo.compass
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
ضبط صدا
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE

۱۳۹۷/۰۲/۲۶

javad

خیلی هم خوب بعد مدت ها یه بازی خفن بازی کردن

۱۳۹۶/۱۱/۲۳

hoseinimahshid

فکر کنم خوب باشه خوبه آیا ؟؟؟

18 روز پیش

Nima_Gamer5203

بله خودم بازیشو دارم خیلی هم راضیم

۱۳۹۶/۰۹/۳۰

Parham_Lotfi7127

پر فکت

۱۳۹۶/۰۹/۲۷

Bahador_Rm

عالی

۱۳۹۶/۰۹/۰۵

Baran_Peymani

بسیاار بازی خوبیه ولی هی اپدیت میخواد و دیتاش توشه