دانلود بازی اندروید دنیای دکتر ماریو

Dr. Mario World

دنیای دکتر ماریو

( 0 )

دسته : Puzzle

قیمت : رایگان

نسخه : 1.2.5

حجم : 99.46 MB

99.46 MB

دانلود : 5,000,000+

100+

اندروید مورد نیاز : 4.4

4.4

شامد : 1-2-689495-63-0-55284

از مهارت های خود در حل پازل استفاده کنید و آن ویروس های بدجنس را از بین ببرید! کپسول ها را کنار هم بگذارید و ببینید چطور ویروس ها ناپدید میشوند! قوانین این بازی دقیقا مثل بازی های پازلی دیگر در سبک تطبیق ساز است. شما باید سه یا تعداد بیشتری مهره همشکل که در این بازی شبیه کپسول و ویروس هستند را کنار هم بگذارید و بدین ترتیب آنها را از بین برده و امتیاز بگیرید.
در واقع شما دارید با این کار به دکتر ماریو و دوستانش کمک میکنید تا ویروس ها را از بین ببرند! یادتان باشد برای از بین بردن ویروس ها در هر مرحله تعداد محدودی کپسول در اختیار دارید و باید با همان تعداد محدود تمام ویروس ها را از بین ببرید. خونسردی تان را حفظ کنید و برای از بین بردن ویروس ها برنامه ریزی داشته باشید!
عده ای از ویروس های رنگی آمده اند و دنیای دکتر ماریو را به هرج و مرج کشانده اند! دکتر ماریو و دوستانش لباس های آزمایشگاه شان را میپوشند، کپسول هایشان را بر میدارند و آماده مبارزه با ویروس ها میشوند! دکتر ماریو تنها کسی نیست که قرار است با ویروس ها بجنگد. دکتر هلو، دکتر بوزر و کاراکترهای دیگر هم هستند. حتی شما میتوانید از کمک کاراکترهایی همچون گومبا، کوپا تروپا و بازی بیتل هم استفاده کنید. هر کدام از دکترها و هر کدام از کاراکترهای دستیارشان در این بازی دارای قابلیت های خاص خود هستند.
شما باید ببینید کدام دکتر با کدام دستیار بیشتر به سبک بازی تان نزدیکترند و همان ها را انتخاب کنید. ضمنا به زودی دکترها و دستیارهای جدیدی هم به بازی اضافه خواهند شد.

ویژگی ها:
- دارای صدها مرحله جالب و چالش برانگیز
- امکان ارسال قلب برای دوستان تان و کاربران دیگر بازی یا دریافت قلب از آنها
- امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت تک به تک
- بدست آوردن امتیاز نبرد با پیروزی در هر رقابت آنلاین، هر موقع امتیاز نبردتان به حد نصابی رسید کاراکترتان یک سطح بالاتر خواهد رفت.

 

jp.co.nintendo.matcha.permission.C2D_MESSAGE
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE