دانلود برنامه اندروید ریال

ریال

Riyal

( 0 )

دسته : مالی

قیمت : 500 تومان

نسخه : 2.0

حجم : 248.55 kB

248.55 kB

دانلود : 10+

10+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

شامد : 1-2-689495-63-5-36864

ریالـــ ؛ برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند بدون داشتن علم حسابداری و بی‌نیاز از یک حسابدار خبره، میزان سود و زیان یک حرکت تجاری را محاسبه کنید.

میزان سرمایه خود، هزینه‌های که برای هر محصول می‌کنید، قیمت محصول و تعداد تولید را وارد کنید؛ و از جادوی محاسبات برنامه لذت ببرید!
اشتباه نکنید! این برنامه درست است که ظاهری ساده دارد، اما در بطن خود چندین فرمول پیشرفته حسابداری و بیش از هزاران خط از کدهای برنامه‌نویسی را گنجانده که تضمین‌کننده محاسبات صحیح آن است.


سؤالات متداول:

1. هدف از تولید این برنامه چه بوده است؟ برنامه پیش‌تر برای بازاریابی و محاسبه سریع تولید به‌صرفه یک محصول طراحی شد. نسخه آزمایشی برنامه در مدت اندکی مورد استقبال گروه بزرگی از تُجار، بازاریان و افرادی قرار گرفت که تجارت‌های کوچک یا خانگی داشتند و بادانش اندک حسابداری ریسک تولید گسترده محصولات خود را نمی‌کردند.


2. این برنامه برای چه کسانی مناسب و کاربردی است؟ با توجه به اهداف تولید برنامه «ریال»؛ طیف گسترده‌ای از کاربران را شامل می‌شود و به یک گروه خاص از تُجار تعلق ندارد. هر شخص با هر استعداد و گروه شغلی می‌تواند با استفاده از «ریال»، ریسک تولید و انتشار محصول خود را کاهش دهد و از میزان سود یا زیان آن آگاه شود.


3. آیا گروه نوین ارتباط تضمین‌کننده محاسبات برنامه است؟ بله. در نظر داشته باشید که «ریال» یک حسابدار هوشمند است و ما محاسبه صحیح برنامه را تضمین می‌کنیم؛ اما در دنیای تجاری امروز برای تولید تا انتشار انواع محصولات و با در نظر گرفتن نرخ تورم، گروه نوین ارتباط تضمین‌کننده اطلاعات واردشده در برنامه نیست. لطفاً اطلاعات خود را با دقت وارد کنید تا ریسک کار کمتر شود.


امکانات:

• سیستم پیشرفته گزارش از محاسبات صورت گرفته.

• ارسال گزارش محاسبات توسط هر یک از برنامه‌های چت و ارسال پیام.

• سیستم پیشرفته گزارش خطا و راهنمای کاربر.

• سادگی در رابط کاربری و تعامل‌پذیر سریع‌تر کاربران با UI برنامه.

• قابلیت تنظیم واحد پول موردمحاسبه.

• و...