دانلود بازی اندروید عشق حافظه!

Matching Mania - Memory Game

عشق حافظه!

( 1 )

دسته : فکری

قیمت : رایگان

نسخه : 1.5.1

حجم : 6.27 MB

6.27 MB

دانلود : 50,000+

80+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

بازی کلاسیک کارت حافظه با محیطی جالب و سرگرم کننده و گرافیکی ساده و در عین حال زیبا که با آن میتوانید حافظه و قوه تمرکز خود را تقویت کنید،
شما یک سری کارت بسته به ابعاد صفحه بازی در اختیار دارید. با لمس هر کارت میتوانید برای چند لحظه آن طرف کارت را که یک تصویر است ببینید. بعد کارت های دیگر را لمس میکنید و آن طرف آنها را میبینید. جای هر کارت را با تصویر آن به خاطر بسپارید و به محض آنکه کارتی با همان تصویر را دیدید فورا کارت اولی که تصویرش را دیده بودید لمس کنید. بدین ترتیب این دو جفت کارت از صفحه بازی حذف شده و بازی ادامه پیدا میکند. زمانی بازی به پایان میرسد که تمام کارت ها از صفحه حذف شده باشند

ویژگی ها:
- مناسب هم برای بچه ها و هم بزرگترها
- تقویت حافظه تصویری، قوه تمرکز و هماهنگی چشم و انگشتان
- گرافیک بسیار زیبایی در سبک کارتونی
- رابط کاربری ساده با کاربری آسان طوری که حتی بچه ها هم میتوانند با آن کار کنند.
- دارای 20 سری کارت مختلف برای انتخاب که برخی از آنها عبارتند از کارت حیوانات، پروانه ها، گربه ها، هالووین، علائم راهنمایی رانندگی، ورزش، اسباب بازی و وسایل نقلیه. شما همچنین میتوانید به صورت اتفاقی یکی از این سری کارت ها را برای بازی انتخاب کنید.
- دارای چهار صفحه برای بازی با ابعاد مختلف به ترتیب زیر: صفحه 3 در 4 (آسان)، صفحه 4 در 5 (معمولی)، صفحه 5 در 6 (متوسط) و صفحه 6 در 7 (مشکل)
- دارای جدول برترین ها، دوستان تان را به چالش بکشید و ببینید چه کسی در کمترین زمان ممکن میتواند تمام کارت ها را از صفحه بازی حذف کند.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار

۱۳۹۷/۰۵/۲۴

mahdi

عالی

از این توسعه دهنده