دانلود برنامه اندروید فلزیاب

Metal detector

فلزیاب

( 2 )

دسته : ابزارها

قیمت : رایگان

نسخه : 1.2

حجم : 1.56 MB

1.56 MB

دانلود : 500,000+

200+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

اپلیکیشنی که میتواند گوشی یا تبلت شما را به یک فلزیاب تمام عیار تبدیل کند،
این اپلیکیشن از سنسور مغناطیسی گوشی شما برای پیدا کرد میدان های الکترومغناطیسی که توسط فلزات ایجاد میشود استفاده میکند.
سطح میدان الکترومغناطیسی که در طبیعت وجود دارد معمولا بین 30 تا 60 میکروتسلا یا 300 تا 600 میلی گاوس است (هر میکرو تسلا مساوی است با 10 میلی گاوس).
اگر فلزی در نزدیکی شما باشد قاعدتا قدرت میدان الکترومغناطیسی در همان نزدیکی افزایش خواهد یافت. از روی همین افزایش میتوان وجود فلز را در اطراف شما تشخیص داد. این در واقع مبنای کار این اپلیکیشن و البته هر فلزیاب دیگری است.
استفاده از این اپلیکشین بسیار ساده است. کافی است فقط آن را باز کرده و بعد گوشی تان را در اطراف جایی که فکر میکنید در آنجا فلز وجود دارد حرکت دهید. قدرت میدان مغناطیسی روی صفحه نشان داده میشود و به محضی که افزایش یافت به این معنی است که در همان نزدیکی فلز وجود دارد.
دقت این اپلیکیشن بسته به حساسیت سنسورهای گوشی شما میتواند متفاوت باشد. اگر این اپلیکیشن درست کار نمیکند به آن معناست که سنسور الکترومغناطیسی گوشی شما آسیب دیده است یا اصلا گوشی تان چنین سنسوری ندارد.
برای تنظیم سنسور الکترومغناطیسی گوشی تان میتوانید آن را به سمت بالا (به طرف آسمان گرفته) و بعد با گوشی تان شکل یک 8 را روی هوا بکشید.
لطفا توجه داشته باشید که دستگاه هایی همچون تلویزیون، رایانه و هر دستگاه الکترونیکی دیگر میتواند از خود امواج الکترومغناطیسی منتشر کند. این امواج روی سنسورهای گوشی شما نیز تاثیر میگذارند. از این رو اگر میخواهید به دنبال فلز بگردید هر وسیله الکترونیکی را از محل دور کنید تا امواج آن باعث اختلال در کارتان نشود.

باز کردن سوکت های شبکه
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.