دانلود برنامه اندروید پایش ضربان قلب با رانتستیک

Runtastic Heart Rate Monitor & Pulse Checker

پایش ضربان قلب با رانتستیک

( 15 )

دسته : سلامت و تندرستی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.6

حجم : 15.67 MB

15.67 MB

دانلود : 5,000,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : Unknown

Unknown

شامد : 1-2-689495-63-5-10728

گوشی هوشمندتان را به یک دستگاه پایش ضربان قلب تبدیل کنید! بله! این ممکن است!
شما با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید ضربان قلب تان را در هر ساعتی از روز همچون زمان بیدار شدن از خواب یا بعد از انجام تمرینات ورزشی اندازه بگیرید. برای استفاده از این اپلیکیشن نیازی به وسیله خاص دیگری همچون دستبندهای پایش نبض نیست. شما تنها با استفاده از این اپلیکیشن و گوشی هوشمندتان میتوانید ضربان قلب تان را بلافاصله در هر لحظه ای که خواستید اندازه گیری کنید.

ویژگی ها و مزایا
- شما میتوانید با استفاده از دوربین گوشی تان ضربان قلب تان را اندازه بگیرید! بله! دوربین گوشی شما در واقع نقش یک دستگاه پایش ضربان قلب را بازی خواهد کرد!
- اپلیکیشن روند تغییرات ضربان قلب شما را به صورت یک نمودار میتواند نشان دهد. بدین ترتیب میتوانید ببینید ضربان قلب تان در یک بازه زمانی مشخص چه تغییراتی داشته است.
- ضربان قلب شما در شرایط مختلف همچون زمان استراحت، قبل و بعد از انجام تمرینات ورزشی و در زمان اوج اندازه گیری خواهد شد.
- شما میتوانید نتیجه پایش ضربان قلب خود را در سایت Runtastic.com آپلود کرده و آن را با نتایج دیگران مقایسه کرده و ببینید در طول روز، هفته، ماه و سال چه تغییراتی داشته است.
- همچین میتو.انید نتایج اندازه گیری ضربان قلب خود را در شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک، گوگل پلاس و توییتر به اشتراک بگذارید یا از طریق ایمیل برای دیگران ارسال کنید. شاید از این طریق دیگران هم تشویق به استفاده از این اپلیکیشن شوند.

کاربری آسان، چطور از این اپلیکیشن برای اندازه گیری ضربان قلب استفاده کنیم؟
- انگشت اشاره تان را به آرامی روی لنز و فلاش دوربین گوشی تان قرار دهید. ضربان قلب شما در چند لحظه اندازه گیری خواهد شد.
- انگشت تان را روی لنز فشار ندهید چون فشار زیاد میتواند وضعیت گردش خون در نوک انگشت شما را تغییر داده و از دقت اندازه گیری بکاهد.
- اگر از گوشی یا تبلتی استفاده میکنید که فلاش ندارد باید در محیطی کاملا روشن مثل روشنایی روز ضربان قلب تان را اندازه بگیرید.
- در هنگام اندازه گیری آرامش داشته باشید و زیاد حرکت نکنید. حرکت زیاد میتواند بر دقت اندازه گیری تاثیر بگذارد.
- اگر نوک انگشت تان سرد باشد به دلیل عدم گردش خون مناسب در آن نتایج اندازه گیری دقیق نخواهد بود. قبل از اندازه گیری بهتر است انگشت خود را به اندازه کافی گرم کنید.

تحلیلی جامع
ضربان قلب شما در هنگام استراحت به سن و میزان فعالیت تان بستگی دارد. ضربان قلب یک ورزشکار در هنگام استراحت در مقایسه با زمان استراحت آدمی که فعالیت زیادی دارد کمتر است. میخواهید ببینید در برنامه های ورزشی خود موفق بوده و تناسب اندام بیشتری پیدا کرده اید؟ کافی است فقط با این اپلیکیشن به طور منظم ضربان قلب تان را در هنگام استراحت چک کنید و ببینید چه تغییراتی داشته است. بهترین زمان برای اندازه گیری ضربان قلب در زمان استراحت زمانی است که از خواب بیدار میشوید. این اپلیکیشن هم میتواند برای مبتدیان و هم ورزشکاران حرفه ای مفید واقع شود. خوبی آن هم این است که نیاز به هیچ وسیله اضافی غیر از گوشی تان ندارد و استفاده از آن نیز بسیار ساده است. اگر غیر از این بود ممکن بود اصلا از آن استفاده نکنید.
از این اپلیکیشن برای مقاصد تفریحی نیز میتوانید استفاده کنید. مثلا خود و دوستان تان را در شرایط استرس زا قرار دهید و بعد با اندازه گیری ضربان قلب تان به آنها نشان دهید که اصلا استرس به شما وارد نشده است. یا کنار همسر آینده تان بنشینید و ببینید ضربان قلب تان چه تغییراتی میکند!

لطفا توجه داشته باشید که این اپلیکیشن  یک محصول پزشکی نیست. اگر سلامتی شما در وضعیتی است که اندازه گیری ضربان قلب تان اهمیتی ویژه دارد بهتر است به یک پزشک مراجعه کنید. از این اپلیکیشن برای تشخیص بیماری، جلوگیری یا درمان آن نمیتوان استفاده کرد و برای مقاصد پزشکی نیز کاربرد ندارد. اندازه گیری ها و آمارهای این اپلیکیشن صرفا جنبه آگاهی یابی و آموزشی دارد و هدفش کمک به شما در تامین سلامتی عمومی تان است. عملکرد این اپلیکیشن در تشخیص بیماری های قلبی مورد آزمایش قرار نگرفته و مورد تایید سازمان دارو و غذای آمریکا نیز نیست.

۱۳۹۶/۰۶/۰۴

DEED POOL

امید بار پنج براش گافی باشه

۱۳۹۶/۰۵/۱۹

معین2020

ظاهرا تو این نسخه روزی فقط سه بار میشه ضربان رو گرفت

۱۳۹۶/۰۳/۳۰

manochehr.jeddi.

خیلی عالی مرسی

۱۳۹۴/۰۴/۲۵

Alireza.SWA

yes

۱۳۹۴/۰۴/۱۸

farshad4004

خیلی خوبه

۱۳۹۴/۰۴/۰۶

پارسا علی نیا

خیلی خوبه ضمن اینکه ضربان قلب رو می سنجه کم حجم هم هست.

۱۳۹۴/۰۵/۲۷

علی علی نیا

جدا؟

۱۳۹۴/۰۷/۰۲

nematolla

instant heart rate کم حجم تره و بهتره