دانلود بازی اندروید تاکتیکی برای بقا

Survival Tactics

تاکتیکی برای بقا

( 4 )

دسته : استراتژی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.1.11

حجم : 99.34 MB

99.34 MB

دانلود : 50,000+

300+

اندروید مورد نیاز : Unknown

Unknown

شامد : 1-2-689495-63-0-46509

یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی و امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا که در آن میتوانید شهرهای دنیا را آن هم در محیطی آخرالزمانی فتح کنید،

بر دنیا فرمان برانید
شهرهایی همچون نیویورک، سان فرانسیسکو، توکیو، برلین، لندن و شانگهای را به تصرف خود در آورید و تبدیل به حاکم مطلق دنیا شوید.

مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا
در این بازی یا باید حمله کنید یا به شما حمله میکنند! اطراف شما را هزاران فرمانده از سراسر دنیا گرفته اند که هر کدام همان هدفی را دارد که شما: فتح تمام دنیا. موفقیت هر کسی در این بازی به استراتژی بستگی دارد که اتخاذ میکند. هر حرکتی و هر نبردی در این بازی مهم است.

فرماندهان تان را ارتقا دهید
فرماندهان مختلفی تحت امر شما هستند که میتوانید سطح شان را بالا برده و قابلیت هایشان را ارتقا دهید. همچنین میتوانید آنها را به انواع و اقسام سلاح ها و تجهیزات جنگی مجهز کنید (از فرق سر تا نوک پا!). علاوه بر این در طول بازی هم میتوانید قفل فرماندهان دیگری را باز کنید و آنها را به خدمت خود در آورید. هر کدام از فرمانده ها در بازی دارای قابلیت های خاص خود هستند.

تشکیل ارتشی قدرتمند
ارتشی از تانک ها، کاوشگرهای عنکبوتی، هلی کوپترها و پیاده نظام تشکیل دهید و آماده مبارزه با دشمن شوید. این دیگر البته به استراتژی خودتان بستگی دارد که از چه نوع واحد جنگی در ارتش تان بیشتر استفاده میکنید.

اتحاد با کاربران دیگر
شما در این بازی میتوانید با کاربران دیگر هم متحد شوید و برای منافع مشترک تان مبارزه کنید. همچنین میتوانید در شرایط بحرانی از آنها نیروی کمکی درخواست کنید یا با کمک هم به طراحی تاکتیک های جنگی بپردازید.

 

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
به برنامه اجازه می دهد تا به اطلاعات مربوط به کارهای در حال انجام دستگاه یا کارهایی که اخیرا توسط دستگاه انجام شده دسترسی پیدا کند.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
com.android.vending.BILLING
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.sixwaves.survivaltactics.permission.C2D_MESSAGE

۱۳۹۷/۰۵/۲۱

hani

ok

۱۳۹۷/۰۵/۱۷

Hamid_Reza_Moravej

عالی خوبه

۱۳۹۷/۰۴/۰۴

Mahdiyeh

خوبه