دانلود برنامه اندروید مجموعه ای از 23469 کتاب رایگان

Free Books - Read & Listen

مجموعه ای از 23469 کتاب رایگان

( 6 )

دسته : کتابها و مرجع

قیمت : رایگان

نسخه : 2.2.2

حجم : 9.99 MB

9.99 MB

دانلود : 1,000,000+

750+

اندروید مورد نیاز : 4.4

4.4

اپلیکیشنی که دسترسی شما به مجموعه ای از 23469 کتاب الکترونیکی رایگان را فراهم میاورد با بیش از 7 میلیون کاربر از سراسر دنیا که بیش از 100 میلیون بار از این اپلیکیشن استفاده کرده اند،
این اپلیکیشن بر خلاف اپلیکیشن های مشابه خود که فقط اسما رایگان هستند ولی در عمل به ازای هر کتاب 10 دلار از شما دریافت میکنند، دسترسی شما به 23469 کتاب الکترونیکی که واقعا رایگان هستند را فراهم آورده است بدون هر گونه محدودیت دانلود یا هزینه های جانبی،
شما میتوانید این کتاب ها را که از بین کتاب های کلاسیک دستچین شده اند مرور کنید، هر تعداد از آنها را که خواستید دانلود کنید و با استفاده از خوانشگری که در خود برنامه وجود دارد آنها را بخوانید. حالا وقت آن است که کتاب ها و رمان های کلاسیک که همیشه دلتان میخواست بخوانید را دانلود کرده و هر موقع یا هر کجا که خواستید بخوانید.
تمام رمان های کلاسیکی که عاشقش هستید در این مجموعه گنجانده شده اند رمان های کلاسیکی از شکسپیر، مارک تواین، جین آوستن، آرتور کونن دویل، اسکات فیتزجرالد، اسکار وایلد و ...
شما میتوانید کتاب ها این مجموعه را بر اساس نویسنده یا بر اساس موضوع (رومانتیک، تاریخی، حماسی، داستان های روحی و ...) ببینید. همچنین مجموعه کتاب های Young Readers نیز در این مجموعه گنجانده شده است. پیدا کردن بهترین کتاب ها در این مجموعه به سختی یک کلیک کردن است!
همچنین شما میتوانید با یک بار پرداخت درون برنامه ای به مجموعه ای از 4727 کتاب صوتی نیز دسترسی داشته باشید و آنها را بدون هر گونه محدودیتی دانلود کنید. برنامه دارای پخش کننده فایل های صوتی داخل خود است که میتواند کتاب های صوتی را برای شما پخش کند. با کتاب های صوتی دیگر نیازی به خواندن نیست میتوانید به راحتی لم بدهید و به صدای راوی گوش دهید. کلیه کتاب های صوتی در این مجموعه توسط بهترین افراد داوطلب در Librivox خوانده شده اند.
کلیه کتاب های این مجموعه دارای جلد اصلی خود هستند. بدین ترتیب کار پیدا کردن کتاب ها نه تنها آسان تر که لذت بخش تر هم خواهد شد.
برخی از بهترین رمان های موجود در این مجموعه عبارتند از آرزوهای بزرگ، غرور و تعصب، بینوایان، فرانکنشتاین، آلیس در سرزمین عجایب، دراکولا، ادیسه، جزیره گنج و تصویر دورین گری، سری شرلوک هلمز، قصه های گریم و قلب تاریکی. اگر به دنبال کتاب های درام یا کتب باستانی هستید هملت و رومئو و ژولیت شکسپیر، اهمیت جدی بودن اسکار وایلد، هنر جنگ و بیوولف را به شما پیشنهاد میکنیم و اگر به دنبال زندگی نامه هستید کتاب زندگی نامه بنیامین فرانکلین و زندگی فردریش داگلاس را به شما پیشنهاد میدهیم.

باز کردن سوکت های شبکه
android.permission.FOREGROUND_SERVICE
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
com.android.vending.BILLING
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE

۱۳۹۵/۰۴/۱۴

smrh2050

aali

۱۳۹۵/۰۱/۲۸

somayebigdelifar

ممنون از زحماتتون

۱۳۹۴/۱۱/۰۲

ehsanmcr

بسیار هم عالی

۱۳۹۵/۰۱/۲۸

somayebigdelifar

ممنون از زحماتتون