دانلود برنامه اندروید ورزش فیت

ورزش فیت

Varzeshfit

( 6 )

دسته : سلامت و تندرستی

قیمت : 0 تومان

نسخه : 2.0.2

حجم : 9.58 MB

9.58 MB

دانلود : 1,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

شامد : 1-2-689495-63-0-47604

ورزش فیت را بشناسید
ورزش فیت برای خانم های خانه دار یا پر مشغله ای طراحی شده که به هر دلیلی دوست دارن به روش علمی و صحیح به تناسب اندام برسن یا تناسب اندامشون رو حفظ کنن!

ورزش فیت یک برنامه زودگذر نیست بلکه برنامه ای برای تغییر سبک زندگی شماست. ما به شما کمک می کنیم تا با انجام تمرینات سریع و آسان و همچنین تغذیه سالم و مناسب بتونید عادات بد غذایی خودتون رو با عادات خوب جایگزین کنید.

ورزش فیت سعی میکنه ورزش و تحرک رو در زندگی شما به یک عادت خوب برای داشتن سلامتی و سرزندگی تبدیل کنه! شما در ورزش فیت می آموزید که چه طور با ساده ترین و علمی ترین روش به تناسب اندام دلخواهتون برسید و این موضوع رو در طول زندگی حفظ کنید.

همیشه مربی همراه دارید
با ورزش فیت شما تو کمترین زمان و با ساده ترین تمرینات بیشترین کالری رو میسوزونید و بهترین نتیجه رو میگیرید. فرقی نمیکنه تمرینات رو بلدید یا نه، شما میتونید با دیدن ویدیو چند ثانیه ای هر تمرین نحوه انجام صحیحش رو یاد بگیرید! براتون برنامه ورزشی رو زمان بندی کردیم تا شما فقط گوشیتونو نگاه کنید و تمرینات رو انجام بدید! پس نگران هیچی نباشید ما مثل یک مربی همیشه همراه شما هستیم!

برنامه ها مختص شماست
با جواب به چند سوال ساده، براتون برنامه ورزشی و تغذیه طراحی میکنیم. این برنامه رو به کسی ندید چون برنامه فقط مختص شما طراحی شده! ما تو این برنامه خودمون براتون کالری ها رو اندازه گیری کردیم پس نیاز به شمارش کالری ها ندارید! شما میتونید از هر غذایی که دوست دارید به اندازه ای که براتون در نظر گرفته شده میل کنید پس نیاز به تهیه غذای جدا برای خودتون ندارید و میتونید با خانواده غذا میل کنید!

سبک زندگیتون رو تغییر بدید
یادتون باشه ورزش فیت یک برنامه رژیمی محدود کننده یا یک کالری شمار نیست! ما به شما کمک می کنیم تا با انجام تمرینات ساده و تغذیه سالم عادت های بد رو ترک کنید و سبک زندگی خودتون رو تو کوتاه ترین زمان تغییر بدید. شما هم میتونید مثل خیلی از افراد خوش اندام رازهای ساده تناسب اندام رو یاد بگیرید و برای همیشه خوش اندام بمونید!

باز کردن سوکت های شبکه
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۷/۰۷/۲۷

ahmad7430

خیلی خوبه

۱۳۹۷/۰۷/۲۴

roya baba

سرکاریه... من نصب کردم فقط صفحه اولشو نشون میده... الکی دانلود نکنید

۱۳۹۷/۰۶/۱۰

helia jalilvand

ثبت نام نمیکنه چرا؟ هر چی شماره میدی هیچی نمیفرسته

۱۳۹۷/۰۶/۲۵

امیر

راس میگی وا

۱۳۹۷/۰۷/۲۷

ahmad7430

هیچ مشکلی نداشت واس من ثبت نام شد