دانلود بازی اندروید فرار شبانه (تعقیب و گریز)

Live By Night - The Chase

فرار شبانه (تعقیب و گریز)

( 13 )

دسته : مبارزه ای

قیمت : رایگان

نسخه : 1.2

حجم : 79.33 MB

79.33 MB

دانلود : 1,000+

2,000+

اندروید مورد نیاز : Unknown

Unknown

شامد : 1-2-689495-63-5-10796

بازی جالبی که از روی فیلم Live By Night ساخته شده و در آن میتوانید نقش گانگستر معروف جو کافلین را در کنار دیگر دوستان گانگسترش بازی کنید،
ماموریت شما سرقت از بانک های معروف فلوریدا و فرار با پولی است که دزدیده اید. پلیس یا هر کس دیگری که برایتان مشکل درست کرد را یا از سر راه بردارید یا اگر نتوانستید از دستش فرار کنید. از پولی که به دست می آورید میتوانید برای ارتقای ماشین های خود و همچنین بالا بردن قدرت آتش گانگسترهای همراه تان استفاده کنید.
شما در ضمن بازی میتو.انید در نقش هر کدام از گانگسترهای مسلح گروه تان بازی کنید و با تیربارتان که قابلیت چرخش 360 درجه ای هم دارد هر کسی را زیر آتش تیربار بگیرید.
یادتان باشد شما در زمانی هستید که گانگسترها بر خیابان های شهرهای آمریکا حکم میراندند.

تعقیب کنید یا تعقیب شوید
جو و دوستان گانگسترش از دست پلیس فرار میکنند اما هر کسی که سر راهشان قرار بگیرد را هم از سر راه برمیدارند. برای اینکه بتوانید کاملا از دست پلیس ها فرار کنید طوری که دیگر نتوانند پیدایتان کنند باید باهوش باشید و سعی کنید از میان برها عبور کنید و در کوچه های تنگ و تاریک پنهان شوید. البته اگر میبینید دست از سرتان برنمیدارند میتوانید به سیم آخر بزنید و همه را به گلوله ببندید!

راننده یا تیرانداز، کدام یک؟
خوشبختانه در این بازی هر گاه ماشین تان به پلیس ها نزدیک شود به طور خودکار به سمت آنها تیراندازی خواهد شد. برعکس همین کار را هم میتوانید انجام دهید. یعنی میتوانید کنترل ماشین را به هوش مصنوعی بازی بسپارید و کار تیراندازی را خودتان انجام دهید. اگر در این حالت بازی میکنید یادتان باشد که به هیچ کس نباید رحم کنید!

سرقت از بانک های بزرگ
ماموریت شما در این بازی سرقت از بانک های بزرگ و فرار موفقیت آمیز است. این بازی سه درجه سختی دارد و هر چقدر درجه سختی بازی بالاتر باشد تعداد پلیس ها و امتیازی هم که میگیرید بیشتر خواهد بود. از پولی که به دست می آورید میتوانید برای ارتقای ماشین های خود و همچنین بالا بردن قدرت آتش گانگسترهای همراه تان استفاده کنید. برای سرقت بزرگترین بانک باید حتما ماشین و گروه تان را به خوبی ارتقا داده باشید.

ویژگی ها:
- دارای دو محیط مختلف که از روی فیلم Live By Night کپی برداری شده اند.
- دارای سه درجه سختی مختلف
- امکان ارتقای ماشین و گروه گانگسترهای خود با پولی که در بازی بدست می آورید.

۱۳۹۷/۰۵/۱۰

آریان

اصلا خوب نیست

۱۳۹۷/۰۲/۲۸

امیرحسین تنهاگرد

عالی بغضها که طور میگن بده شاید گوشی شیم قدیمیه

۱۳۹۶/۰۶/۲۲

امیرعلی_کوهزری

چطوری پلیس بشم؟

۱۳۹۶/۰۵/۲۰

Ahoura1

عالی بهترین بازیارو میسازه این شرکت

۱۳۹۶/۰۳/۲۰

MMahdiAz2000

عالیه

۱۳۹۶/۰۳/۰۴

Arash,R

بازی بازی خوبی است متاسفانه برای اجرای بازی به اندروید 5.1 به بالا امکان پذیر خواهد بود \nبنابراین در دانلود این بازی دقت فرمایید و موجب بد نام شدن این بازی نشویید

۱۳۹۵/۱۱/۰۳

saeed_faramarzi8313

دان نکنیدسرکاریه حتی بدترین بازی

۱۳۹۷/۰۶/۰۳

Dygz_Arena

دوستان بازی ساده ای هستش قسمت های ویژهای نداره.بازی مشکل خاصی نداره فقط همونطور که گفتم بازی خیلی خیلی ساده هست.سراغ بازی های مشابه برید وحجم تون رو تلف نکنید

۱۳۹۵/۱۱/۰۱

Amin_Damouri

قشنگه فقط نمی دونم چرا تو گوشی من گیر داره.

۱۳۹۵/۱۰/۳۰

فایز_حسین_پور

عالی

۱۳۹۵/۱۰/۲۹

Mohamadhossin_Panahlo

مشکل داره برنامش

۱۳۹۵/۱۰/۲۹

مهدی_البوغبیش1

نصب نمیشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۸

persi0n gulf

بهترین شرکت طراح بازی