دانلود برنامه اندروید سری A

Serie A

سری A

( 0 )

دسته : ورزش

قیمت : رایگان

نسخه : 2.120.0

حجم : 4.05 MB

4.05 MB

دانلود : 500,000+

100+

اندروید مورد نیاز : 4.0.3, 4.0.4

4.0.3, 4.0.4

اسکرین شات ها به زبان ایتالیایی هستند اما برنامه چندزبانه بوده و از انگلیسی نیز پشتیبانی می کند. اطلاعیه های زنده با اختلاف یک دقیقه. اطلاعیه های سریع از امتیازات زنده سری A ایتالیا در فوتبال روی گوشی یا تبلت شما!

این اپلیکیشنی برای دنبال کردن مقام ها در جدول، برنامه مسابقات، امتیازات به روز، بالاترین امتیارداران، و غیره از سری A ایتالیا در فوتبال می باشد. مسابقات را به طور زنده دنبال کنید و اطلاعیه های آنرا دریافت نمایید. این امکان وجود دارد که به طور زنده از مسابقات اطلاع یافت. تنظیمات برنامه به شما اجازه فعال و غیرفعال سازی اطلاعیه ها را می دهد. حتی اگر صفحه اسکرین شما خاموش باشد اطلاعیه ها را دریافت خواهید کرد. حتی می توانید تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و کنترل نوبت های refresh را به دست گیرید. برنامه مسابقات بسیار کامل است.

لطفا توجه کنید:

نسخه  Pro این اپ نیز در بازار اندروید قابل خرید است. نسخه Proامکانات بیشتری داشته و شامل تعداد گل های بازی های پیشین، کارت های قرمز و زرد، landscape،  هم می شود. روی یکی از بازیکنان با امتیاز بالا در جدول کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به اینکه کی گل های خود را زده اند و غیره دست یابید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به لرزاننده
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
com.xoopsoft.apps.seriea.free.permission.C2D_MESSAGE
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE