دانلود برنامه اندروید گنجینه

گنجینه

( 13 )

دسته : کاربردی

قیمت : رایگان

نسخه : 1.1

حجم : 1.04 MB

1.04 MB

دانلود : 900+

900+

اندروید مورد نیاز : 2.3.3, 2.3.4

2.3.3, 2.3.4

نرم افزار گنجينه (مالک و توليد کننده: يک صفر)
کاملا آفلاین - امکان بک اپ گیری. تنظیم زبان از داخل برنامه

برای حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه و ضروری همچون انواع رمـــزهای شخصی، از برنامه گنجينه «يك صفر» استفاده كنيد و از به ذهن سپاري و آفت فراموشی خود را بی نياز كنيد. نام های کاربری، رمزهای عبور، اطلاعات مربوط به عابربانک ها و حساب های بانکی، دستورات دارويی و ساير اطلاعات محرمانه شخصی از جمله مواردی هستند که در طول روز به آنها نياز خواهيد داشت.

تغییر زبان برنامه با تنظیم زبان دستگاه امکان پذیر می باشد. نرم افزار گنجينه محافظی امن براي اطلاعات شخصی شما است. شما مي توانيد به راحتي اطلاعاتی که در طول روز و در مکان های مختلف مورد نياز شما هستند را در آن ذخيره و به آسانی از آن ها در هر زمان و مکانی استفاده کنيد.

تمام اطلاعات ذخيره شده در اين نرم افزار به صورت رمزنگاری شده در حافظه گوشی شما به صورت کاملاً امن ذخيره می شوند و دسترسی به اطلاعات فقط به وسيله رمز عبوری است که براي نرم افزار تعيين شده و هيچ مسير دسترسی ديگری به اين اطلاعات وجود ندارد.

نرم افزار گنجينه کاملاً آفلاين بوده و هيچ بستر ارتباطی با خارج از دستگاه ندارد. سطح امنيت اين نرم افزار به شکلی است که دسترسی به شبکه (شبکه های مخابراتی، بيسيم و اينترنت) و يا بلوتوث نداشته و اطلاعات شما در صندوقی امن نزد گنجينه ی شخصی شما نگهداری مي شود.

نحوه استفاده:
بعد از نصب و براي ورود در اولين بار، بايد رمز دلخواه خود را تعريف کنيد. طول اين رمز حداقل بايد 4 کارکتر باشد. سپس رمز مورد نظر را دوباره تکرار کنيد و کليد مرحله بعد (Next) را بزنيد.

در اين مرحله و براي ورود به داخل نرم افزار، رمز تعريف شده را دوباره در مکان مورد نظر تايپ کنيد و سپس کليد ورود (Login) را انتخاب کنيد. اکنون شما وارد محيط برنامه مي شويد.

در اين قسمت و با توجه به نوع گرافيک به کار رفته، می وانيد اطلاعات خود را با توجه به نوع آن در منوي مربوطه قرار دهيد. با انتخاب هر منو و بعد از ورود به آن، در وهله اول بايد پرونده اي ايجاد کنيد. براي اين کار از کليد جديد (+New) که در پايين صفحه قرار گرفته، کمک بگيريد. حال می توانيد فرم مربوط را با توجه به اطلاعات خود بروز کرده و در پايان، کليد ذخيره را انتخاب کنيد.

زماني که در محيط برنامه هستيد و مشغول فعاليت، هر زمان می توانيد به راحتي و با کشيدن قفل (Lock) که در پايين صفحه قرار داده شده، به سمت بالا، برنامه را ببنديد. اين کار تمامي راههای دسترسی به اطلاعات برنامه را بسته و کاملاً برنامه از محيط اطلاعات خارج می گردد و براي ورود، بايد دوباره رمز تعريف شده را وارد کنيد.

با تپ کردن روی هر اطلاعات، آنها را می توانید کپی کنید و در هر جایی که مد نظر شماست، قرار دهید.

به برنامه اجازه می دهد تا به اطلاعات مربوط به کارهای در حال انجام دستگاه یا کارهایی که اخیرا توسط دستگاه انجام شده دسترسی پیدا کند.
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار

۱۳۹۳/۰۹/۰۲

pedram&parham

عالی

۱۳۹۳/۰۵/۱۳

behro

عالی

۱۳۹۲/۱۱/۰۷

Pishtaz

امکان بکاپ روی دراپ باکس رو اضافه کنید.

۱۳۹۲/۱۰/۱۰

MAHDI F

عالی ایران اپس

۱۳۹۲/۱۰/۰۷

Mbg955

خوبه.هنوز جای کار داره.آیکون بانکها و... رو اضافه کنید. بک آپ گیری اضافه شود.ارتباط با دراپ باکس اضافه شود.امکان تعریف فیلد باشد

۱۳۹۲/۱۰/۰۶

حميد

Tooop.free va bahal.iranapps barname khobi gozashi

۱۳۹۲/۱۰/۰۶

just me

عالی بود من که دیگه خسته شدم از بس یوزر پس رو فراموش می کردم

۱۳۹۲/۱۰/۰۴

ali h

اجازه افزودن و تغییر نام و فرمت فیلدهای را بدهید اجازه تغییر آیکونهای و چینش لیستی

۱۳۹۲/۰۹/۲۹

Hamid

منم ندیدم بشه فارسیش کرد. ولی برنامه خوبیه اگه در آینده این امکان وجود داشته باشه که بشه با بقیه دیوایس هام سینک شه عالی میشه

۱۳۹۲/۰۹/۲۸

ivampire1

عالی بود، مرسی ایران اپس

۱۳۹۲/۰۹/۲۷

amir z

ﭼﻂﻮﺭﻱ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﻣﻴﺸﻪ