دانلود برنامه اندروید ازدواج، تست روانشناسی

ازدواج، تست روانشناسی

Marriage Psychology Test

( 1 )

دسته : سرگرمی

قیمت : 1000 تومان

نسخه : 1.0

حجم : 891.67 kB

891.67 kB

دانلود : 30+

30+

اندروید مورد نیاز : 2.1.x

2.1.x

"ازدواج، تست روانشناسی" تنها یک برنامه نیست، بلکه دوستی مهربان است و دلسوز، که به ما کمک میکند خود و همسر آینده خود را بهتر بشناسیم و یا اگر ازدواج کرده ایم دست در دست ما، پا به پای ما، در شناخت همسرمان گام برمیدارد.

این برنامه مجموعه ای است غنی، از 30 تست روانشناسی با موضوعاتی مرتبط با ازدواج، ویژه خانم ها و آقایان مجرد و متأهل

لیست تست ها:
1) تست عاشقی استرنبرگ
2) تست: درونگرا یا برونگرا؟ با این تست همسر بهتری انتخاب میکنید...!
3) تست: چقدر با کسی که دوستش دارید همدلید!؟
4) تست روانشناسی سال 2010 آمریکا
5) تست شناخت احساسات
6) تست: دیدگاه شما در مورد ازدواج چیست؟
7) تست میزان رضایت شما از زندگی، دکتر تئو لنتز
8) تست سنجش میزان محبوبیت
9) تست: دختر خانم ها... مرد ایده آل شما کیست؟؟؟
10) تست مسئولیت پذیری خود و خواستگارتان
11) تست عشق و عاشقی (ویژه خانم ها)
12) تست محبوبیت (ویژه خانم ها)
13) تست تعهد به زندگی (ویژه متأهلین)
14) تست سنجش صمیمیت میان شما و همسرتان
15) تست سنجش شور و حرارت میان شما و همسرتان
16) تست: راستگوها چه شکلی هستند؟
17) تست: چه رنگی متعلق به معشوق/معشوقه شماست؟
18) تست شخصیت شناسی معشوق/معشوقه از روی مدل مو
19) تست شخصیت شناسی معشوق/معشوقه از روی نوع ساندویچ خوردن
20) تست شخصیت شناسی معشوق/معشوقه از روی ساز مورد علاقه
21) تست شخصیت شناسی خواستگار از روی چهره
22) تست شخصیت شناسی از روی رنگ لباس
23) تست شخصیت شناسی از روی لبخند
24) تست شخصیت شناسی از روی امضا
25) تست همسر شناسی از روی فرق سر (ویژه خانم ها)
26) تست همسر شناسی از روی فرق سر (ویژه آقایان)
27) تست یکنواختی و دلزدگی (تا چه حد اجازه داده‌اید رابطه‌تان از توازن خود خارج شود؟)
28) تست یکنواختی و دلزدگی (انگیزه‌تان را برای تغییر بسنجید.)
29) تست شناخت شخصیت همسر با توجه به طرز خوابیدن
30) تست شخصیت شناسی از روی عطسه


شرح برخی از تست های این مجموعه:


تست: دختر خانم ها... مرد ایده آل شما کیست؟؟؟
آیا تا به حال میدانستید که رنگ های سبز، بنفش و نــارنجی (رنگ های فرعی) میتوانند نشان دهنده آرزوها و نیازهای شما در روابط عاطفی باشند؟ اگر یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید می توانید از روی آن تشخیص دهید که شخصیت شما جذب چه تیپ مردهایی می شود، که البته شامل مرد ایده آل شما نیز میشود! اگر می خواهید از اسرار رنگ ها سر در بیاورید و بفهمید که تأثیر و معنای آن ها در زندگی شما چیست این تست کوتاه را انجام دهید.
بعد از اینکه رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کردید، نگاهی به تفسیر آن بیندازید تا با شیوه های عشق ورزی خود آگاه شوید و بدانید که خصوصیات اخلاقی مرد ایده آلتان چگونه است.

تست عاشقی استرنبرگ:
استرنبرگ معتقد است که یک عشق کامل سه جنبه دارد. اولین جنبه، وفاداری به معشوق است، دومی، ‌احساس صمیمیت نسبت به او و سومی، ‌داشتن میل جنسی به معشوق است. به نظر استرنبرگ، هر کدام از اینها که وجود نداشته باشد، یک جای کار دارد می‌لنگد. پرسشنامه زیر خیلی به جزییات عشق کاری ندارد و می‌خواهد به طور کلی بگوید که آیا شما عاشق هستید یا نه؟
این تست در دانشگاه نورس ایسترن بوستون تهیه شده است و خوب، معلوم است که بیشتر برای دانشجوها کاربرد دارد.
عبارات را بخوانید، معشوق‌تان را تصور کنید و نام معشوق‌تان را به جای کلمه او بگذارید.

تست میزان رضایت شما از زندگی، دکتر تئو لنتز:
خوشبختی موضوعی نسبی است. بعضی از ما اگر در غار زندگی کنیم راضی هستیم و برخی دیگر اگر در قصر باشیم باز هم ناراحت هستیم.
این تست براساس اهتمام دکتر تئو لنتز ، مدیر سابق انجمن پژوهشهای شخصیتی در سن لوییز میسوری تهیه شده است. دکتر لنتز بزرگ ترین پژوهش درباره خوشبختی را انجام داده. اشخاصی که مورد بررسی قرار گرفتند زنان و مردانی بودند که طیف سنی 16 تا 50 سال را تشکیل می دادند. حداقل تحصیلات این اشخاص دوازده سال بود. دکتر لنتز براساس ارقام و اطلاعاتی که به دست آورد به "معیار خوشبختی" دست یافت.

تست شناخت احساسات:
این تست از کتاب "کوکولوژی" اثر "تاداهیاکو ناگاوو" و "ایسامو سایتو" که بازی‌های جذاب و سرگرم‌ کننده خودشناسی و روان‌شناسی را دربردارد، انتخاب شده. این کتاب توسط "چکاد سرامی" و "شاهین دهقان" ترجمه شده است. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در دو کشور آمریکا و ژاپن بوده است.

تست شخصیت شناسی خواستگار از روی چهره
سال‌های سال بود كه چینی‌ها باور داشتند چهره افراد می‌تواند واقعیت‌های پنهان شخصیت‌شان را آشكار كند. شاید چنین تصوری از نظر شما غیر واقعی به‌نظر برسد اما بررسی‌های جدید هم نشان می‌دهد كه پیشانی نوشت آدم‌ها، شخصیت‌شان را هم آشكار می‌كند. فیلسوف‌های چینی می‌گویند 5 عنصر در جهان می‌تواند زندگی ما را تحت‌تاثیر قرار دهد؛ چوب، ، آب، آتش، زمین و فلز. از نظر آنها هر كدام از ما تلفیقی از این عناصر را در چهره خود داریم اما یكی از این عناصر، نسبت به بقیه آنها شاخص‌تر است. گذشته از فیلسوف‌های قدیمی، پژوهشگران امروزی هم این موضوع را تأیید می‌كنند. سیمون برون، یكی از متخصصان انگلیسی كتابی در مورد این موضوع نوشته و توضیح می‌دهد كه چطور هر كدام از شما می‌توانید شاخص‌ترین عنصر را در چهره دیگران شناسایی كنید و از طریق آن به شخصیت‌شان پی‌ببرید.

تست: راستگوها چه شکلی هستند؟
دانستن این موضوع که می‌توانید به همسر خود اعتماد کنید، حس امنیت فوق‌العاده‌ای به شما خواهد داد، چرا که او در همه حال با شما صادق است. از طرف دیگر چنان چه در ترس دائمی از دروغ گفتن همسرتان زندگی کنید، هرگز نخواهید توانست که در زندگی خود بیاسایید و همواره در تنش، تردید و انزجار خواهید بود. اثرات دراز مدت عشق ورزیدن به کسی که به او اعتماد ندارید، برای اعتماد به ‌نفس شما و نیز زندگی مشترک مخرب خواهد بود. یکی از مخرب‌ترین راه‌هایی که زوج‌ها می‌توانند عشق، شور و صمیمیت در زندگی خود را از بین ببرند، بازگو نکردن حقیقت است. پیدا کردن همسری که درست و صادق باشد، به معنای جست‌وجوی کسی است که با خودش صادق باشد و اعمال و گفتارش با یکدیگر، همخوانی داشته باشد؛ کسی که با دیگران صادق باشد؛ کسی که با شما صادق باشد.
یک همسر صادق: هیچ قسمتی از شخصیت خود را از شما پنهان نخواهد کرد.
این طور نیست که به دليل دفاع از خود، فقط آنچه را شما دوست دارید بشنوید، به شما بگوید.
بدون اینکه مجبور باشید با سیاست یا با زور، حقیقت را از او بشنوید، خودش تمام حقایق را با شما در میان خواهد گذاشت. هنگامی که همسرتان به طور دائم و همیشگی با شما صادق است، به طور طبیعی به او اعتماد خواهید کرد.

تست همسر شناسی از روی فرق سر (ویژه خانم ها):
یک روز فرق وسط مد روز می‌شود و روز دیگر بستن فرق و کشیدن مو به بالای سر. اما مد روز هر چه باشد، نمی‌تواند شخصیت اصلی انسان را تغییر دهد. دو جامعه ‌شناس آمریكایی در بررسی‌های‌شان دریافته‌اند که اکثریت انسان‌ها همیشه ترجیحی برای باز کردن فرق دارند و گاهی حتی اگر به باز کردن فرق‌شان از یک جهت خاص تمایل داشته باشند، باز هم موهای‌شان با آنها همراهی نمی‌کند و به جهتی که شخصیت‌شان تعیین کرده است مایل می‌شوند.
این دو جامعه‌شناس آمریکایی در بررسی‌های‌شان با قاطعیت اعلام کرده‌اند شیوه شانه کردن مو و شکل فرق مو می‌تواند شخصیت افراد را نشان دهد و البته شانه کردن نامناسب موی سر هم تأثیری منفی روی روحیه افراد دارد. این تحقیقات نشان می‌دهد مکان فرق موی افراد بستگی به عملکرد نیم کره چپ مغز یا نیم کره راست مغز دارد و به همین دلیل می‌تواند نمایانگر ویژگی‌های اصلی شخصیت آنها باشد.

تست شناخت شخصیت همسر با توجه به طرز خوابیدن:
پروفسور کری ایزکوسکی، متخصص انگلیسی خواب، حالات خواب را در شش گروه دسته‌ بندی می‌کند و معتقد است همه آدم‌ها را می‌توان در این شش گروه جای داد و با توجه به حالتی که در خواب به خود می‌گیرند، ویژگی‌های شخصیتی‌شان را آشکار کرد.

تست شخصیت شناسی از روی عطسه:
معشوق/معشوقه تان معمولاً چگونه عطسه می‌کند؛ بلند یا کوتاه؟ تا به حال فکر کرده‌اید که شاید همین مدل عطسه کردن می‌تواند بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی او را نشان دهد؟ "پاتی‌وود" یکی از برترین متخصصان زبان بدن جزئیات جالبی در مورد نحوه عطسه کردن اظهار کرده‌است. او معتقد است شخصیت هر فرد از نحوه عطسه کردن او قابل کشف است. این متخصص برای اثبات این نظریه خود مطالعه‌ای را انجام داد؛ مطالعه‌ای که در آن 547 فرد داوطلب شركت كردند و نتایج آن نشان داد، شخصیت‌های مختلف به شكل‌های مختلفی عطسه می‌كنند.
دكتر پاتی وود كه این پژوهش را انجام داده، می‌گوید؛ چهار نوع مختلف عطسه كردن وجود دارد و عطسه افراد مطابق با شخصیت‌ آن هاست. بنا به گفته دکتر فردریک لیتل، پرفسور دانشگاه بوستون، یک الگوی ذاتی برای روش عطسه کردن انسان‌ها وجود دارد که به احتمال زیاد ژنتیکی و موروثی است. بنابراین خیلی هم بعید نیست که عطسه کردن وابسته به شخصیت فرد باشد.

تست شخصیت شناسی از روی امضا:
حتی اگر هم خودش بخواهد، نمی‌تواند آن چه را که درونش است پنهان کند. کافی است کمی با فوت‌و‌فن‌های شخصیت ‌شناسی آشنا باشید و نتیجه چند پژوهش را به دقت خوانده باشید، تا دست هر کسی برایتان رو شود. اگر می‌خواهید بدانید طرف مقابلتان واقعاً کیست و چه ویژگی‌هایی دارد، بهتر است یک قلم و کاغذ جلویش بگذارید و بخواهید برای یادگاری هم که شده به شما امضا بدهد. متخصصان نشانه‌ شناس و گروهی از روانشناسان، معتقدند شیوه امضا کردن آدم‌ها می‌تواند برخی از خصوصیات‌شان را آشکار کند و به ما بگوید که در مقابل‌شان باید چه رفتاری در پیش بگیریم.

خدای من...!!! ســــــــــــــــــی تا تست!؟؟ ساعت ها سرگرمم

سازگار با اندروید 2.1 و بالاتر

سازگار با اندازه های مختلف صفحه نمایش