دانلود برنامه اندروید مدیریت خودکار کانال تلگرام

مدیریت خودکار کانال تلگرام

Telegram auto channel manager

( 0 )

دسته : اجتماعی

قیمت : 3300 تومان

نسخه : 1.5

حجم : 5.93 MB

5.93 MB

دانلود : 20+

20+

اندروید مورد نیاز : 4.0, 4.0.1, 4.0.2

4.0, 4.0.1, 4.0.2

برای اولین بار در ایران
می دونی این مجموعه میلیونها تومان می ارزه؟
بروزرسانی کانالهای تلگرامتونو خودکار کنید! بدون اینکه نیاز باشه آنلاین باشید!!پست یا پست های شما در هر زمان، بله در هر زمان_ ماه، روز؛ ساعت و حتی دقیقه ای که شما در نظر بگیرید منتشر می شود!!!!

حتما خیلی خوشحال شدید! شاید هم مدتهاست به دنبال همچین چیزی هستید!
بدون اینکه هزینه ای بابت برنامه نویسی و بروزرسانی هاپرداخت کنید، بدون اینکه هزینه ای بابت نگهداری ماهیانه ی سرورکنید و حتی بدون اینکه نیاز باشه رایانه ی شما در زمان انتشار مطالب روشن باشه وهیچگونه نرم افزار جانبی چه برای گوشی و چه برای کامپیوتر نیاز نیست. براحتی و با کمترین دانش_در حد ابتدایی دوره ی اول _ با آموزشی که به شما می دهیم به رایگان کانالهای تلگرامی خودتونو خودکار کنید!


بله!!!! این مجموعه برای اولین بار در ایران توسط ما تهیه شده،و هیچ سابقه ی نشری نداره،ما به شما روش رایگان و پایدار برای مدیریت خودکار کانالهای تلگرامتون آموزش خواهیم داد. ما حدود دو سال هست که خدمات ارائه ی مدیریت خودکار کانال تلگرام را از طریق سایتمون و در قبال دریافت مبالغ هنگفتی انجام می دهیم!
اما امروز تصمیم گرفتیم به جای دادن ماهی، ماهیگیری بهتون آموزش بدیم!!!

جستجویی توی گوگل کنید. کانالهای تلگرامی بعضا تا ماهی 30 میلیون تومان کسب درآمد می کنند و نیاز هست که مدیرانشون همواره آنلاین باشند. در این آموزش ما نیاز به ادمین های انسانی اضافی رو برای شما رفع می کنیم.

حالا فکر می کنید این آموزش چقدر می ارزه؟چهل هزارتومان؟ یک میلیون تومان؟ 30 میلیون تومان؟ خیییییرر!!!! این آموزش صدها میلیون تومان می ارزه .

پس همین الان دانلود کنید! آموزش ها کاملا روان، ساده و مصور طوری بیان شده تا با کمترین سطح سواد هم بتونید استفاده کنید. فقط و فقط تا 20000 دانلود اولیه قیمت خیلی خیلی ناچیزی در حد یک خوراکی تفننی دانلود کنید. بعد از اون شک نکنید قیمت محصول رو بسیار بالا خواهیم برد.
در ضمن همین الان نسخه ی مرتبط با سیستم عامل های دیگه با بیش از ده برابر قیمت درج شده در ایران اپس، از طریق سایت ما داره بفروش میرسه. پس تا دیر نشده همین الان از مایکت خریدکنید.

بسته ی کامل رو نصب کنید. براحتی کانال یا کانالهای تلگرامتونو خودکار بروزرسانی کنید! بدون شک ارزش این مجموعه، قابل بیان با هیچ پولی نیست.

مدیریت خودکار کانال تلگرام برای اولین بار در ایران

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.