دانلود برنامه اندروید سیستم یکپارچه املاک  کرمان

سیستم یکپارچه املاک کرمان

kerman amlak

( 0 )

دسته : خانه و مسکن

قیمت : 0 تومان

نسخه : 0.1.0

حجم : 1.46 MB

1.46 MB

دانلود : 20+

20+

اندروید مورد نیاز : 4.0.3, 4.0.4

4.0.3, 4.0.4

شامد : 1-2-689495-63-0-45738

تمام املاک در تمامی مشاوران املاک استان کرمان را با تمامی امکانات با نقشه ، عکس و ویدیو یکجا مشاهده نمایید ، سیستم یکپارچه املاک راه اندازی شد.

در جستجوی ملک برای اجاره هستید ؟

ایا ملکی با شرایط خاص می خواهید ؟

چگونه ملک مورد نظر خود را پیدا کنم ؟

به کدام مشاور املاک مراجعه کنم ؟

وضعیت قیمت املاک سطح شهر چگونه است؟

ایا قصد معاوضه ملک خود را دارید ؟

در چه زمانی و به چه مکانی یا به کدام مشاور املاک مراجعه کنم ؟

ایا امکان سپردن ملک به مشاور املاک مورد اعتماد من وجود دارد ؟

آیا امکان ثبت ملک به صورت غیر حضوری وجود دارد؟شرکت تحول گرا در نظر دارد تمامی خدمات مربوط به مشاوران املاک را از حالت سنتی (ثبت اطلاعات در دفتر) با توجه به پیشرفت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT) به اتوماسیون یکپارچه و تحت وب ( ذخیره اطلاعات به صورت دیجیتال) ارتقاع دهد و این امکان را فراهم کرده که کاربران به صورت غیر حضوری از طریق اینترنت یا پیام کوتاه به اتوماسیون ارتباط برقرار کرده و درخواست های خود را به صورت رایگان انجام دهند . این اتوماسیون اطلاعات جدید مربوط به ملک را از فروشنده می گیرد و در اختیار مشاور املاک مورد نظر فروشنده قرار می دهند و از این طریق اطلاعات مربوط به ملک در اختیار مشاوران املاک قرار می گیرند و همچنین خریدار از طریق راه های ارتباطی با اتوماسیون ارتباط برقرار کرده و پس از جستجو بر اساس پارامتر های مورد نظر و مقایسه املاک و انتخاب ملک ، ملزم به مراجعه به مشاور املاک تعیین شده جهت انتقال قانونی ملک می باشد . با فعال سازی این اتوماسیون اطلاعات مربوط به املاک برای هر کاربر و مشاور املاک طبقه بندی شده و با توجه به کنترل سطح دسترسی و احراز هویت همواره در دسترس می باشند.


ما بستری را ایجاد کرده ایم ، که تمامی خدمات مربوط به مشاوران املاک به صورت انلاین و رایگان در دسترس مردم قرار بگیرند و دیگر نیازی نیست مردم جهت پیدا کردن ملک جهت رهن و اجاره یا خرید و فروش ملک به مشاوران املاک متعددی مراجعه نمایند کافیست یک بار به صورت غیر حضوری از طریق اینترنت با کمترین زمان و هزینه ممکن ، مشخصات ملک مورد نظر را در این سامانه جستجو نمایند و پس از پیدا کردن ملک دلخواه از طریق راه های ارتباطی با مشاور املاک معرفی شده مراجعه نمایند.

این امکان فراهم است که در این سامانه کاربران ملک خود را به صورت رایگان به مشاور املاک مورد اعتماد خود جهت فروش یا اجاره ثبت نمایید ، تا در کوتاه ترین زمان ممکن در بستر قانونی در دسترس فرد متقاضی ملک قرار بگیرد.

مهمترین هدف سیستم یکپارچه املاک این است که امکان ثبت ملک به مشاور املاک دلخواه و امکان جستجو و مقایسه و نمایش تمامی اطلاعات املاک مربوط به مشاوران املاک به صورت غیر حضوری و با کمترین هزینه در دسترس باشد .

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.