دانلود برنامه اندروید هیولای انگلیسی سوم دبیرستان

هیولای انگلیسی سوم دبیرستان

( 9 )

دسته : آموزش

قیمت : 0 تومان

نسخه : 3.1

حجم : 12.14 MB

12.14 MB

دانلود : 1,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

شامد : 1-2-689495-63-5-14460

فلش کارت های صوتی تصویری هیولای تصویری انگلیسی سوم دبیرستان

سطح:دبیرستان و کنکور
لغات:322 عدد
فلش کارت:322 عدد
فایلهای صوتی:1864 عدد
عکس:346 عدد
دسته فلش کارت:1 عدد
موجود در دیکشنری هیولا:بلی
اندازه:21 MB

در این مجموعه تمام لغات انتهای کتاب را که شامل تمام لغات متن کتاب و تمرین ها می باشد را برای شما جمع آوری کرده ایم.ما سعی داشته ایم معنی ای را که در متن کتاب استفاده شده است را برای شما همراه با عکس مرتبط بیاوریم تا معنی مورد نظر را درست یاد بگیرید. برای یادگیری بیشتر معنی دیکشنری هم آورده شده است. در صورت استقبال کاربران جملات مثال همراه با روخوانی و کارتهای تمرین هم به این مجموعه اضافه خواهد شد. این مجموعه را به تمام دانش آموزان و کنکوری ها توصیه می کنیم.

این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 30 فلش کارت از کتاب انگلیسی سوم دبیرستان می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه "دریافت نسخه کامل" درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.

- هیولای لغت چیست؟
اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:
- تلفظ واقعی کلمات
- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها
- معنی فارسی و انگلیسی لغات
- عکس مرتبط با معنی لغات
- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها
- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید
- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.
- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)

- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.

نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.

نکته در مورد طرز کار کردن با فلش کارتها
اگر لغتی را بلد نیستید گزینه "دوباره" را بزنید
اگر معنی آنرا خوب حدس زدید، گزینه "خوب"
و اگر معنی آنرا کاملا می دانید گزینه "آسان"
این گزینه ها به شما کمک می کند روی یادگیری خود کنترل کامل داشته باشید
دقت کنید که عدد نوشته شده بر روی دکمه ها زمان بعدی نمایش کارت را به دقیقه یا روز نمایش می دهد. شما می توانید با این قابلیت دقیقا جعبه لایتنر خود را کنترل کنید این ویژگی ای است که نرم افزارهای مشابه ندارند. در نرم افزارهای مشابه شما فقط می توانید به سیستم بگویید که یک لغت را بلد هستید یا نه و هیچ کنترل بر روی زمان نمایش بعدی کارتها ندارید و نرم افزار بسته به سلیقه برنامه نویس و الگوریتم پیاده شده آن نرم افزار به زور برای شما کارتها را زمانبندی می کند. اما در هیولای لغت این امکان به شما داده می شود که خودتان به صورت دقیق بر روی روند پیشرفت خود و زمانبندی کارتها نظارت داشته باشید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
باز کردن پنجره با استفاده از TYPE_SYSTEM_ALERT که در بالای تمامی دیگر برنامه ها نشان داده میشود