دانلود برنامه اندروید هیولای ریشه لغات انگلیسی

هیولای ریشه لغات انگلیسی

( 6 )

دسته : آموزش

قیمت : 0 تومان

نسخه : 3.1

حجم : 11.13 MB

11.13 MB

دانلود : 800+

800+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

شامد : 1-2-689495-63-5-18226

فلش کارت های هیولای ریشه لغات انگلیسی نسخه نمایشی
مشخصات:
سطح:متوسط/پیشرفته
ریشه:300+476 عدد
فلش کارت:300+476 عدد
فایلهای صوتی:5096 عدد
عکس:27 عدد
دسته فلش کارت:2 عدد
موجود در دیکشنری هیولا:بلی
اندازه:31.5 MB

دانستن ریشه لغات انگلیسی به یادگیری لغات مشابه و سخت کمک وافر می کند. شما در خواندن یک متن سطح بالا بی شک با لغات نا آشنایی برخورد خواهید کرد که در فهم مطلب نقش کلیدی بازی می کنند. اگر معنای آنها را ندانید باعث کج فهمی می شود. این در حالی است که یادگیری تمام لغات سطح بالا به صورت یکجا کاری غیر ممکن می باشد. پس راه حل چیست ؟
دانستن ریشه لغات به شما کمک های زیر را می کند :
-تسهیل در یادگیری معانی لغات
-دانستن دلیل اینکه چرا یک لغت چنین معنای ناملموسی دارد.
-یادگرفتن لغات به صورت هم خانواده و گروهی
-حدس زدن معانی لغاتی که تا حالا در عمرتان ندیده اید، فقط با دانستن ریشه آن لغت
-تسریع فهم متون سنگین و تخصصی.
-موفقیت قطعی در آزمون های بین المللی نظیر: IELTS, TOEFL, GRE و آزمونهای داخلی مثل فوق لیسانس و دکترا

دانستن ریشه لغات متدی جدید نیست! در تمام کتابهای آموزشی نظیر Kaplan, ETS, Cambridge, Barrons, Princton Review,... توصیه اکید شده تا بر روی ریشه لغات خود کار کنید.
امیدواریم اکنون دلیل این را دانسته باشید که به چه دلیل یادگیری لغات سطح بالا و حرفه ای اینقدر برایتان سخت بوده است.
این مجموعه شامل دو دسته می باشد. دسته اول شامل ریشه های انتهای کتاب Barrons Essential Words for the GRE می باشد که شامل 300 ریشه است.
و دسته دوم شامل 476 ریشه اصلی به همراه پیشوندها و پسوندهای انگلیسی می باشد که در سایت زیر موجود بوده و ما آن ها را همراه با مثال و تلفظ برای شما اورده ایم:
http://prefixsuffix.com/rootchart.php?navblks=1011000
موفق باشید.

این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 16 فلش کارت از ریشه های انتهای کتاب لغات بارونز 800 برای GRE می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه "دریافت نسخه کامل" درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.

- هیولای لغت چیست؟
اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:
- تلفظ واقعی کلمات
- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها
- معنی فارسی و انگلیسی لغات
- عکس مرتبط با معنی لغات
- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها
- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید
- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.
- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)

- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.

نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج
باز کردن پنجره با استفاده از TYPE_SYSTEM_ALERT که در بالای تمامی دیگر برنامه ها نشان داده میشود

۱۳۹۶/۰۴/۱۲

nmehdi60

عال

۱۳۹۴/۱۰/۲۷

manisa2

good