دانلود برنامه اندروید یادگام

یادگام

ِYadgam

( 0 )

دسته : آموزش

قیمت : 1500 تومان

نسخه : 1.0.0

حجم : 501.77 kB

501.77 kB

دانلود : 0+

0+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

یکی از راه‌های یادگیری و تقویت زبان انگلیسی خواندن متون انگلیسی می‌باشد. فرایندی که برای این منظور طی می‌شود اغلب به این گونه است. شما شروع به خواندن متن می‌کنید، به یک لغت نا‌آشنا بر‌می‌خورید، معنی لغت را در فرهنگ لغت پیدا می‌کنید، لغت و معنی را در جایی یادداشت می‌کنید تا بعداً مرور کنید و . . . و این چرخه ادامه پیدا می‌کند. این فرایند بسیار زمانبر بوده و وقفه‌ای که در خواندن متن ایجاد می‌شود در فرایند یادگیری تاثیر منفی می‌گذارد.
یادگام برای حل این مشکل ایجاد شده است. شما متن را می‌خوانید، هر گاه معنی کلمه‌ای را ندانستید با کلیک بر روی کلمه،‌ معنی آن بلافاصله به نمایش در می‌آید، اگر مایل بودید با یک کلیک دیگر می‌توانید این کلمه را لیست مرور خود اضافه کنید و در فرصت مناسب این کلمات را به روش «یادساز» مرور کنید. (یادساز از روشی مشابه جی‌۵ و جعبه لایتنر برای مرور و یادگیری لغات استفاده می‌کند.)
تمامی فصول و دروس کتاب معروف Steps to Understanding در این نرم‌افزار قرار داده شده است. کتاب Steps to Understanding دارای چهار فصل بوده که از سطح مبتدی تا پیشرفته طبقه‌بندی شده است و هر فصل حدود ۳۰ متن کوتاه و جذاب دارد که با خواندن آنها می‌توانید مهارت خواندن و دامنه لغات خود را افزایش دهید.
شما همچنین می‌توانید لغاتی غیر از کتاب Steps to Understanding را نیز از قسمت «افزودن» به لیست مرور خود اضافه کنید.

برای راهنمایی دقیق در مورد نحوه استفاده، پس از نصب به قسمت راهنما مراجعه کنید.

امکانات نرم‌افزار:
کارکردن با آن بسیار آسان است.
تمامی دروس کتاب steps to understanding به همراه معنی در آن قرار داده شده است. برای مشاهده معنی کلمات می‌توانید بر روی کلمه مورد نظر کلیک کنید. شما می‌توانید این کلمه را به لیست مرور خود اضافه کنید.
شما می‌توانید کلمات را به روشی مشابه جی‌۵ و جعبه لایتنر مرور کنید.
شما می‌توانید کلمات مورد نظر خود را خارج از کتاب «گام‌هایی برای فهمیدن» به لیست مرور خود اضافه کنید.
شما می‌توانید پیشرفت خود را در یادگیری لغات مشاهده کنید.

درباره «یادساز»:
«یادساز» نرم‌افزاری برای مرور و یادگیری بهینه لغات زبان انگلیسی به سبک جی‌۵ و جعبه لایتنر می‌باشد. بر خلاف بسیاری از نرم‌افزارهای مشابه کار کردن با آن بسیار ساده است و مجموعه لغات زیادی را در به طور پیش‌فرض در خود جای داده است. این نرم‌افزار را می‌توانید از همین مارکت دریافت کنید.

از این توسعه دهنده