دانلود برنامه اندروید یادساز

یادساز

Yadsaz

( 0 )

دسته : آموزش

قیمت : 1000 تومان

نسخه : 1.2.0

حجم : 440.92 kB

440.92 kB

دانلود : 0

0

اندروید مورد نیاز : 2.1.x

2.1.x

شاید بتوان گفت یکی از مشکل‌ترین قسمت‌های یادگیری یک زبان خارجی، یادگیری واژگان آن زبان باشد. برای این کار روش‌های زیادی ابداع شده است که یکی از پرطرفدارترین این روش‌ها استفاده از روش لایتنر می‌باشد. در این روش لغات به طور منظم، در بازه‌های زمانی خاصی مرور می‌شوند و بیشتر مرورها بر روی کلمات دشوار انجام می‌شود. لغاتی که با این روش به خاطر سپرده می‌شوند به حافظه بلندمدت منتقل شده و امکان فراموشی آنها به حداقل می‌رسد.
با تمام فوایدی که روش لایتنر دارد، کار کردن به روش سنتی با آن بسیار وقت‌گیر بوده و حوصله زیادی می‌طلبد.
یادساز برای راحتی کار با لایتنر طراحی شده است.
یادساز فواید روش لایتنر و راحتی کار را یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد.
کار کردن با آن بسیار ساده است و تمامی کارها برای شما در پشت صحنه به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و شما لازم نیست برای طی مراحل مختلف کاری را انجام دهید. یادساز خود این کارها را برای شما انجام می‌دهد. علاوه بر این تمامی واژگان دوران راهنمایی و دبیرستان و پیش‌دانشگاهی و واژگان کتاب ۵۰۴ واژه مطلقاً ضروری و کتاب ۱۱۰۰ واژه، به طور پیش‌فرض در این نرم‌افزار قرار داده شده است. تمامی واژگان دوران راهنمایی و دبیرستان درون جملات کاربردی از متن کتب درسی قرار دارند تا علاوه بر یادگیری معنی آن، شما بتوانید با کاربرد آن نیز آشنا شوید. واژگان کتاب ۵۰۴ واژه نیز درون ۱۵۱۲ جمله کاربردی قرار دارند.
طراحی یادساز بسیار ساده بوده و در طراحی آن اولویت با راحتی کار کردن با آن بوده است. شما می‌توانید همیشه و همه جا از آن استفاده کنید و از زمان‌های مرده خود به نحو مؤثرتری استفاده کنید.
با توجه به اینکه تمامی واژگان دوران راهنمایی و دبیرستان و پیش‌دانشگاهی در این نرم‌افزار قرار داده شده است، یادساز می‌تواند یک انتخاب خوب برای داوطلبان کنکور سراسری باشد.

امکانات یادساز:
کار کردن با آن بسیار ساده است. (برای آشنایی با روش استفاده، پس از نصب به قسمت «راهنما» مراجعه کنید.)
تمامی واژگان دوران راهنمایی و دبیرستان و پیش‌دانشگاهی به ترتیب دروس در آن قرار داده شده است. تمامی این واژگان درون جملات کاربردی از متن کتب درسی قرار داده شده است.
تمامی واژگان کتاب ۵۰۴ واژه مطلقاً ضروری، درون ۱۵۱۲ جمله کاربردی در این نرم‌افزار قرار داده شده است.
تمامی واژگان کتاب ۱۱۰۰ واژه‌ای که باید بدانید.
شما می‌توانید علاوه بر واژگان آماده، واژگان مورد نظر خودتان را نیز با رفتن به قسمت «افزودن واژه»، به لیست مرور خود اضافه کنید.
شما می‌توانید کلماتی را که می‌دانید و نیازی به مرور آنها ندارید به راحتی از لیست مرور خود خارج کنید.

از این توسعه دهنده