دانلود برنامه اندروید قارچ خور سه بعدی

قارچ خور سه بعدی

( 8 )

دسته : سرگرمی

قیمت : 1000 تومان

نسخه : 1.2

حجم : 12.04 MB

12.04 MB

دانلود : 80+

80+

اندروید مورد نیاز : 1.6

1.6

بازی هیجان انگیز و جذاب قاچ خور اوقات فراغت اکثر اهالی بازی های کامپیوتری دهه 60 بود.خیلی از ما با این بازی بزرگ شدیم و اولین بازی های دیجیتال را با این super mario شروع کردیم. بازی قدیمی ماریو قارچ خور همیشه در یاد ماباقی خواهد ماند چون این بازی از اولین روزی که برای دستگاه میکرو به بازار آمد موفق بود و همه به نوعی عاشق این بازی شدند. این بازی توسط شرکت های مختلف در نسخه هایی با داستان های مختلف تولید شد و تقریبا همه آنها از بازی ها موفق بودند.این نسخه از ماریو تحت عنوان ماریو 64 برای اندروید درست شده ، که از گرافیک بصورت سه بعدی برخوردار هست.

قابلیت ها :
- ذخیره وبارگیری مراحل بازی

آموزش رد کردن مرحله اول :
بعد از این که قارچ خور از لوله بیرون آمد شما باید وارد قصر بشید بعد از وارد شدن به قصر شما میبینید بیشتر درها قفل هستند ونیاز به ستاره دارند ولی یک در باز هست اول که شما وارد قصر شدید شما باید از پله هایی که در سمت چپ قرار دارند بالا بروید و در رابازکنید و وارد تابلویی که عکس بمب هست بشوید. برای وارد شدن به تابلو باید داخل تابلو بپرید تا وارد مرحله اول بشوید وباید قول این مرحله را نابود کنید وستاره را بگیرید.وبا گرفتن این ستاره درهایی که قفل هستند رابازکنید.

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
دسترسی به لرزاننده
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار

۱۳۹۵/۰۶/۲۶

bardiakaria

این بازی افتزاه

۱۳۹۵/۰۲/۲۵

سینا پیرهادی

خیلی چرته

۱۳۹۴/۱۲/۲۲

acount.mixed@gmail.com

دوست عزیز من این برنامه شام رو در بازار خریداری کردم و الان اپدیتش رو تو بازار تنذاشتین و اینجا نمیتونم اپدیتش کنم این درست نیست.

۱۳۹۴/۰۴/۲۲

danial

ویروسیبببببیبههههههه چرااااااااااااا

۱۳۹۴/۰۴/۱۲

rewq

عالیییی

۱۳۹۲/۱۰/۰۴

محسن

عالیه

۱۳۹۴/۰۲/۱۸

otello

چرا پرداخت میکنم قبول نمیشه