دانلود برنامه اندروید فضائل پنج تن (ع) در صحاح

فضائل پنج تن (ع) در صحاح

فضائل پنج تن (ع) در صحاح

( 0 )

دسته : مذهبی

قیمت : 2000 تومان

نسخه : 1.0.0

حجم : 10.98 MB

10.98 MB

دانلود : 200+

200+

اندروید مورد نیاز : 4.0, 4.0.1, 4.0.2

4.0, 4.0.1, 4.0.2

شامد : 1-2-689495-63-0-46657

درآمد
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، به منظور پاسخگویی به نیاز کاربران در خصوص استفاده از متون دینی و آثار اندیشمندان و دانشوران اسلامی بر روی حامل‌های همراه، نسخه اندرویدی کتاب «فضائل پنج‌تن در صحاح شش‌گانه اهل‌سنّت» را تولید کرده است.
محتوای برنامه
این برنامه حاوی کتاب فضائل پنج تن (ع) در صحاح ششگانه اهل سنت است که در واقع، ترجمه‌اى است به زبان فارسى بر كتاب «فضائل الخمسة من الصحاح الستة» از آیت‌الله سید مرتضی حسینی یزدی فیروزآبادی که توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ محمدباقر ساعدی به فارسی برگردان شده است. هدف از تألیف این کتاب، آشنایی خوانندگان با فضایل و مناقب: پیامبر اکرم(ص)، فاطمه زهرا(س)، امام علی(ع)، امام حسن(ع) و امام حسین(ع) است که از زبان صحاح شش‌گانه اهل‌سنّت بیان شده است.

مترجم، در جاهای مختلف ترجمه خود، به شرح حال بزرگانی كه با پدرش ارتباط داشته‌اند، پرداخته تا وسيله عبرتى براى خوانندگان باشد. در خاتمه اين ترجمه، مترجم مى‌گويد: «مؤلف پس از تأليف مجلد سوم «فضائل الخمسة»، به فهرست مصادر كتاب اشاره كرده است و نام چهل و شش كتاب را با تعريف اجمالى بيان نموده است و در پايان آن‌ها مى‌نويسد: كتاب‌هایى را كه نام برديم، مصادر و مراجع كتاب حاضر است كه ما به آن‌ها به حسب چاپ‌هاى مختلفى كه دارند، اشاره كرده‌ايم؛ به گونه‌اى كه هنگام نقل هر حديثى، عدد اجزاى كتاب و شماره صفحه‌هاى آن كتاب را متذكر شده‌ايم. از اين روش، «صحيح بخارى» و «مسلم» را استثنا كرده‌ايم؛ آن هم به دلیل چاپ‌هاى مختلفى كه دارد. در عين حال، نام كتاب و نام بابى را كه حديث مورد نظر را از آن دو كتاب ياد كرده‌ايم، مرقوم داشته‌ايم و هرگاه حديثى را از تفاسير نقل نموده‌ايم، به آيه و سوره‌اى كه آن حديث در ذيل تفسير آن آيه آورده شده، اشاره كرده‌ايم. اكنون از خوانندگان محترم تقاضا داريم، كسانى كه مايل‌اند از احاديث، تحقيقى به عمل آورند و مراجعه به مصادر آن بنمايند، هرگاه در حدّ امكانشان باشد، به چاپى توجه كنند كه ما از آن چاپ استفاده كرده‌ايم؛ تا به اختلافى در عدد اجزاى كتاب و در شماره صفحات آن، برخورد ننمايند و سرانجام ما را به سهو و نسيان متهم نسازند؛ هر چند انسان بيرون از سهو و نسيان نيست و ما تا آنجا كه در حدّ توان داشتيم، در ضبط و دقت كوشيديم.»
برخی از قابلیت‌های برنامه
ـ کتابخانه:ارائه متن به همراه قابلیت: فهرست عناوین، نشانه‌‌گذاری در متن، رنگی‌کردن متن، حاشیه‌نویسی بر متن، اشتراک‌گذاری متن انتخابی، پیمایش در متن از طریق فهرست عناوین و صفحه، دسترسی آسان به پاورقی‌ها، تنظیم نمایش اِعراب کلمات، تنظیم شیوه حرکت بین صفحات، دسترسی به اطلاعات تفصیلی کتب.
ـ جست‌وجو:جست‌وجوی لفظی در متن و فهرست کتب، دسترسی به تاریخچه جست‌وجو.
ـ موضوعات:ارائه دسته‌بندی موضوعی کتاب‌های برنامه.
ـ برگزیده‌ها:امکان انتخاب کتاب یا کتاب‌های دلخواه و افزودن آنها به قسمت «برگزیده‌ها»، جهت دسترسی آسان‌تر.
ـ تنظیم فهرست:قابلیت تنظیم فهرست بر اساس: عنوان کتاب، نام نویسنده و آخرین مطالعه؛ نمایش فهرست به صورت: خلاصه، لیستی و جدولی.
ـ سایر امکانات:تنظیم فونت و فاصله خطوط، تنظیم حالت مطالعه در شب، تنظیم نور صفحه.
ـ ارسال نظر:امکان ارسال پیشنهادات و انتقادات توسط کاربر در محورهای مختلف.

نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه های Wi-Fi را می دهد.
استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر
دسترسی به لرزاننده
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
org.crcis.noorreader.permission.C2D_MESSAGE
org.crcis.noorreader.FazaelPanjTan.permission.C2D_MESSAGE
com.sec.android.provider.badge.permission.READ
com.sec.android.provider.badge.permission.WRITE
com.htc.launcher.permission.READ_SETTINGS
com.htc.launcher.permission.UPDATE_SHORTCUT
com.sonyericsson.home.permission.BROADCAST_BADGE
com.anddoes.launcher.permission.UPDATE_COUNT
com.majeur.launcher.permission.UPDATE_BADGE
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار