دانلود برنامه اندروید لغت نامه LEO

LEO dictionary

لغت نامه LEO

( 2 )

دسته : کتابها و مرجع

قیمت : رایگان

نسخه : 7.1.8

حجم : 5.48 MB

5.48 MB

دانلود : 5,000,000+

300+

اندروید مورد نیاز : 4.1, 4.1.1

4.1, 4.1.1

برنامه ای برای جستجوی آنلاین در کلیه لغت نامه های  LEO، شرکت در مجمع های (فورم های) سایت LEO و استفاده از آموزشگر لغات این سایت (هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین)

نتایج جستجو برای یک  لغت علاوه بر معنای آن لغت شامل مواردی همچون جدول صرف فعل (برای افعال)، تلفظ لغت، گرامر، ریشه لغت، کلماتی با دیکته مشابه، شکل اصلی لغت بدون پسوندها یا پیشوندهای گرامری و بحث های موجود در مجمع (فروم) که آن لغت در آنها پیدا میشود.

مجمع سایت محلی است که شما میتوانید سوالاتی را مطرح کنید که پاسخ آنها را در لغت نامه های سایت پیدا نکرده اید. البته برای طرح برخی از سوالات باید در مجمع ثبت نام نمایید. شما با استفاده از آموزشگر لغات این برنامه میتوانید کلمات مورد نظر خود را ذخیره نموده و سپس با استفاده از فلش کارت ها یا دیگر متدهای تستی آنها را حفظ نمایید. ضمنا علاوه بر امکان استفاده آنلاین و آفلاین از این ابزار، امکان هماهنگ سازی (سینک) لیست لغات و آمار شما با لغات و آمار موجود در سایت نیز وجود دارد.

برخی از لغت نامه های LEO عبارتند از: لغت نامه آلمانی  به انگلیسی (شامل 788 هزار لغت)، لغت نامه آلمانی به فرانسه (شامل 239 هزار لغت)، لغت نامه آلمانی به اسپانیایی (شامل 192 هزار لغت)، لغت نامه آلمانی به ایتالیایی (شامل 165 هزار لغت)، لغت نامه آلمانی به چینی (شامل 169 هزار لغت)، لغت نامه آلمانی به روسی (شامل 169 هزار لغت)، لغت نامه آلمانی به پرتغالی (شامل 52 هزار لغت) و لغت نامه آلمانی به لهستانی (شامل 48 هزار لغت)

باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
com.android.vending.BILLING