دانلود برنامه اندروید موبایلوگراف ( رسانه ای برای فیلم و عکس موبایلی )

موبایلوگراف ( رسانه ای برای فیلم و عکس موبایلی )

( 5 )

دسته : عکاسی

قیمت : رایگان

نسخه : 2.0

حجم : 414.37 kB

414.37 kB

دانلود : 1,000+

1,000+

اندروید مورد نیاز : 4.0, 4.0.1, 4.0.2

4.0, 4.0.1, 4.0.2

موبایلوگراف رسانه الکترونیک عکاسی و فیلم سازی با موبایل است که به موضوعاتی از قبیل رویدادهای مهم در این حوزه ، گفتگو با هنرمندان و صاحب نظران در زمینه عکاسی و فیلم سازی با موبایل، تکنیک ها و تجربه های حرفه ای برای ثبت بهتر تصاویر در تلفن همراه و تکنولوژی های جدید در تصویربرداری با موبایل می پردازد.

جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با موضوع فیلم و عکس های موبایلی برگزار می شود و تمامی کاربران تلفن همراه می توانند با عکس و فیلم های موبایلی خود در آن شرکت کنند. اولین دوره این جشنواره در اردیبهشت ماه 1392 برگزار شد و دومین دوره آن از آذر ماه 1392 آغاز به کار کرده است.

دبیرخانه جشنواره برای ارتباط و تعامل با مخاطبان جشنواره، نشریه «موبایلوگراف» را با موضوع عکاسی و فیلم‌سازی با موبایل منتشر می کند. موبایلوگراف همراه با اولین دوره جشنواره در ۳ شماره الکترونیک و ۴ شماره چاپی منتشر شده و دومین دوره انتشار خود را از دی ماه ۱۳۹۲ آغاز کرده است.

موبایلوگراف از دی ماه ۱۳۹۲ هر دوهفته یکبار و به صورت الکترونیک منتشر می شود و علاوه بر فرمت pdf در آدرس www.tfpf.ir/mobilograph نیز قابل دسترس است.
موبایلوگراف را رسانه خود بدانید و به عنوان فعالان فضای مجازی در تولید و انتشار موبایلوگراف نقش‌آفرینی کنید. این مشارکت چه از جنس تهیه و ارسال مطلب باشد و چه در قالب لینک دادن به موبایلوگراف، درج بنر یا انتشار آن در بین اعضای‌ سایت و دوستان، مایه دلگرمی تحریریه موبایلوگراف خواهد بود.


نکته :

موبایلوگراف ممکن است بر روی برخی گوشی های با اندروید 2.2 یا 2.3 ... با امکانات کامل اجرا نشود .

خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار
com.android.alarm.permission.SET_ALARM
باز کردن سوکت های شبکه
دسترسی به اطلاعات مربوط به شبکه ها را می دهد.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
دریافت ACTION_BOOT_COMPLETED بعد از اتمام بوت شدن سیستم از طریق انتشار امواج

۱۳۹۳/۰۶/۰۸

جشنواره فیلم و عکس همراه تهران

موبایلوگراف