دانلود برنامه اندروید دستم بنده

دستم بنده

( 0 )

دسته : ابزارها

قیمت : 600 تومان

نسخه : 1.2

حجم : 546.71 kB

546.71 kB

دانلود : 0+

0+

اندروید مورد نیاز : 2.2.x

2.2.x

لطفا تا انتها مطالعه نمایید

حتما تا حالا شده که پشت فرمون باشید و یا توی جلسه مهم باشید یا . . . و نتونید جواب زنگ ها رو بدید و حتی نتونید بهشون اس ام اس بدید و خبر بدید که نمیتونید جواب بدید...

برنامه "دستم بنده" برای این کار طراحی و پیاده سازی شده .

زمانی که وارد برنامه میشید میتونید وارد قسمت "بانک پیام ها" بشوید و با کلیک کردن و نگهداشتن بروی یک متن پنجره ای مبنی بر "ایجاد پیام جدید" و "حذف پیام جاری" و "ویرایش..." برای شما ظاهر میشود و میتوانید توسط یکی از گزینه ها اقدام به عملیات جاری نمایید .

پس از ایجاد پیام ها یک بار از برنامه خارج شوید و دوباره برنامه را باز کنید تا پیام های ایجاد شده شما در قسمت تنضیمات وارد شود .

حالا شما با انتخاب یکی از پیام ها و فعال کردن این برنامه به راحتی به کارتون برسید .

هر کسی که به شما تماس بگیرد (اگر از موبایل تماس گرفته شود ) تماس به صورت خودکار قطع شده و پیام انتخابی برای مخاطب مورد نظر ارسال میگردد و یک کپی از پیام ارسال شده در قسمت "پیام های ارسال شده" ذخیره میگردد و شما میتوانید در این قسمت ببینید که چه کسی به شما زنگ زده و چه پیامی برای این شخص ارسال شده است .

از ویژگی های چشم گیر این برنامه "پخش فایل صوتی" پس از ارسال پیام به مخاطب مورد نظر است .

در صورتی که پیام با موفقیت به مخاطب ارسال بشود فایل صوتی پخش خواهد شد و شما بدون اینکه هواستون از رانندگی و . . . پرت بشه و ببینید که پیام ارسال شده است به راحتی میتوانید با شنیدن فایل صوتی از ارسال پیام اطمینان حاصل نمایید.

فایل صوتی که به صورت پیشفرض در برنامه قرار گرفته است در آدرس زیر موجود است که جهت جایگزینی فایل خودتون به جای فایل پیشفرض میبایست نام فایل جدید را به "send.mp3" در مسیر ذکر شده قرار دهید.

آدرس پیشفرض در حافظه داخلی گوشی شما در فولدر "playback" قرار دارد
playback/send.mp3

در صورتی که در جلسه مهمی هستید میتوانید از قسمت تنضیمات گزینه پخش فایل صوتی را غیر فعال نمایید . در این صورت پس از ارسال پیام هیچ فایل صوتی پخش نخواهد شد.


نکته : 
1 - در صورتی پیامک برای مخاطب ارسال و شماره آن در لیست تماس های ورودی ذخیره میگردد که مخاطب مورد نظر از موبایل با شما تماس گرفته باشد.
2 - بعد از اینکه متن پیام جدید ایجاد کردید برای این که توی لیست تنضیمات بیاد باید یک بار از برنامه خارج و دوباره وارد شید.
3 - قبل از اینکه متن های پیشفرض رو پاک کنید برای ایجاد متن جدید چند ثانیه بروی یکی از پیام ها انگشت خود را نگه دارید

** قابل نصب به روی کارت حافظه جانبی
** قابل نصب به روی اندروید 2.2 به بالا
** تست شده به روی تمامی دستگاهای اندروید
** قابل تغییر در فایل صوتی

ارسال پیام های اس ام اس
دسترسی به لرزاننده
دسترسی به وضعیت تلفن در حالت فقط خواندن
گرفتن شماره تلفنی برای کاربر بدون استفاده از رابط شماره گیری و تایید آنکه شماره مربوطه گرفته شده است.
نوشتن اطلاعات در درایوهای سیار
خواندن اطلاعات موجود در درایوهای سیار