آموزش ترفندها و راهکارها

آموزش دانلود استوری های اینستاگرم در تلگرام

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اگر با اپلیکیشن های اینستاگرم، یوتیوب و تلگرام تا حدودی آشنایی داشته باشید شاید به خوبی بدانید که چطور می شود یک عکس یا ویدیو را از اینستاگرم یا یوتیوب در تلگرام به اشتراک گذاشت. ولی آیا می دانستید که امکان دانلود و به اشتراک گذاری استوری های اینستاگرم در تلگرام و حتی ذخیره سازی آنها نیز وجود دارد؟ تا به حال اکثر ما فقط استوری ها را دیده ایم و به ندرت به فکر ذخیره سازی یا به اشتراک گذاری مجدد آنها بوده ایم. ولی با روباتی که در زیر به شما معرفی خواهیم کرد امکان دانلود و به اشتراک گذاری استوری های اینستاگرم را در تلگرام خواهید داشت.

روبات Instasave_bot روباتی برای دانلود استوری ها

شما می توانید به راحتی با استفاده از روبات Instasave_bot حتی استوری های اینستاگرم را در تلگرام به اشتراک بگذارید. قبل از هر چیز باید وارد این روبات شوید یا با اصطلاح آن را راه بیاندازید. برای این کار ابتدا تلگرام را باز کرده و بعد عبارت Instasave_bot را در آن جستجو کنید (مطابق شکل زیر). آیکن بنفش رنگ روبات را انتخاب کرده و پس از انتخاب آن گزینه Start را در پایین صفحه لمس کنید.

جستجو و راه اندازی روبات instasave_bot

حالا برای اینکه استوری یک پروفایل اینستاگرمی  را دانلود کنید کافی است فقط نام پروفایل مورد نظرتان را در انتهای آدرس https://instagram.com/ تایپ کنید. ما در این اینجا به عنوان مثال نام پروفایل شرکت مرسدس بنز را تایپ کرده ایم (https://www.instagram/com/mercedesbenz).  بعد از ارسال آدرس مورد نظرتان برای روبات تصویری از پروفایل مورد نظر و توضیحات آن به شما نشان داده خواهد شد. بعد از آن هم لیستی از تصاویر و ویدیوهای موجود در استوری آن پروفایل را در قالب دکمه های شفاف با علامت رنگین کمان یا دستگاه آپارات خواهید دید. دکمه های رنگین کمان عکس و دکمه هایی با شکل دستگاه آپارات ویدیو هستند.

دانلود استوری های اینستاگرم در تلگرام

حال برای دانلود هر کدام از عکس ها و ویدیوهای موجود در استوری کافی است فقط آن را لمس کنید. به محض اینکه این کار را انجام دادید عکس یا ویدیوی مورد نظر در پایین صفحه ظاهر خواهد شد که بعد میتوانید آن را با هر کدام از دوستان تان در تلگرام به اشتراک بگذارید. ضمنا میتوانید عکس یا ویدیویی که به اشتراک گذاشته اید را در گالری گوشی یا تبلت تان نیز ذخیره کنید. برای این کار کافی است فقط عکس یا ویدیوی مورد نظر را لمس کرده و بعد آیکن سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه را لمس کنید. سپس گزینه Save to Gallery را انتخاب کنید. حتی می توانید با لمس دکمه به اشتراک گذاری در گوشه سمت راست پایین صفحه آن را در هر اپلیکیشن دیگری از جمله خود اینستاگرم نیز مجددا به اشتراک بگذارید.

ذخیره سازی و به اشتراک گذاری استوری های دانلود شده

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود جدیدترین نسخه تلگرام از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

اگر با اپلیکیشن های اینستاگرم، یوتیوب و تلگرام تا حدودی آشنایی داشته باشید شاید به خوبی بدانید که چطور می شود یک عکس یا ویدیو را از اینستاگرم یا یوتیوب در تلگرام به اشتراک گذاشت. ولی آیا می دانستید که امکان دانلود و به اشتراک گذاری استوری های اینستاگرم در تلگرام و حتی ذخیره سازی آنها نیز وجود دارد؟ تا به حال اکثر ما فقط استوری ها را دیده ایم و به ندرت به فکر ذخیره سازی یا به اشتراک گذاری مجدد آنها بوده ایم. ولی با روباتی که در زیر به شما معرفی خواهیم کرد امکان دانلود و به…

به این مطلب امتیاز دهید

آموزش به اشتراک گذاری استوری اینستاگرم در تلگرام - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید