اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

از کلش رویال چه خبر؟! آپدیت جدید از راه رسید

آپدیت جدید کلش رویال
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اخیرا آپدیت جدیدی برای بازی کلش رویال منتشر شده که گفته می شود علاوه بر یک کارت جدید (گابلین غول پیکر) روش جدیدی را نیز برای بدست آوردن کارت های بیشتر به بازی اضافه کرده است: توکن های داد و ستد (Trade Tokens). اگر اهل بازی کلش رویال باشید قطعا می دانید که یکی از روش های بدست آوردن کارت های مورد نیازتان آن است که در گروه تان (کلن تان) درخواست بدهید. کسانی که از آن کارت داشته باشند به شما می دهند و در ازای آن امتیاز تجربه بدست می آورند. در روش جدید شما می توانید با هر کدام از هم گروهی هایتان وارد داد و ستد شوید.

آپدیت جدید بازی کلش رویال

توکن های داد و ستد

توکن های هر کارت بسته به نایاب بودن آن کارت نایاب هستند. مثلا اگر کارتی جزء کارت های معمولی باشد توکن آن هم بیشتر است و اگر کارتی جزء کارت های افسانه ای باشد توکن آن بسیار کمتر است. برای داد و ستد با هم گروهی هایتان کافی است در گروه تان (کلن تان) درخواست داد و ستد بدهید. وقتی یک نفر این درخواست را قبول کرد به سرعت کارت های دو طرف (مشخص شده توسط دو طرف برای داد و ستد) با یکدیگر رد و بدل خواهند شد و بدین ترتیب تعداد زیادی از یک کارت را یکجا دریافت خواهید کرد.

توکن های داد و ستد در نسخه جدید بازی کلش رویال

این روش به نسبت درخواست های معمولی کاربردی تر است چون در درخواست های معمولی محدودیت وجود دارد ولی داد و ستدها محدودیتی ندارند. فقط باید توکن های داد و ستد را داشته باشید. ضمنا هر درخواست داد و ستد می تواند لغو شود یا آنکه مجددا داده شود بدون آنکه توکنی را از دست بدهید. توکن ها تاریخ انقضا ندارند و همیشه قابل استفاده هستند. آنها را می توانید از فروشگاه بازی خریداری کرده یا در بخش چالش های ویژه (Special Challenges) یا به عنوان جایزه جنگ (War Bounty) دریافت کنید.

یک کارت جدید: گابلین غول پیکر

همانطور که از اسمش مشخص است کارت جدید یک گابلین غول پیکر را به میدان می آورد (مثل اسکلت غول پیکر). گابلین غول پیکر در آوردگاه (آرنای) جنگل قابل دسترسی است و ارزش آن 6 اکسیر (الیگزیر) است. این گابلین مثل اسکلت غول پیکر راه می رود و خود را به برجک ها می رساند اما خوبی آن این است که دو گابلین کوچک در کیسه پشت خود دارد که می توانند به سمت دشمنان نیزه پرتاب کنند. همچنین وقتی این گابلین بمیرد گابلین های کوچک پشت او به زمین می افتند و به مبارزه ادامه می دهند.

گابلین غول پیکر کارت جدیدی که به نسخه جدید کلش رویال اضافه شده

تغییرات دیگر

علاوه بر آنچه در فوق گفته شد نسخه جدید بازی کلش رویال شاهد تغییرات دیگری نیز بوده است. برای آنهایی که به تازگی به جمع کاربران این بازی پیوسته اند جایزه ای به نام جایزه جنگ (War Bounty) در نظر گرفته شده که در نبرد گروه ها (کلن ها) بدست می آید و علاوه بر جوایز دیگر شامل توکن های داد و ستد نیز می شود. شما حتی بعد از اینکه "انرژی تان" به اتمام رسید می توانید در نبردهای دو به دو با هم گروهی هایتان شرکت کنید البته در روزهایی که این نبردها فعال هستند. همچنین تاج هایی که در این نبردها بدست می آورید نیز به تاج های صندوقچه تاج (Crown Chest) اضافه خواهند شد.

جایزه War bounty در نسخه جدید کلش رویال

سابقا وقتی واحد راهزن (Bandit) سرعت می گرفت قابل نشانه روی نبود ولی اکنون این واحد جنگی در حین سرعت گرفتن هیچ صدمه ای نخواهد دید. البته بعد از سرعت گرفتن برجک ها مثل سابق به او تیراندازی خواهند کرد. نمایش ساده تر سطح کارت ها بسته به درجه نایاب بودن شان (معمولی، نایاب، حماسی و افسانه ای)، امکان افزایش حد نصاب مدال برای ورود به یک گروه (کلن) تا 6400 مدال، امکان استفاده از اموجی های خودتان در چت های داخل گروه و امکان مرتب کردن کارت هایتان بر اساس سطح شان از دیگر تغییراتی است که در این نسخه از بازی کلش رویال اعمال شده اند.

دانلود جدیدترین نسخه بازی کلش رویال از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اخیرا آپدیت جدیدی برای بازی کلش رویال منتشر شده که گفته می شود علاوه بر یک کارت جدید (گابلین غول پیکر) روش جدیدی را نیز برای بدست آوردن کارت های بیشتر به بازی اضافه کرده است: توکن های داد و ستد (Trade Tokens). اگر اهل بازی کلش رویال باشید قطعا می دانید که یکی از روش های بدست آوردن کارت های مورد نیازتان آن است که در گروه تان (کلن تان) درخواست بدهید. کسانی که از آن کارت داشته باشند به شما می دهند و در ازای آن امتیاز تجربه بدست می آورند. در روش جدید شما می توانید با…

به این مطلب امتیاز دهید

از کلش رویال چه خبر؟! آپدیت جدید از راه رسید - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

 

نظر بدهید