اخبار اخبار فن آوری بررسی بازی نقد و بررسی

انتشار جهانی بازی Brawl Stars

انتشار جهانی بازی Brawl Stars
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

Brawl Stars نام عنوان جدیدی از سوپرسل است که مدتها انتظار انتشار جهانی آن می رفت. این بازی از لحاظ گیم پلی تا حدودی شبیه به بازی کلش رویال است (نبردهای سه دقیقه ای) اما تا حدودی هم با آن تفاوت دارد. لیکن چیزی که تفاوت زیادی نکرده محیط فانتزی و بامزه بازی است. در این بازی هم مثل کلش رویال صندوقچه هایی وجود دارند که از درون آنها کاراکترهای جدید، ظاهرهای جدید و وسایل ارتقایی جدید بیرون می آید. در زیر نگاهی به این بازی خواهیم انداخت.

حالت های بازی

بازی دارای چهار حالت مختلف برای انجام دادن است (در محیط های مختلف). حالت "جایزه" که در آن دو تیم سه نفره برای بدست آوردن ستاره های بیشتر با هم رقابت می کنند و البته از کشتن هم ابایی ندارند! هر تیمی که بعد از سه دقیقه بیشترین تعداد ستاره را بدست آورده باشد برنده بازی است. هر بازیکنی با کشتن اعضای تیم مقابل نیز می تواند ستاره بدست آورد. حالت دوم حالت "بکش و بگیر" است. در این حالت معدن الماسی در وسط صفحه بازی قرار دارد و هر دو تیم برای بدست آوردن الماس های بیشتر با هم رقابت می کنند. اولین تیمی که بتواند 10 الماس بدست آورد و آن را حدودا به مدت 20 ثانیه نگه دارد برنده بازی است.

نمایی از بازی Brawl stars

اگر هر کدام از اعضای تیم سه نفره تان بمیرند الماس های آنها روی زمین می افتند و دشمن می تواند آنها را بردارد. حالت سوم حالت "مراقبت" است. در این حالت هر تیمی دارای صندوقچه گنج خود است که نباید بگذارد دست تیم مقابل به آن برسد. در واقع هر تیمی ضمن دفاع از صندوقچه خود باید هر طور شده خود را به صندوقچه تیم مقابل برساند.

نمایی از بازی Brawl stars

حالت آخر حالت "مبارزه" است که در آن 10 تیم در یک محیط با هم رقابت می کنند. این حالت شباهت زیادی به بازی های سبک پابجی دارد. نقشه بازی مرتبا در حال کوچک شدن است و آنهایی که برای مدت زمان زیادی در حاشیه ها باقی بمانند با گاز کشنده کشته خواهند شد. هر تیمی سعی می کند "اکسیر" بیشتری بدست آورد و آن کسی که آخرین نفری باشد که در بازی باقی می ماند برنده بازی است.

کنترل ها

دو حالت مختلف برای کنترل کاراکترهایتان در این بازی وجود دارد؛ یکی حالت لمسی و دیگری استفاده از دسته بازی مجازی. حالت اول برای دیوایس هایی با صفحه نمایشگر کوچکتر و حالت دوم برای دیوایس هایی با صفحه نمایشگر بزرگتر طراحی شده است. البته شما می توانید هر دو حالت را امتحان کنید و هر کدام را که راحت ترید انتخاب کنید. در حالت لمسی کافی است فقط نقطه ای که می خواهید کاراکترتان به آن سمت حرکت کند را لمس کنید. در حالی که در حالت دسته بازی می توانید کاراکترهایتان را با یک دسته بازی لمسی کنترل کنید.

کاراکترها در بازی Brawl stars

صندوقچه ها، کاراکترها و ارتقا

هر چقدر بیشتر بازی کنید سکه های بیشتری هم بدست خواهید آورد که از آنها می توانید برای خرید صندوقچه های بازی استفاده کنید. البته صندوقچه ها را می توانید با الماس هم خریداری کنید. ولی الماس را باید با پول واقعی بخرید. صندوقچه ها شامل اکسیرهای ارتقایی هستند که با آنها می توانید قدرت، سرعت و نوار سلامتی کاراکترهایتان را ارتقا دهید البته تا یک سقف مشخص. اکسیرهای ارتقا را در خود بازی هم می توانید بدست آورید. کارت کاراکترها آیتم دیگری است که از صندوقچه ها بیرون می آید.

صندوقچه ها در بازی Brawl stars

این کاراکترها یا کاراکترهای جدید هستند یا کاراکترهایی که آنها را دارید که در صورت دوم کاراکترهای مشابه با هم ترکیب شده و تبدیل به ژتون هایی می شوند که با آنها می توانید قفل کاراکترهای جدید را باز کنید. هر کاراکتری در این بازی دارای نقاط ضعف و قوت و همچنین قابلیت های خاص خود است. در حال حاضر 15 قابلیت خاص در این بازی تعریف شده که البته به زودی به تعدادشان اضافه خواهد شد. یادتان باشد کاراکترها را مستقیما با الماس نمی توانید خریداری کنید.

کاراکترهای بازی Brawl stars

برای خرید هر صندوقچه باید 100 سکه یا 10 الماس بپردازید. خوشبختانه بازی دارای جوایز روزانه نیز هست. یعنی می توانید تنها با ورود روزانه به بازی هر روز مقداری سکه به صورت رایگان دریافت کنید. البته کاراکترهای بازی نیز می توانند مدال بدست آورند که در ازای آن سکه هایتان افزایش پیدا خواهد کرد.

گروه ها

همان چیزی که در بازی کلش رویال با نام کلن شناخته می شود در این بازی هم وجود دارد فقط نام آن Band است. البته فعلا این بخش آنچنان گسترش یافته نیست و فقط محلی است که در آن می توانید با اعضای گروه تان چت کنید، با آنها مبارزه کنید و ببینید هر کسی چقدر مدال بدست آورده است. البته قطعا این بخش به همین ترتیب باقی نخواهد ماند و امکانات جدیدی در آینده به آن اضافه خواهد شد. همچنین سوپرسل در نظر دارد بخش تورنومنت را نیز به بازی اضافه کند.

گروه ها در بازی Brawl stars

سخن آخر

با توجه به اینکه حالت ها و گیم پلی بازی تنوع بیشتری نسبت به بازی کلش رویال دارند شاید بتوان گفت این بازی محبوبیت بیشتری هم بدست آورد. به هر حال رد پای همیشگی سوپرسل (طراحی فانتزی بی نظیر و البته درآمدزایی خوب از بازی ها) در این بازی هم به خوبی به چشم می خورد.

دانلود بازی اندرویدی Brawl Stars از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

Brawl Stars نام عنوان جدیدی از سوپرسل است که مدتها انتظار انتشار جهانی آن می رفت. این بازی از لحاظ گیم پلی تا حدودی شبیه به بازی کلش رویال است (نبردهای سه دقیقه ای) اما تا حدودی هم با آن تفاوت دارد. لیکن چیزی که تفاوت زیادی نکرده محیط فانتزی و بامزه بازی است. در این بازی هم مثل کلش رویال صندوقچه هایی وجود دارند که از درون آنها کاراکترهای جدید، ظاهرهای جدید و وسایل ارتقایی جدید بیرون می آید. در زیر نگاهی به این بازی خواهیم انداخت. حالت های بازی بازی دارای چهار حالت مختلف برای انجام دادن است…

به این مطلب امتیاز دهید

انتشار جهانی بازی Brawl Stars - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید