اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

انتشار نسخه جدید بازی پابجی (PUBG) برای اندروید و آی او اس

انتشار نسخه جدید بازی پابجی
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpit.com: شاید بتوان گفت بازی پابجی با بیش از 10 میلیون کاربر فعال از سراسر دنیا یکی از بهترین بازی ها در سبک Battle Royale (نبرد دسته جمعی) است. اگر با این سبک نو ظهور آشنایی دارید که نیازی به توضیح نیست ولی اگر راجع به آن چیزی نمی دانید باید بگوییم این سبک اساسا یکی از زیر مجموعه های سبک حادثه ای است اما از لحاظ گیم پلی و قوانین حاکم بر بازی تفاوت های بارزی با دیگر بازی های حادثه ای دارد. در بازی های سبک Battle Royale شما به همراه عده ای دیگر از کاربران (معمولا تا 100 نفر) در جزیره ای پیاده می شوید و تنها هدفتان آن است که زنده بمانید. همه به نوعی در صدد از بین بردن هم هستند و آن کسی که آخر از همه در بازی باقی بماند برنده بازی است.

نمایی از بازی PUBG

هیچ قانونی در بازی وجود ندارد و هر برخوردی می تواند به یک درگیری بیانجامد. عملکرد هوشمندانه در این دست از بازی ها اهمیت زیادی دارد چون در اینجا دیگر حریف شما نه هوش مصنوعی بازی بلکه عده ای از کاربران هستند که مثل شما فکر می کنند و شاید حتی هوشمندانه تر عمل کنند. جذابیت بازی نیز به همین است. از طرفی احساس اینکه هر لحظه ممکن است خطری از جانب کاربران دیگر شما را تهدید کند هیجان بازی را افزایش می دهد.

نمایی از بازی PUBG

سبک Battle Royale از زمان ظهورش تا کنون مورد استقبال شدید کاربران قرار گرفته و تا به حال بازی های زیادی در این سبک عرضه شده اند. البته هستند بازی هایی هم که حالت Battle Royale به عنوان یک حالت جدید به آنها اضافه شده است. به هر حال بین بازی های سبک Battle Royale بازی پابجی و بازی هایی که نام فورت نایت را یدک می کشند بالاترین محبوبیت را بدست آورده اند. و حالا خبر جدید اینکه نسخه جدید بازی پابجی روز گذشته با امکانات و قابلیت هایی جالب رسما منتشر شد. در زیر نگاه کوتاهی به این نسخه خواهیم انداخت.

امکانات نسخه جدید بازی PUBG (نسخه 0.6.0)

هر چند قبل از انتشار نسخه رسمی نسخه بتای بازی پابجی برای کاربران برخی از کشورها منتشر شده بود اما دیروز شرکت سازنده بازی (Tancent) انتشار رسمی نسخه جدید بازی پابجی را طی توییتی اعلام کرد (تصویر زیر را ببینید). البته این نسخه هم در یک زمان برای تمامی کاربران منتشر نخواهد شد و زمان انتشار آن بسته به موقعیت مکانی و کشور متفاوت خواهد بود. کاربران عزیز ایران اپس از هم اکنون می توانند این نسخه را از ایران اپس دانلود کنند (لطفا به لینک دانلود پایین صفحه مراجعه نمایید).

توییت tancent در مورد انتشار نسخه جدید بازی پابجی

و حالا بپردازیم به امکانات نسخه جدید بازی پابجی:
– امکان انجام بازی از زاویه دید اول شخص، در نسخه جدید بازی پابجی امکان دنبال کردن بازی هم از زاویه دید اول شخص و هم سوم شخص وجود دارد. یعنی شما هم می توانید در طول بازی کاراکترتان را ببینید و هم اینکه بازی را از دید او دنبال کنید.
– اضافه شدن حالت تفننی با نقشه های کوچکتر، در این حالت تا 100 کاربر می توانند در نقشه ای کوچکتر با یکدیگر روبرو شوند. زمان بازی نهایتا 20 دقیقه خواهد بود و سلاح ها تا سه برابر بیشتر تولید می شوند. به عبارت دیگر احتمال پیدا کردن سلاح تا سه برابر بیشتر می شود. از آنجا که این حالت حالت تفننی است باختن یا بردن در آن تاثیری در رده بندی کاربران نخواهد داشت.
– اضافه شدن منوی "اسلحه خانه"، این منو جایی است که در آن می توانید مشخصات هر سلاح را به طور کامل دیده و آن را با سلاح های دیگر مقایسه کنید.
– اضافه شدن "مجوز رویال" (Royale Pass)، با داشتن Royale Pass می توانید ماموریت های روزانه و هفتگی بازی را انجام دهید و از این راه صندوقچه های بیشتری بدست آورید.
– اضافه شدن ظاهرهای (اسکین های) جدید برای هواپیما و سلاح ها، کاربری که بالاترین سطح Royale Pass را در یک بازی داشته باشد می تواند ظاهر هواپیما را به دلخواه انتخاب کند. ظاهر (اسکین) سلاح ها به عنوان جایزه و از صندوقچه ها دریافت خواهد شد.
– اضافه شدن شکلک ها برای بیان احساسات! از این پس کاربران بازی پابجی می توانند مثل برخی دیگر از بازی ها برای هم شکلک های دست زدن، خنده، رجزخوانی و … را بفرستند و به این ترتیب تعامل بهتری با هم داشته باشند.
– اضافه شدن آیتم های جدیدی به فروشگاه بازی، برخی از این آیتم ها شامل چتر نجات، شلیک تمام کننده سلاح های مختلف، آواتارهای مختلف و قاب های مختلف برای آنها می شوند. ضمنا امکان ارسال هر کدام از این آیتم ها برای دیگران به عنوان هدیه نیز وجود خواهد داشت.
– اضافه شدن کاراکترهای آسیایی به بازی و همچنین پروفایل کاراکترها
– امکان سوراخ کردن چرخ ماشین ها با سلاح های سرد
– امکان ساکت کردن هر کدام از اعضای تیم تان، همیشه یک آدم پرحرف توی هر تیمی هست. خوب! از این پس می توانید او را ساکت کنید! (در چت های صوتی)
– اضافه شدن محلی برای طپانچه هم در رابط کاربری بازی و هم در بخش کوله پشتی
– امکان ارسال دو لینک از شبکه های اجتماعی، قبلا یک لینک بود.
– اضافه شدن صداهای محیطی جدیدی به بازی، مثل صدای برخورد امواج به ساحل
– از این پس برخورد وسیله نقلیه تان به اعضای تیم تان باعث صدمه دیدن آنها نخواهد شد.
– نمایش آمار هر بازی در پایان آن
– اضافه شدن "کارت اتاق"، از کارت اتاق می توانید برای درست کردن یک "اتاق" استفاده کنید. "کارت اتاق" را می توانید از طریق Royale Pass بدست آورید.

برخی از بهبودها و اشکالات رفع شده در این نسخه از بازی

– بهبود ساز و کار چت صوتی در حین بازی
– پویانمایی بهتر پرتاب ها، انفجار نارنجک ها و پخش دود بعد از پرتاب نارنجک های دودزا
– رفع مشکل مربوط به بزرگنمایی 8 برابر با دوربین تفنگ و همچنین زاویه دید دوربین هنگام استفاده از وسایل نقلیه در حالت Spectator
– رفع مشکل مربوط به قطع و وصل شدن هدست های بلوتوثی در طول بازی
– رفع مشکل تولید صداهای مزاحم در حین چت های صوتی
– بهبود رابط کاربری بازی و همچنین صدای موتور وسایل نقلیه
– شبیه سازی بهتر صدای اسلحه ها هنگام شلیک در محیط های بسته

دانلود جدیدترین نسخه بازی PUBG از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpit.com: شاید بتوان گفت بازی پابجی با بیش از 10 میلیون کاربر فعال از سراسر دنیا یکی از بهترین بازی ها در سبک Battle Royale (نبرد دسته جمعی) است. اگر با این سبک نو ظهور آشنایی دارید که نیازی به توضیح نیست ولی اگر راجع به آن چیزی نمی دانید باید بگوییم این سبک اساسا یکی از زیر مجموعه های سبک حادثه ای است اما از لحاظ گیم پلی و قوانین حاکم بر بازی تفاوت های بارزی با دیگر بازی های حادثه ای دارد. در بازی های سبک Battle Royale شما به…

به این مطلب امتیاز دهید

انتشار نسخه جدید بازی پابجی (PUBG) برای اندروید و آی او اس - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 4.24 ( 30 votes)

یک نظر

نظر بدهید