بررسی برنامه نقد و بررسی

اپلیکیشن های منتخب ماه مبارک رمضان

اپلیکیشن های منتخب ماه رمضان
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

ضمن تبریک به مناسبت نزدیک شدن به ایام مبارک ماه رمضان، در زیر نگاهی کوتاه به اپلیکیشن هایی می اندازیم که می توانند برای شما عزیزان روزه دار در ماه رمضان پر کاربرد باشند.  با ایران اپس همراه باشید!

برنامه اندرویدی رمضان همراه

برنامه ای کاربردی از همراه اول برای روزه داران عزیز با بخش های مختلفی همچون نیازهای شرعی، مطالعه، اطلاعات، سرگرمی ویژه ماه مبارک رمضان و بازی رمضان همراه برای کاربران همراه اولی با جوایزی نفیس؛ از جمله ویژگی های قابل توجه برنامه رمضان همراه می توان به محتوای جامع آن که شامل بیش از 750 پیامک مخصوص ماه مبارک رمضان، بیش از 700 تصویر مذهبی و مخصوص ماه مبارک، بیش از 120 دستور آشپزی مخصوص ماه مبارک، توصیه های سلامتی و تغذیه ای برای سنین و شرایط مختلف، احکام ماه مبارک، ادعیه مخصوص ماه مبارک و نواهای گوش نواز ماه مبارک می شود اشاره کرد.

نمایی از برنامه اندرویدی رمضان همراه

دانلود برنامه اندرویدی رمضان همراه از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

دعای هر روز ماه رمضان

همانطور که می دانید هر روز ماه رمضان دعای جداگانه ای برای خود دارد که روزه داران می توانند از آن بهره معنوی کافی را در ماه مبارک ببرند. این اپلیکیشن دعای تمام روزهای ماه رمضان را در قالب یک رابط کاربری بسیار زیبا در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین این برنامه علاوه بر دعاهای روزانه ماه مبارک رمضان، ترجمه فارسی هر دعا را نیز قرارداده که می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه را از لینک زیر یا ایران اپس دانلود کنید.

نمایی از برنامه دعای هر روز ماه رمضان

دانلود برنامه "دعای هر روز ماه رمضان" از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

برنامه اندرویدی ربنا (ویژه ماه رمضان)

برنامه ای که هر چند امکان استفاده از آن مخصوص ماه رمضان است ولی به گفته سازنده اش استفاده از آن فقط به ماه رمضان محدود نمی شود. از جمله امکانات این برنامه می توان به مواردی همچون نمایش اوقات شرعی تمام شهرهای ایران، امکان پخش اذان، قبله نما و ذکر شمار، ادعیه روزهای ماه مبارک رمضان (همراه با متن و قرائت صوتی عربی و فارسی)، اعمال و فضیلت های شب قدر، دعای افتتاح و جوشن کبیر، احکام روزه و ماه رمضان، پیامک های ماه رمضان و تصاویر مذهبی اشاره کرد. این برنامه را از لینک زیر و یا ایران اپس دانلود کنید.

نمایی از برنامه اندرویدی ربنا

دانلود برنامه اندرویدی ربنا از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

تصاویر پشت زمینه ماه رمضان

مجموعه ای از تصاویر پشت زمینه (وال پیپرهای) مخصوص ماه رمضان که از نماهای زیبا و زنده شب با ستارگان آسمان در آنها استفاده شده تا حس و حال ماه مبارک را به خوبی منتقل کنند. اگر می خواهید حس و حالی معنوی به محیط گوشی یا تبلت خود بدهید و به این ترتیب به استقبال ماه مبارک رمضان بروید این اپلیکیشن می تواند به کارتان بیاید.

نمایی از برنامه تصاویر پشت زمینه رمضان

دانلود تصاویر پشت زمینه ماه رمضان از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

احکام روزه ماه مبارک رمضان

مجموعه ای از احکام و استفتاعات مربوط به ماه مبارک رمضان از مقام معظم رهبری و دفتر معظم له که به سفارش و زیر نظر مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی تهیه و ارائه شده است. از جمله بخش های مختلف این اپلیکیشن می توان به مواردی همچون معنای روزه، انواع روزه، شرایط وجوب روزه، راههای ثبوت اول ماه، نیت روزه، مبطلات روزه، احکام پزشکی روزه و احکام بانوان اشاره کرد.

نمایی از برنامه احکام روزه ماه رمضان

دانلود برنامه احکام روزه ماه رمضان از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

تقویم اذان گوی پارسیان

تقویم کامل و به روز سال 1396 به همراه مناسبت ها، ساعات اذان و همچنین امکان پخش اذان. این تقویم کاملا فارسی است (رابط کاربری فارسی دارد) و علاوه بر قابلیت پخش اذان دارای قبله نما نیز هست. همچنین می توانید برای دسترسی سریعتر به اپلیکیشن از ابزارک (ویجت) آن نیز استفاده کنید. سادگی و در عین حال کاربردی بودن و امکان اعمال دو تم تیره و روشن نیز از جمله نقاط قوت رابط کاربری این اپلیکیشن هستند.

نمایی از برنامه تقویم اذان گوی پارسیان

دانلود برنامه اندرویدی تقویم اذان گو از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

برنامه اندرویدی اذان گو

برنامه ای با طراحی کارآمد، پیاده سازی شده توسط نشر معارف و تولید شده توسط شرکت پشتیبان نشر با ویژگی هایی همچون پخش و محاسبه زمان اذان براساس موقعیت جغرافیایی و فرمول محاسبه دلخواه، تقویم کامل شمسی همراه با مناسبت ها و تعطیلات، اطلاع رسانی در مورد نزدیک شدن به زمان قضای نمازهای پنجگانه، اطلاع رسانی مناسبت های هر روز در زمانی که خودتان تعیین می کنید و پخش اذان با صدای موذن دلخواه شما. برنامه اندرویدی اذان گو را از لینک زیر یا ایران اپس دانلود کنید.

نمایی از برنامه اندرویدی اذان گو

دانلود برنامه اندرویدی اذان گو از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

 

به غیر اپلیکیشن های فوق می توانید سایر اپلیکیشن های مورد نیاز این ماه مبارک را در آدرس زیر مشاهده و دانلود کنید:

اپلیکیشن های مخصوص ماه مبارک رمضان

 

برای دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

ضمن تبریک به مناسبت نزدیک شدن به ایام مبارک ماه رمضان، در زیر نگاهی کوتاه به اپلیکیشن هایی می اندازیم که می توانند برای شما عزیزان روزه دار در ماه رمضان پر کاربرد باشند.  با ایران اپس همراه باشید! برنامه اندرویدی رمضان همراه برنامه ای کاربردی از همراه اول برای روزه داران عزیز با بخش های مختلفی همچون نیازهای شرعی، مطالعه، اطلاعات، سرگرمی ویژه ماه مبارک رمضان و بازی رمضان همراه برای کاربران همراه اولی با جوایزی نفیس؛ از جمله ویژگی های قابل توجه برنامه رمضان همراه می توان به محتوای جامع آن که شامل بیش از 750 پیامک مخصوص ماه مبارک رمضان،…

به این مطلب امتیاز دهید

اپلیکیشن های منتخب ماه رمضان - 9.8

9.8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید