اخبار اخبار فن آوری

اپ استور هوآوی (AppGallery) جهانی شد

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت Phonearena.com: هر چند هوآوی بعد از سامسونگ و اپل جزء یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند به حساب می آید اما تاکنون این شرکت چینی مثل رقبای خود اپ استور جداگانه ای برای خود نداشت که در سطح جهانی مطرح باشد. البته تا به امروز! اخیرا هوآوی اپ استوری را با نام AppGallery راه اندازی کرده که فعلا فقط برای گوشی های هوآوی قابل دسترس است. این اپ استور به صورت پیش فرض در گوشی های هوآوی P20 و P20 Pro نصب شده است و کاربران این گوشی ها نیازی به دانلود آن ندارند. برای استفاده از این اپ استور حتما باید گوشی شما هوآوی باشد و همچنین یک شناسه هوآوی (هوآوی آیدی) هم داشته باشید.

رابط کاربری AppGallery و اپلیکیشن های آن

رابط کاربری AppGallery دارای 5 باریکه (تب) با عناوین "منتخب"، "دسته بندی"،  "بهترین ها"، "مدیریت" و "من" است که باریکه آخر شامل تمام تنظیمات و اولویت های کاربر در این اپ استور می شود و صفحه تنظیمات را نیز در خود دارد. از آنجا که هوآوی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی هوشمند در چین است بسیاری از اپلیکیشن هایی که در اپ استور آن (AppGallery) قرار گرفته اند نیز مختص بازار چین و کشورهای آسیای شرقی هستند؛ اپلیکیشن هایی همچون اپلیکیشن Amap برای مسیریابی، اپلیکیشن WeChat برای ارتباطات و اپلیکیشن QQMusic برای پخش موسیقی و فایل های صوتی.

نمایی از اپ استور هوآوی (AppGallery)

البته اپلیکیشن های معروفی همچون فیس بوک، اینستاگرم و یوتیوب نیز که مختص بازار چین نیستند را می توانید در این اپ استور پیدا کنید البته اگر تا به حال آنها را از اپ استور دیگری دانلود نکرده باشید! بنا به آنچه در سایت هوآوی ذکر شده تنها اپلیکیشن هایی در AppGallery منتشر می شوند که محتوای آنها مناسب خانواده ها باشد و از لحاظ کیفیت امتیاز 4.3 از 5 را دریافت کرده باشند.

 نمای دیگری از اپ استور هوآوی (AppGallery)

نصب AppGallery

دارندگان گوشی های هوآوی که AppGallery را در گوشی خود ندارند می توانند آن را از آدرس wap2.hispace.hicloud.com دریافت کنند. بعد از نصب امکان غیر فعال کردن یا حذف (آن اینستال) اپ استور از طریق صفحه تنظیمات در همان باریکه "من" نیز وجود خواهد داشت.
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت Phonearena.com: هر چند هوآوی بعد از سامسونگ و اپل جزء یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند به حساب می آید اما تاکنون این شرکت چینی مثل رقبای خود اپ استور جداگانه ای برای خود نداشت که در سطح جهانی مطرح باشد. البته تا به امروز! اخیرا هوآوی اپ استوری را با نام AppGallery راه اندازی کرده که فعلا فقط برای گوشی های هوآوی قابل دسترس است. این اپ استور به صورت پیش فرض در گوشی های هوآوی P20 و P20 Pro نصب شده است و کاربران این گوشی ها نیازی به…

به این مطلب امتیاز دهید

اپ استور هوآوی (AppGallery) جهانی شد - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 3.7 ( 5 votes)

نظر بدهید