اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

اینستاگرم و یک قابلیت جدید – دنبال کردن هشتگ ها

اینستاگرم و قابلیت دنبال کردن هشتگ ها
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidheadlines.com: گفته می شود اینستاگرم در حال تست یک قابلیت جدید و بسیار کاربردی است: دنبال کردن هشتگ ها. هر چند از ابتدا امکان دنبال کردن اشخاص و اکانت ها در اینستاگرم وجود داشته اما اگر شما به موضوع خاصی علاقمند بودید امکان دنبال کردن آن موضوع را نداشتید. در عوض مجبور بودید اکانت هایی که به نوعی به آن موضوع مربوط می شدند را دنبال کنید. با توجه به پستی که یکی از کاربران اینستاگرم با نام Pippa Akram در توییتر گذاشته قابلیت جدید به کاربران اینستاگرم امکان می دهد تا با دنبال کردن یک هشتگ، جدیدترین و داغ ترین پست های مرتبط با آن هشتگ را ببینند. تصور کنید چقدر آسان تر خواهد بود که مثلا برای اطلاع از آخرین اخبار تصویری به جای دنبال کردن اکانت چندین و چند سرویس خبری فقط هشتگ breaking_news# را در اینستاگرم دنبال کنید.

نمایی از پست کاربری با نام pippa akram در مورد قابلیت دنبال کردن هشتگ ها در اینستاگرم

قابلیت دنبال کردن هشتگ ها هیچ تفاوتی با دنبال کردن اشخاص در اینستاگرم ندارد و ظاهرا برای مدت زمان محدودی امکان استفاده از آن برای تست کردن وجود داشته است. به گفته Pippa Akram و بسیاری دیگر از کاربران قابلیت مذکور خیلی زود از اینستاگرم حذف شده و هیچ توضیحی هم راجع به حذف آن داده نشده است. اما در همان مدت کوتاه تست به نظر می رسید قابلیتی بسیار کاربردی باشد. حتی کاربران امکان دیدن پست هایی که به نوعی مربوط به هشتگ دنبال شده هستند را نیز دارند. ظاهرا دو گزینه برای مشاهده پست های مرتبط با یک هشتگ وجود دارد: یکی محلی برای نمایش تمام پست های مرتبط با یک هشتگ است که قطعا محتوای بیشتری را در خود جای می دهد و دیگری محلی برای نمایش پست های منتخب با یک هشتگ است که محتوای کمتری دارد ولی از لحاظ کیفی بهتر است.

قابلیت دنبال کردن هشتگ ها در اینستاگرم

البته با توجه به اینکه این قابلیت در مراحل تست به سر میبرد هنوز به طور قطع نمی توان گفت فرم نهایی آن چگونه خواهد بود. آنچه که مسلم است آن است که این قابلیت با استقبال خوب کاربران مواجه خواهد شد. چرا که بسیاری از کاربران اینستاگرم شاید علاقه ای به دنبال کردن اشخاص نداشته باشند ولی یک موضوع خاص نظر آنها را به خود جلب کند.

اینستاگرم در سال های اخیر از جمله سرویس هایی بوده که به جای فقط رفع برخی اشکالات نرم افزاری (باگ ها) و تلاش صرف برای افزایش تعداد کاربرانش سعی کرده رابط کاربری اش را کاربرپسندتر کند و دست به ابتکارهای مختلفی بزند. ابتکارهایی که به اضافه شدن قابلیت های جدید و جالبی منتهی شده و البته برخی از آنها همچون بخش استوری ها از سرویس های دیگری همچون اسنپ چت الهام گرفته شده اند.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidheadlines.com: گفته می شود اینستاگرم در حال تست یک قابلیت جدید و بسیار کاربردی است: دنبال کردن هشتگ ها. هر چند از ابتدا امکان دنبال کردن اشخاص و اکانت ها در اینستاگرم وجود داشته اما اگر شما به موضوع خاصی علاقمند بودید امکان دنبال کردن آن موضوع را نداشتید. در عوض مجبور بودید اکانت هایی که به نوعی به آن موضوع مربوط می شدند را دنبال کنید. با توجه به پستی که یکی از کاربران اینستاگرم با نام Pippa Akram در توییتر گذاشته قابلیت جدید به کاربران اینستاگرم امکان می دهد تا…

به این مطلب امتیاز دهید

اینستاگرم و یک قابلیت جدید – دنبال کردن هشتگ ها - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید