اخبار اخبار فن آوری موبایل

بازی آسفالت 9 به زودی برای اندروید منتشر خواهد شد

انتشار بازی آسفالت 9 برای اندروید
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com: حتی اگر نتوان لقب بهترین بازی ماشین سواری موبایلی را به بازی آسفالت داد بدون شک می توان آن را جزء بهترین ها دانست. این بازی به نوعی همان معروفیتی را بین بازی های موبایلی بدست آورده است که بازی Need for Speed بین بازی های کنسولی. اگر از علاقمندان این بازی باشید قطعا می دانید که آخرین نسخه این بازی آسفالت 8 بوده که حدود 5 سال پیش منتشر شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Asphalt 9: legends

در طی این مدت این بازی بیش از 100 میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده و از مجموع بیش از 8 میلیون امتیازی که به آن داده شده امتیاز نزدیک به 5 از 5 ستاره را دریافت کرده است. جالب است بدانید سری بازی های آسفالت از ابتدای انتشار خود تا کنون بیش از 600 میلیون بار دانلود شده اند و این رقم همچنان رو به افزایش است. و حالا زمزمه هایی به گوش میرسد از انتشار نسخه بعدی این بازی (Asphalt 9: Legends) برای سیستم های اندرویدی.

نمایی از بازی اندرویدی Asphalt 9: legends

بنا به آخرین اخبار، شرکت سازنده بازی آسفالت (گیم لافت) به زودی آسفالت 9 را برای سیستم های اندرویدی منتشر خواهد کرد. این بازی از گرافیکی بی نظیر (در حد بازی های کنسولی) و صدها ماشین لایسنس شده (دقیقا مطابق با نمونه اصلی) برخوردار خواهد بود. در ساخت این بازی از دو فناوری گرافیکی High Dynamic Range  یا HDR (محدوده پویای گسترده) و Physically Based Rendering یا PBR (پردازش مبتنی بر فیزیک محیط) استفاده شده است تا محیط بازی هر چه واقعی تر جلوه کند.

نمایی از بازی اندرویدی Asphalt 9: legends

در فناوری دوم یا همان PBR اتفاقی که برای پرتوهای نور در محیط بازی می افتد دقیقا همان چیزی است که در دنیای واقعی می افتد. چیزی که می تواند به واقعی تر جلوه کردن بازی کمک شایانی کند. از لحاظ گیم پلی بازی آسفالت 9 شباهت زیادی به نسخه های قبلی خود دارد و همان پرش ها و حرکات آکروباتیک را می توان در آن شاهد بود (به ویدیوی پایین همین صفحه مراجعه کنید). همچنین از روش جدیدی برای کنترل ماشین می توان استفاده کرد که به Touchdrive معروف است و به نوعی می تواند اهمیت تصمیم گیری های لحظه ای و استراتژیک را در بازی افزایش دهد.

نمایی از بازی اندرویدی Asphalt 9: legends

گفته می شود نسخه پیش نمایش بازی آسفالت 9 چند هفته پیش فقط برای کشور فیلیپین منتشر شده است اما تا انتشار نسخه جهانی آن هنوز زمان باقی است. همچنین قرار است گیم لافت از نسخه دموی این بازی در نمایشگاه E3 پرده برداری کند. به اطلاع دوستان و همراهان همیشگی ایران اپس می رسانیم که این بازی به محض انتشار برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. تا آن زمان مثل همیشه با ما باشید!

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com: حتی اگر نتوان لقب بهترین بازی ماشین سواری موبایلی را به بازی آسفالت داد بدون شک می توان آن را جزء بهترین ها دانست. این بازی به نوعی همان معروفیتی را بین بازی های موبایلی بدست آورده است که بازی Need for Speed بین بازی های کنسولی. اگر از علاقمندان این بازی باشید قطعا می دانید که آخرین نسخه این بازی آسفالت 8 بوده که حدود 5 سال پیش منتشر شده است. در طی این مدت این بازی بیش از 100 میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده و از مجموع…

به این مطلب امتیاز دهید

بازی آسفالت 9 به زودی برای اندروید منتشر خواهد شد - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید