بررسی بازی نقد و بررسی

بازی Dragon Hills این بار در فضایی مدرن

نقد و بررسی بازی Dragon Hills 2
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اگر قسمت اول بازی Dragon Hills را دیده باشید قطعا با گیم پلی و داستان بازی آشنا هستید. در قسمت اول بازی شما نقش شاهزاده خانمی را بازی میکردید که ظاهرا اژدهایی خبیث او را در برجش زندانی کرده بود. شوالیه ای می آمد تا او را نجات دهد اما داستان بازی از همین جا 180 درجه می چرخید! شوالیه در واقع آمده بود تا صندوق جواهرات شاهزاده خانم را بدزدد و اژدها هم دوست شاهزاده خانم بود! شاهزاده خانم سوار اژدها می شد و دنبال شوالیه می کرد. از این جا به بعد دیگر کنترل اژدها در دست شما بود و می بایست با کشتن سربازان رومی و عبور از موانع قرون وسطایی بالاخره خود را به شوالیه می رساندید. حالا قسمت دوم بازی Dragon Hills هم منتشر شده با همان گیم پلی ولی با محیطی کاملا متفاوت: این بار شاهزاده خانم به دنیای مدرن آمده است!

داستان بازی

درست همانند قسمت اول بازی Dragon Hills در این قسمت نیز در ابتدا یک میان پرده کوچک خواهید دید: ژنرالی از برج شاهزاده خانم بالا می رود و وقتی به او می رسد می گوید این ماشین زمان را بگیر (چیزی شبیه به یک جعبه بطری سبز رنگ)، به گذشته برو و جلوی بوجود آمدن زامبی ها را بگیر. شاهزاده خانم هم به او می گوید باشه! به من اعتماد کن. من تو این کار حرفه ای هستم! بعد هم جعبه را می گیرد و می گذارد آن طرف تر اما جعبه به پایین می افتد و از بین می رود. حالا باید شاهزاده خانم مثل گذشته سوار بر اژدهایش از میان موانع مختلف بگذرد و یک ماشین زمان دیگر پیدا کند!

نمایی از صحنه اول بازی Dragon Hills 2

محیط و موانع بازی

در واقع بخشی از بازی Dragon Hills 2 که شاهد بیشترین تغییر بوده همین محیط و موانع بازی است. این بار دیگر به جای سربازان رومی، ارابه ها، کشتی های باستانی و شوالیه ها با زامبی های پلیس، جرثقیل ها، ماشین های پلیس، هلی کوپترها و حتی سفینه های فضایی مواجه خواهید شد. محیط بازی نیز کاملا مدرن شده است. هر چیزی که در این بازی می بینید به دنیای امروزی تعلق دارد. حتی این تغییر شامل شاهزاده خانم و اژدهایش هم شده است.

نمایی از محیط بازی Dragon Hills 2

اگر قسمت اول بازی را یادتان باشد موانعی مثل حوضچه های مواد مذاب و موانع ثابت و نوک تیزی وجود داشتند که کافی بود به آنها برخورد کنید تا بازی را ببازید. در این قسمت حوضچه های مواد مذاب جای خودشان را به حوضچه های فاضلاب و موانع نوک تیز جای خودشان را به موانع الکتریکی داده اند و دقیقا همان کارکرد را دارند. از بین بردن سایر موانع نیز در این قسمت ممکن است منتها این بار جای کلبه های چوبی و کالسکه ها را آپارتمان ها، پمپ بنزین ها، بشکه های نفت، قطار مترو و ماشین های سواری گرفته اند.

گیم پلی و آیتم های کمکی

تنها چیزی که تغییر زیادی در قسمت دوم بازی Dragon Hills نکرده گیم پلی ساده و در عین حال جذاب این بازی است. اگر قسمت اول بازی را دیده باشید باید بگوییم هیچ نیازی به آشنایی با گیم پلی بازی نخواهید داشت. در اینجا هم می توانید به راحتی با لمس یک انگشت اژدهایتان را به زیر زمین بفرستید و وقتی انگشت تان را بر می دارید اژدها با یک جهش به بالا خواهد پرید. از همین روش می توانید برای از بین بردن موانع و برداشتن سکه هایی که به حالت قوسی قرار گرفته اند استفاده کنید؛ دقیقا مثل قسمت اول بازی.

نمایی از صفحه ارتقای کاراکتر در بازی Dragon Hills 2

در این قسمت از بازی دو آیتم برای جمع کردن وجود دارد: یکی سکه که در قسمت قبلی هم بود و دیگری مغز زامبی که با کشتن زامبی ها بدست می آورید. مورد دوم در قسمت اول بازی وجود نداشت. در انتهای مرحله یا وقتی ببازید مغزهای زامبی که جمع کرده اید روی هم انباشته شده و مقدارشان به صورت درصد نشان داده خواهد شد. ظاهرا وقتی مقدار آنها به صد در صد برسد می توانید شاهزاده خانم را یک سطح بالاتر ببرید. ارتقای اژدها و خرید آیتم های کمکی کلا در این بازی با سکه انجام می شود پس سعی کنید تا جایی که می توانید سکه های سر راهتان را بردارید! البته می توانید با دیدن یک ویدیوی تبلیغاتی هم تعداد سکه هایی که بدست آورده اید را دو برابر کنید.

گرافیک و موسیقی

گرافیک قسمت دوم بازی Dragon Hills همانند قسمت اول آن در سبک کارتونی است و ترکیب رنگ ها در آن با هنرمندی انجام گرفته است. حتی در طول بازی اوقات روز نیز تغییر یافته و مطابق با آن ترکیب رنگ ها هم تغییر پیدا خواهد کرد که در نوع خود بسیار زیباست. موسیقی بازی نیز به خوبی حال و هوای دنیای مدرن را انتقال می دهد. موسیقی منو و متن بازی با هم متفاوت است و موسیقی بازی زمانی که باید با ابرشرور انتهای هر مرحله مبارزه کنید حالتی حماسی به خود می گیرد.

نمای دیگری از بازی Dragon Hills 2

سخن آخر

اگر همیشه می خواستید داستان بازی Dragon Hills را در محیطی کاملا متفاوت تجربه کنید باید بگوییم این قسمت از بازی بیشترین جذابیت را برای شما خواهد داشت. البته اگر به دنبال یک بازی پر هیجان با محیطی بامزه و گیم پلی ساده هستید باز هم این بازی می تواند رضایت خاطر شما را جلب کند حتی اگر قسمت اول آن را ندیده باشید.

دانلود بازی اندرویدی Dragon Hills 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اگر قسمت اول بازی Dragon Hills را دیده باشید قطعا با گیم پلی و داستان بازی آشنا هستید. در قسمت اول بازی شما نقش شاهزاده خانمی را بازی میکردید که ظاهرا اژدهایی خبیث او را در برجش زندانی کرده بود. شوالیه ای می آمد تا او را نجات دهد اما داستان بازی از همین جا 180 درجه می چرخید! شوالیه در واقع آمده بود تا صندوق جواهرات شاهزاده خانم را بدزدد و اژدها هم دوست شاهزاده خانم بود! شاهزاده خانم سوار اژدها می شد و دنبال شوالیه می کرد. از این جا به بعد دیگر کنترل اژدها در دست شما…

امتیاز ایران اپس به بازی Dragon Hills 2

داستان بازی - 9.5
محیط و موانع بازی - 9
گیم پلی و آیتم های کمکی - 9
گرافیک - 9
موسیقی - 9

9.1

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 2 votes)

نظر بدهید