اخبار اخبار فن آوری

برندگان Google Play Awards 2018 مشخص شدند

برندگان Google Play Awards 2018 مشخص شدند
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت Androidheadlines.com: بالاخره برندگان Google Play Awards 2018 نیز مشخص شدند. گوگل بهترین اپلیکیشن های سال 2018 را در 9 دسته بندی که از قبل مشخص کرده بود معرفی کرد. بنا به گفته مدیران گوگل این اپلیکیشن نه تنها بهترین تجربه کاربری را در بین کاربران به خود اختصاص داده اند بلکه تاثیر مثبت آنها بر جمع های کاربری مختلف نیز بیشتر بوده است. اولین اپلیکیشنی که معرفی شد مربوط به اپلیکیشن های حوزه سلامتی و بهبود کیفیت زندگی بود. این اپلیکیشن (Simple Habit) در واقع یک اپلیکیشن مدیتیشن است که به کاربران خود در کاهش استرس، افزایش تمرکز، خواب بهتر، رسیدن سریعتر به حالت آرامش و از این قبیل کمک می کند.

اپلیکیشن بعدی که معرفی شد اپلیکیشن Be My Eyes از دسته بندی بهترین اپلیکیشن ها برای معلولین بود. این اپلیکیشن برای افراد نابینا ساخته شده و می تواند به این افراد در تعامل با محیط اطرافشان کمک زیادی کند. در زیر سایر برندگان Google Play Awards 2018 را در دسته بندی های مشخص شده می توانید ببینید:

بهترین اپلیکیشن در حوزه سلامتی: Simple Habit
بهترین اپلیکیشن برای معلولین: Be My Eyes
بهترین اپلیکیشن تقویت کننده تعاملات مثبت اجتماعی: Khan Academy
بهترین بازی ساخت توسعه دهندگان مستقل: Old Man’s Journey
بهترین بازی از لحاظ تعاملات اجتماعی (ارتباط بین کاربران): Episode
بهترین اپلیکیشن واقعیت مجازی: BBC Earth: Life in VR
بهترین اپلیکیشن از لحاظ تنوع تجربیات کاربری: FlipKart
بهترین اپلیکیشن استارت آپ: Canva
بهترین بازی: Empires and Puzzles

 

یک نظر

  • یک پیشنهاد دارم، شما هم همین کار رو برای اپلیکشین های ایرانی انجام بدید، این باعث میشه بین تیم ها رقابت ایجاد بشه و رقابت یعنی ایجاد پیشرفت و افزایش خلاقیت

نظر بدهید