اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

اینستاگرم و یک قابلیت جدید (حساب های کاربری تایید هویت شده)

حساب های کاربری تایید شده – قابلیت جدید اینستاگرم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اینستاگرم امکان تایید حساب کاربری اشخاص مهم و معروف از جمله سلبریتی ها را فراهم می آورد. این حرکت در واقع اقدامی است که مانع از آن می شود تا افراد سودجو حساب های کاربری مشابه ایجاد کنند و با فریب دیگران به مقاصد خود برسند. از این پس اگر علامت تیک آبی رنگی را در یک حساب کاربری اینستاگرم دیدید به آن معناست که فرد دارنده آن حساب پروسه های تایید را با ارائه مدارک عکس دار پشت سر گذاشته است. به عبارت دیگر فرد دارنده حساب همان فردی است که در دنیای واقعی است نه شخص دیگری.

حساب های کاربری تایید شده در اینستاگرم

مایک کریگر یکی از مدیران فناوری در اینستاگرم در این باره می گوید: "برای ما بسیار مهم است که بتوانیم افراد سودجو را از اینستاگرم دور نگه داریم. ما می خواهیم امکانی را فراهم آوریم تا شما مطئمن باشید وقتی با یک حساب کاربری در اینستاگرم تعامل دارید شخص دارنده حساب دقیقا همان شخصی است که در دنیای واقعی. این باعث می شود دست برخی از افراد سودجو از سوء استفاده گری در اینستاگرم کوتاه شود."

مایک کریگر یکی از مدیران فناوری اینستاگرم

هدف از فراهم آوردن امکان تایید هویت افراد در اینستاگرم که اتفاقا مدتها بود فقدان آن احساس می شد آن است که جلوی انتشار اخبار و اطلاعات نادرست (به خصوص در مورد سلبریتی ها) که مورد علاقه بعضی از شایعه سازان است گرفته شود. تیک های آبی رنگ اینستاگرم به شما اطمینان می دهند که تصویر یا ویدیویی که از طرف یک سلبریتی، مدیران شرکت های بزرگ یا حتی مقامات مسئول منتشر می شود از طرف خود آنهاست. آقای کریگر در این باره می گوید: "ما درخواست های تایید یک حساب کاربری را بررسی می کنیم و بعد اقدامات لازم برای تایید هویت دارنده حساب، کامل بودن حساب و اینکه از آن حساب فقط یک نسخه وجود دارد و متعلق به همان شخص است را انجام می دهیم."

درخواست تایید یک حساب کاربری در اینستاگرم

از هفته های آتی آن دسته از حساب های کاربری در اینستاگرم که مخاطبان زیادی دارند اطلاعات بیشتری را راجع به دارنده حساب به نمایش خواهند گذاشت از جمله اینکه حساب کی و کجا ساخته شده است و چه آگهی های تبلیغاتی در آن به نمایش در می آید. اینستاگرم تقریبا دو ماه پیش اعلام کرد که تعداد کاربران فعالش از مرز یک میلیارد نفر گذشته است و همچنین از قابلیت آی جی تی وی پرده برداری کرد (جهت اطلاع بیشتر به مقاله "آی جی تی وی – قابلیت جدید اینستاگرم" در همین وبلاگ مراجعه نمایید).

قابلیبت آی جی تی وی اینستاگرم

اینستاگرم بعد از یوتیوب، واتس اپ و پیام رسان فیس بوک چهارمین شبکه اجتماعی است که تعداد کاربرانش از مرز یک میلیارد نفر گذشته است. فیس بوک این شبکه اجتماعی (اینستاگرم) را در آوریل 2012 با قیمتی معادل یک میلیارد دلار خریداری کرد. هر چند فیس بوک هیچ آمار دقیقی از میزان درآمدزایی اینستاگرم نداده است اما بنا به تخمین وبسایت eMarketer اینستاگرم از سال گذشته تا کنون رشد 70.4 درصدی را از درآمدزایی از محل آگهی های تبلیغاتی اش داشته که به رقمی معادل 5.48 میلیارد دلار می رسد. این رقم معادل یک چهارم درآمدزایی کل شرکت فیس بوک از محل آگهی های تبلیغاتی موبایلی است.

منبع: gadgets.ndtv.com

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اینستاگرم امکان تایید حساب کاربری اشخاص مهم و معروف از جمله سلبریتی ها را فراهم می آورد. این حرکت در واقع اقدامی است که مانع از آن می شود تا افراد سودجو حساب های کاربری مشابه ایجاد کنند و با فریب دیگران به مقاصد خود برسند. از این پس اگر علامت تیک آبی رنگی را در یک حساب کاربری اینستاگرم دیدید به آن معناست که فرد دارنده آن حساب پروسه های تایید را با ارائه مدارک عکس دار پشت سر گذاشته است. به عبارت دیگر فرد دارنده حساب همان فردی است که در دنیای واقعی است نه شخص دیگری. مایک…

به این مطلب امتیاز دهید

اینستاگرم و یک قابلیت جدید (حساب های کاربری تایید هویت شده) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید