نقد و بررسی

خدایان مصر را در بازی Gods Of Egypt به چالش بکشید

دانلود بازی اندروید خدایان مصر
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

فیلم خدایان مصر از آن جمله فیلم هایی است که هنوز خود فیلم اکران نشده بازی موبایلی آن آمده است! داستان فیلم از این قرار است که قهرمانی میرا به نام بِک قدم در سفری خطرناک برای نجات دنیا می گذارد. او برای موفق شدن در این سفر باید از خدایی قدرتمند به نام هوراس کمک بگیرد و به جنگ خدای بی رحم تاریکی ها (سِت) برود. ست دربار مصر را تصرف کرده و امپراطوری پر رونق و آرام مصر را به درگیری و هرج و مرج کشانده است. نبرد نفس گیری بین آنها در میگیرد و دامنه اش به دنیای پس از مرگ نیز کشیده میشود. جایی که شجاعت و فداکاری هم خدایان و هم انسان های میرا در هم آوردی حماسی به بوته آزمایش گذاشته میشود. با دانلود بازی اندروید Gods Of Egypt هم اکنون قدم در دنیای خدایان مصر باستان بگذارید و به عنوان یکی از قهرمانان داستان (هوراس یا بک) ایفای نقش کنید.

ا دانلود بازی اندروید Gods Of Egypt هم اکنون قدم در دنیای خدایان مصر باستان بگذارید.

قبل از شروع بازی شاهد میان پرده ای خواهید بود که در آن مراسم تاج گذاری هوراس به تصویر کشیده میشود اما در این میان خدای تاریکی ها یعنی سِت نیز با سربازانش از راه میرسد. در اولین مرحله بازی باید سربازان ست را شکست دهید. با پایان این مرحله میان پرده دیگری به شما نشان داده میشود که در آن ست نهایتا هوراس را شکست داده و چشمانش را میدزدد. سالها بعد یاغی به نام بِک یکی از چشمان هوراس را از خزانه جواهرات ست میدزدد و حالا دوباره خدایان و انسان ها با کمک هم نقشه ای برای شکست ست میکشند. ست نیز که از این موضوع مطلع شده سربازان خود را برای متوقف کردن مجدد هوراس و بک میفرستد. این بار شما در نقش یکی از قهرمانان بازی (بک یا هوراس) داستان بازی را پیش خواهید برد.

با دانلود بازی اندروید Gods Of Egypt هم اکنون قدم در دنیای خدایان مصر باستان بگذارید.
بازی را از ابتدا در نقش هوراس و در حیاط قصر شروع خواهید کرد. سربازان ست با زره و کلاهخودهایی قرمز رنگ و به صورت گروه های 4 یا 5 نفره به شما حمله خواهند کرد. خوشبختانه کنترل های این بازی مثل دیگر بازی های حادثه ای در سبک شمشیرزنی ساده هستند. یک دکمه برای حمله یک دکمه برای دفاع و برای حرکت کاراکتر تان کافی است فقط انگشت تان را روی صفحه نمایشگر به هر جهت که می خواهید حرکت دهید. به همین سادگی! البته با نگه داشتن انگشت روی دکمه حمله می توانید ضربات قدرتی به دشمن بزنید. همچنین نوار آبی رنگی نیز زیر نوار سلامتی شما قرار دارد که با از بین بردن دشمنان تان به تدریج پر می شود وقتی این نوار کاملا پر شد آیکن رعد و برق بالای دکمه حمله ظاهر خواهد شد که با لمس آن هوراس به شکل خدایی خود که چیزی شبیه به سیمرغ است در می آید کمی اوج می گیرد و بعد با یک ضربه به زمین تمام دشمنانش را نقش بر زمین می کند.

با دانلود بازی اندروید Gods Of Egypt هم اکنون قدم در دنیای خدایان مصر باستان بگذارید.

شما علاوه بر سربازان گاه به گاه با یک موجود افسانه ای (مینوتور) نیز روبرو خواهید شد. مینوتورها آدم هایی غول پیکر با سر گاو وحشی هستند که قدرت فوق العاده ای دارند و البته مربوط به اساطیر یونان می شوند نه مصر. به هر حال در این بازی هم مینوتورها قدرت زیادی دارند و کشتن آنها مشکل تر است. حمله آنها بر خلاف سربازان معمولی مرگبارتر و به صورت چند ضربه مهلک و پیاپی است. پس اگر با آنها مواجه شدید دفاع را فراموش نکنید. صبر کنید تا یکی یکی ضربات شان را وارد کنند (از حالت دفاع خارج نشوید) و وقتی تمام شد فورا به آنها حمله کنید. چرخه دفاع و حمله را ادامه دهید تا مینوتور کشته شود. البته به همین سادگی هم نخواهد بود چون سربازان هم از همه طرف به شما حمله خواهند کرد و راحت تان نخواهند گذاشت. اگر دیدید دور و برتان خیلی شلوغ شده و آیکن قدرت خدایی تان هم فعال است حتما از آن استفاده کنید چون با یک ضربه خدایی حتی مینوتورها هم از بین می روند.

با دانلود بازی اندروید Gods Of Egypt هم اکنون قدم در دنیای خدایان مصر باستان بگذارید.

گرافیک این بازی هر چند در حد بازی های کنسولی نیست ولی چیزی نزدیک به آن است. شما میتوانید کیفیت گرافیک بازی را روی پایین، معمولی یا بالا قرار دهید ولی اگر سخت افزار گوشی تان قوی نیست توصیه می کنیم از گرافیک معمولی یا پایین استفاده کنید چون در غیر این صورت ممکن است اجرای بازی با وقفه های لحظه ای روبرو شود. موسیقی بازی حال و هوایی حماسی دارد، حس هیجان را به خوبی منتقل میکند و تا حدودی می توان آن را شبیه به موسیقی بازی “شاهزاده پارسی” دانست. اگر شما هم از طرفداران بازی های حادثه ای سبک شمشیر زنی هستید توصیه می کنیم حتما این بازی را امتحان کنید. البته بازی نقاط ضعفی هم دارد که از جمله آنها می توان به کم بودن تعداد مراحل آن و نداشتن حالت استقامتی (survival) که در بسیاری از بازی های مشابه وجود دارد اشاره کرد. امیدواریم این ضعف ها در به روز رسانی های بعدی بازی مرتفع شوند.

دانلود بازی اندروید خدایان مصر

دانلود بازی اندروید Gods Of Egypt – خدایان مصر

5 نظر

 • سلام چرا نمیتوانیم برنامه ها و بازی ها را در کامپیوتر دانلود کنیم بعد به گوشی یا تبلت انتقال دهیم اینجوری بسته های اینترنتیمون هم تموم نمیشه .

  • سلام
   برنامه برای گوشی و تبلت است و برای همین فقط امکان دانلود از این دستگاه ها وجود دارد. همیشه این روال دانلود از اپ استور هاست.
   در مورد بسته اینترنتی، ایران اپس امکانی داره که شما می تونید با تعیین زمان و ساعت خاص، شروع دانلود را در آن زمان تعیین کنید و زمانی قرار دهید که بسته اینترنتی شما رایگان یا حداقلی ست. مثلا ساعت 3-4 صبح را انتخاب کنید که هزینه اینترنتی کمتری پرداخت کنید و بدون دخالت شما ایران اپس اقدام به دانلود در آن زمان می کند.

 • سلام..من نمیتونم بازی رو ذخیره کنم..چرا..
  هر بار که شروع میکنم..از اول شروع میشه..
  با تشکر..

  • سلام

   با توجه به مشکل نداشتن بازی مورد نظر و بررسی های انجام شده این مشکل ممکن است از گوشی یا اندروید مورد استفاده یا حتی اینترنت و فیلترشکن شما باشد. 

   گوشی خود را ریست کنید و یا بازی را به صورت کامل حذف نمایید + Clean Data و دوباره فقط از طریق ایران اپس نصب نمایید.

   در صورتی که مشکل حل نشد با ذکر گوشی و نسخه اندروید مورد استفاده در همین محل و یا با تماس با پشتیبانی ایران اپس موضوع را پیگیری کنید.

   توجه داشته باشید که فایل های دانلودی از سایت های غیر معتبر می تواند ضمن اجرا نشدن به گوشی شما صدمه بزند

نظر بدهید