اخبار اخبار ایران اپس

دانلود بازی از ایران اپس – دریافت جایزه از بامیلو

کمپین رمضانی ایران اپس و بامیلو
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

در روزهای بهترین ماه سال (ماه مبارک رمضان) دستچینی از بهترین بازی های ایران اپس را برایتان انتخاب کرده ایم. این بازی های خارجی اندرویدی دو ویژگی جالب دارند. اول اینکه خرید درون برنامه ای در این بازی ها به ریال است. یعنی شما می توانید آیتم های درون بازی را با واحد پول ریال و با کارت های بانکی معمولی خریداری کنید. دوم اینکه با دانلود هر کدام از این بازی ها می توانید یک کد تخفیف از بامیلو بگیرید. این کد تخفیف به صورت قرعه کشی 5000، 10000 یا 15000 تومانی است که در قالب یک ایمیل برای ایمیل ثبت نام شده شما در ایران اپس برای شما ارسال می گردد. شما می توانید این کد را در هنگام وارد کردن اطلاعات خرید خود در سایت بامیلو میزان تخفیف مورد نظر را دریافت کنید.

تنها کافیست یکی از بازی های اندرویدی زیر دانلود کنید

پرسش و پاسخ

پرسش: با خرید کدام بازی ها برنده تخفیف بامیلو می شویم؟

پاسخ: با دانلود هر کدام از بازی هایی که در فهرست دستچین رمضانی ایران اپس قرار داده شده اند. با کلیک روی بنر مربوطه در اپلیکیشن ایران اپس می توانید بازی های مورد نظر را دانلود کنید. در صورتی که هنوز اپلیکیشن را ندارید از اینجا دانلود کنید : اندروید مارکت ایران اپس

همچنین می توانید این بازی ها را در جدول انتهای این مقاله دانلود کنید.

پرسش: تخفیف های بامیلو به چه صورت هستند؟

پاسخ: شما با دانلود هر کدام از بازی های فهرست رمضانی ایران اپس یک کد تخفیف از بامیلو دریافت خواهید کرد، که می توانید آن را روی خریدهایی که از فروشگاه اینترنتی بامیلو انجام می دهید اعمال کنید. این کد های تخفیف از سمت ایران اپس به ایمیل ثبت نامی شما در ایران اپس ارسال می شوند. این کد ها به صورت تصادفی ممکن است 5000، 10000 یا 15000 تومانی باشند. عدد انتخابی به صورت تصادفی توسط سیستم انتخاب و برای شما ایمیل می گردد.

پرسش: زمان خرید از بامیلو چطور تخفیف را اعمال کنم؟

پاسخ: کافی است در زمان خرید و هنگام نهایی سازی خرید خود در قسمت مخصوص وارد کردن کد تخفیف، کد ارسالی را وارد کنید تا از قیمت نهایی کاسته شود.

پرسش: چه مدت بعد از دانلود بازی کد تخفیف را دریافت خواهم کرد؟

پاسخ: کد تخفیف حداکثر 48 ساعت پس از دانلود بازی های منتخب رمضان ایران اپس به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکرده اید پوشه Spam خود را نیز بررسی کنید. و حتما گزینه Not Spam را انتخاب نمایید تا همه کدهای تخفیف برای شما ارسال شود.

پرسش: تا چه زمانی می شود از این کدهای تخفیف استفاده کرد؟

پاسخ: اعتبار این کد ها تا پایان روز 4 تیر ماه یعنی آخرین روز ماه مبارک رمضان است.

پرسش: چه تعداد کد تخفیف می توان دریافت کرد؟

پاسخ: به ازای هر بازی معرفی شده و دانلود شده از سمت شما یک کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد. به این معنی که اگر 3 بازی دانلود کرده باشید 3 کد تخفیف برای شما ارسال می شود. توجه داشته باشید که برای یک بازی تنها یک کد تخفیف به ازای هر ایمیل ارسال خواهد شد.

پرسش: بازی را دانلود کرده ام ولی هنوز کد تخفیف برای من ارسال نشده است؟

پاسخ: به این نکته توجه داشته باشید که ایمیل ثبت نامی شما در ایران اپس باید معتبر و تایید شده باشد. در صورتی که ایمیل را به درستی وارد کرده باشید حتما برای شما ارسال خواهد شد.

همانطور که در بالا نیز گفته شد در صورتی مشاهده نکردن ایمیل به پوشه Spam یا Junk ایمیل خود مراجعه کنید و گزینه Not Spam را بزنید تا سایر کد ها به راحتی به دست شما برسد.

 

لیست بازی های طرح ویژه ایران اپس و بامیلو:

 

دانلود بازی زامبی ها 3

دانلود بازی زامبی ها 3

دانلود بازی های اندروید از ایران اپس
بازی اندرویدی سربازان کوچک

دانلود بازی سربازان کوچک 2

دانلود بازی های اندروید از ایران اپس
من راننده ام - بازی ماشین

دانلود بازی "راننده منم !"

دانلود بازی های اندروید از ایران اپس
پرتاب گر حرفه ای - بازی جدید اندروید

دانلود بازی "پرتابگر حرفه ای"

دانلود بازی اندروید از ایران اپس
دانلود بازی شکارچی آسمان

دانلود بازی "شکارچی آسمان"

دانلود بازی اندروید از ایران اپس
دانلود بازی استیک هیرو

دانلود بازی " استیک هیرو"

دانلود بازی اندروید از ایران اپس

 

 


جهت دریافت آخرین تخفیفات و اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

در روزهای بهترین ماه سال (ماه مبارک رمضان) دستچینی از بهترین بازی های ایران اپس را برایتان انتخاب کرده ایم. این بازی های خارجی اندرویدی دو ویژگی جالب دارند. اول اینکه خرید درون برنامه ای در این بازی ها به ریال است. یعنی شما می توانید آیتم های درون بازی را با واحد پول ریال و با کارت های بانکی معمولی خریداری کنید. دوم اینکه با دانلود هر کدام از این بازی ها می توانید یک کد تخفیف از بامیلو بگیرید. این کد تخفیف به صورت قرعه کشی 5000، 10000 یا 15000 تومانی است که در قالب یک ایمیل برای ایمیل ثبت…

به این مطلب امتیاز دهید

دانلود بازی زامبی ها 3 - 9.2
دانلود بازی سربازان کوچک 2 - 9.1

9.2

امتیاز کل

User Rating: 4.11 ( 9 votes)

 

یک نظر

نظر بدهید