آموزش ترفندها و راهکارها

روش قرار دادن لینک تلگرام در پروفایل اینستاگرم

روش قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

همانطور که شاید اطلاع داشته باشید مدت زمانی است که اینستاگرم اضافه کردن لینک تلگرام و سرویس های معروف دیگری همچون اسنپ چت را به صفحه پروفایل ممنوع کرده است. به عبارت دیگر شما نمی توانید در قسمتی که برای قرار دادن لینک وبسایت در صفحه پروفایل اینستاگرم تعبیه شده آدرس کانال تلگرام خود را وارد کنید و با پیغامی شبیه به شکل زیر مواجه خواهید شد؛ یا اصلا هنگام لمس علامت تیک در گوشه سمت راست بالای صفحه اتفاقی نمی افتد. با این وجود دو راه برای دور زدن این ممنوعیت و اضافه کردن لینک تلگرام به پروفایل اینستاگرم وجود دارد. در زیر این دو روش را توضیح خواهیم داد.

ممنوعیت اضافه کردن لینک تلگرام به اینستاگرم

روش اول: اضافه کردن لینک کوتاه شده تلگرام

ما از کانال رسمی تلگرام ایران اپس به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد. اگر ما آدرس https://telegram.me/iranappsofficial را در پروفایل اینستاگرم ایران اپس وارد کنیم هیچ اتفاقی نمی افتد یا با پیغام فوق مواجه خواهیم شد. حال اگر این آدرس را به این شکل https://tlgrm.me/iranappsofficial یا به این شکل https://t.me/iranappsofficial تایپ کنیم به راحتی و همانطور که در شکل زیر می بینید میتوانیم لینک کانال تلگرام ایران اپس را به پروفایل اینستاگرم ایران اپس اضافه کنیم.

نمایی از پروفایل اینستاگرم ایران اپس

شما هم اگر کانال تلگرامی دارید و می خواهید آن را به پروفایل اینستاگرم تان اضافه کنید می توانید از همین روش استفاده کنید. کافی است فقط به جای iranappsofficial نام کانال تلگرامی خودتان را وارد کنید. البته هر چند این روش در حال حاضر جواب می دهد ولی ممکن است بعد از مدتی از طرف اینستاگرم مسدود شود. به همین روش دوم و بهتری هم وجود دارد که در زیر آن را توضیح خواهیم داد.

روش دوم: استفاده از کوتاه کننده لینک گوگل یا بیتلی

استفاده از این روش بسیار ساده است. کافی است فقط آدرس https://goo.gl یا https://bitly.com را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید. وبسایت کوتاه کننده لینک گوگل یا بیتلی مطابق شکل زیر بارگذاری خواهد شد. حالا می توانید در فیلد مربوطه آدرس کامل کانال تلگرام خود را وارد کنید و بعد روی دکمه Shorten URL کلیک کنید. آدرسی شبیه به goo.gl/a2ZcQr به شما نشان داده خواهد که در واقع لینک کوتاه شده کانال تلگرامی شماست. حالا میتوانید این لینک را کپی و در فیلد وبسایت در پروفایل اینستاگرم خود پیست کنید. هر کسی که روی این لینک کلیک کنید مستقیما به کانال تلگرامی شما هدایت خواهد شد.

نمایی از کوتاه کننده لینک گوگل

البته توجه داشته باشید که لینک کوتاه شده کانال تلگرامی یا وبسایت شما دقیقا goo.gl/a2ZcQr نخواهد بود و قسمت دوم آن یعنی a2ZcQr با حروف و اعداد دیگری جایگزین خواهد شد.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود جدیدترین نسخه تلگرام از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

همانطور که شاید اطلاع داشته باشید مدت زمانی است که اینستاگرم اضافه کردن لینک تلگرام و سرویس های معروف دیگری همچون اسنپ چت را به صفحه پروفایل ممنوع کرده است. به عبارت دیگر شما نمی توانید در قسمتی که برای قرار دادن لینک وبسایت در صفحه پروفایل اینستاگرم تعبیه شده آدرس کانال تلگرام خود را وارد کنید و با پیغامی شبیه به شکل زیر مواجه خواهید شد؛ یا اصلا هنگام لمس علامت تیک در گوشه سمت راست بالای صفحه اتفاقی نمی افتد. با این وجود دو راه برای دور زدن این ممنوعیت و اضافه کردن لینک تلگرام به پروفایل اینستاگرم…

به این مطلب امتیاز دهید

روش قرار دادن لینک تلگرام در پروفایل اینستاگرم - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

 

نظر بدهید