اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

ریمیکس – قابلیت جدید اینستاگرم

قابلیت ریمیکس در نسخه 24 اینستاگرم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت Androidheadlines.com: اینستاگرم باز هم قابلیت جدیدی را برای نسخه اندرویدی اپلیکیشن اینستاگرم و البته نسخه آی او اس آن ارائه کرد. اینستاگرم از جمله سرویس هایی بوده که اخیرا شاهد اضافه شدن قابلیت های کاربردی زیادی بوده است؛ قابلیت هایی که اکثر آنها مربوط به بخش استوری ها هستند. البته قابلیت جدیدی که به اینستاگرم اضافه شده (ریمیکس) ارتباط چندانی به استوری ها ندارد و بیشتر روی پیام های شخصی تمرکز کرده است. در زیر نگاه کوتاهی به این قابلیت می اندازیم.

ریمیکس: امکان شوخی با تصاویر دیگران

همانطور که می دانید قبل از این امکان ارسال و دریافت تصویر و ویدیو بین کاربران اینستاگرم وجود داشت. به این معنا که شما در پاسخ تصویری که دوست تان برایتان ارسال می کرد می توانستید یک تصویر یا ویدیو برای او بفرستید. قابلیت جدید ریمیکس در واقع به شما اجازه می دهد تا تصویری که دوست تان برای شما فرستاده است را ویرایش و سفارشی سازی کنید و همچنین به آن استیکر و نوشته اضافه کرده و مجددا آن را برای دوست تان ارسال کنید. این به درد مواقعی می خورد که مثلا بخواهید با دوست تان شوخی کنید و یک تصویر بامزه از تصویری که او برایتان ارسال کرده است در بیاورید. شبیه همین شوخی را شاید در دوران کودکی با تصاویری که در خیابان می دیدید یا حتی در آلبوم خانوادگی تان انجام داده باشید!

نمایی از قابلیت ریمیکس در اینستاگرم

برای استفاده از قابلیت ریمیکس کافی است پس از دریافت یک تصویر یا ویدیو، آیکن دوربین در پایین صفحه و بعد گزینه "پاسخ" (Reply) را لمس کنید. تصویر دریافتی با یک سری گزینه در بالای صفحه برای قرار دادن استیکر و نوشته در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین گزینه دیگری شبیه به آیکن یک مداد نیز در بالای صفحه وجود دارد که با لمس آن می توانید با انگشت روی صفحه به دلخواه نقاشی کنید. بعد از اینکه کارتان با تصویر تمام شد دو گزینه برای ارسال آن در اختیار خواهید داشت.

نمایی از قابلیت ریمیکس در اینستاگرم

یکی گزینه One View (یک بار دیدن) که به طرف مقابل اجازه می دهد تا فقط یک بار تصویر یا ویدیوی ارسالی شما را ببیند. به عبارت دیگر امکان پخش مجدد آن وجود نخواهد داشت (در مورد ویدیوها). گزینه دیگر گزینه Allow Replay (امکان پخش مجدد) است که به طرف مقابل اجازه می دهد تصویر یا ویدیوی ارسالی شما را به دفعات ببیند و با لمس صفحه نمایش ویدیو را متوقف (پاز) کرده یا ادامه دهد.

درخواست آسان تر برای پیوستن به یک ویدیوی زنده

نسخه جدید اینستاگرم (نسخه 24) شاهد یک تغییر کوچک دیگر نیز بوده است: از این پس پیوستن به ویدیوی زنده هر کدام از دوستان تان آسان تر خواهد بود. کافی است فقط وقتی در حال نگاه کردن ویدیوی زنده دوست تان هستید دکمه "درخواست" را لمس کنید و صبر کنید تا دوست تان به درخواست شما پاسخ مثبت بدهد.

پیوستن آسان تر به یک ویدیوی زنده در اینستاگرم

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت Androidheadlines.com: اینستاگرم باز هم قابلیت جدیدی را برای نسخه اندرویدی اپلیکیشن اینستاگرم و البته نسخه آی او اس آن ارائه کرد. اینستاگرم از جمله سرویس هایی بوده که اخیرا شاهد اضافه شدن قابلیت های کاربردی زیادی بوده است؛ قابلیت هایی که اکثر آنها مربوط به بخش استوری ها هستند. البته قابلیت جدیدی که به اینستاگرم اضافه شده (ریمیکس) ارتباط چندانی به استوری ها ندارد و بیشتر روی پیام های شخصی تمرکز کرده است. در زیر نگاه کوتاهی به این قابلیت می اندازیم. ریمیکس: امکان شوخی با تصاویر دیگران همانطور که می دانید…

به این مطلب امتیاز دهید

ریمیکس - قابلیت جدید اینستاگرم - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید