اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

زبان فارسی رسما به تلگرام اضافه شد

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

چند روز پیش اعلانی از طرف تلگرام برای برخی از کاربران این پیام رسان ارسال شد که حاکی از اضافه شدن زبان فارسی به صورت رسمی به آن بود. همانطور که می دانید تلگرام عملا پرکاربردترین اپلیکیشن پیام رسان در ایران است و نبود زبان فارسی در لیست زبان های این پیام رسان مدتها بود که احساس می شد. تا قبل از این کاربران برای فارسی کردن تلگرام خود یا مجبور بودند از روبات های ثالث استفاده کنند یا از نسخه های غیر رسمی تلگرام.

نمایی از صفحه زبان ها در تلگرام

خوشبختانه اکنون با اضافه شدن زبان فارسی به لیست زبان های پشتیبانی شده تلگرام دیگر نیازی به این کار ندارید. ضمنا شایان ذکر است که این تغییر یک آپدیت سروری از جانب تلگرام بوده و از این رو برای دسترسی به زبان فارسی الزاما نیازی به به روز رسانی تلگرام خود ندارید. کافی است فقط وارد صفحه تنظیمات شده سپس گزینه زبان (Language) و بعد زبان فارسی را از بین سایر زبان ها انتخاب کنید. البته فعلا این قابلیت به نسخه دسکتاپ تلگرام اضافه نشده است که احتمالا در آینده نزدیک خواهد شد.

نمایی از منوی کناری فارسی شده تلگرام

 

دانلود جدیدترین نسخه تلگرام از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

چند روز پیش اعلانی از طرف تلگرام برای برخی از کاربران این پیام رسان ارسال شد که حاکی از اضافه شدن زبان فارسی به صورت رسمی به آن بود. همانطور که می دانید تلگرام عملا پرکاربردترین اپلیکیشن پیام رسان در ایران است و نبود زبان فارسی در لیست زبان های این پیام رسان مدتها بود که احساس می شد. تا قبل از این کاربران برای فارسی کردن تلگرام خود یا مجبور بودند از روبات های ثالث استفاده کنند یا از نسخه های غیر رسمی تلگرام. خوشبختانه اکنون با اضافه شدن زبان فارسی به لیست زبان های پشتیبانی شده تلگرام دیگر…

به این مطلب امتیاز دهید

زبان فارسی رسما به تلگرام اضافه شد - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید