اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

سود 3 میلیارد دلاری شرکت سازنده فورت نایت (Epic Games) در سال 2018

سود 3 میلیارد دلاری شرکت سازنده فورت نایت (Epic Games) در سال
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

بر اساس گزارشی از سایت Techcrunch شرکت Epic Games سازنده بازی فورت نایت تنها در سال 2018 سود 3 میلیارد دلاری را تجربه کرده است. این سود عمدتا از بازی فورت نایت است. بازی که از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به بازی پابجی دارد و در آن صد بازیکن در یک جزیره با هم مبارزه کرده و آن کسی که آخرین نفری باشد که در بازی باقی می ماند برنده بازی است. بازی فورت نایت یک بازی رایگان با آیتم هایی برای خرید درون برنامه ای است که برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، اندروید و آی او اس ساخته شده است هر چند به اندازه بازی پابجی برای اندروید بهینه نشده است.

فرشگاه شرکت Epic games

بر اساس گزارش Techcrunch فورت نایت از جولای 2018 به این طرف یک میلیارد دلار سودآوری برای شرکت Epic Games داشته است آن هم فقط از طریق خریدهای درون برنامه ای. بازی فورت نایت هیچ گونه تبلیغی را ساپورت نمی کند و تنها منبع درآمدش همان فروشگاه داخل بازی است که از طریق آن آیتم های درون بازی به فروش می رسند. بر اساس گزارش فوق بازی فورت نایت به طور متوسط روزانه 2 میلیون دلار برای شرکت Epic Games سودآوری داشته است.

البته خود شرکت Epic Games هم دارای فروشگاهی به نام Epic Game Store است که در واقع محلی برای فروش بازی های ساخت این شرکت برای پی سی است. بنابراین هر چند فورت نایت محل درآمد اصلی شرکت Epic Games است اما تنها منبع درآمد آن به حساب نمی آید.

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

بر اساس گزارشی از سایت Techcrunch شرکت Epic Games سازنده بازی فورت نایت تنها در سال 2018 سود 3 میلیارد دلاری را تجربه کرده است. این سود عمدتا از بازی فورت نایت است. بازی که از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به بازی پابجی دارد و در آن صد بازیکن در یک جزیره با هم مبارزه کرده و آن کسی که آخرین نفری باشد که در بازی باقی می ماند برنده بازی است. بازی فورت نایت یک بازی رایگان با آیتم هایی برای خرید درون برنامه ای است که برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ،…

به این مطلب امتیاز دهید

سود 3 میلیارد دلاری شرکت سازنده فورت نایت (Epic Games) در سال - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید