اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

قابلیت جدید اینستاگرم: قرار دادن موسیقی روی استوری ها

قابلیت جدید اینستاگرم - موزیک گذاری روی استوری ها
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبلاگ خبری اینستاگرم: اخیرا قابلیت جدیدی به اینستاگرم اضافه شده که به کاربران اجازه می دهد روی استوری هایشان موسیقی بگذارند. کاربران از این پس می توانند موسیقی دلخواه شان را از بین مجموعه ای از هزاران موسیقی دارای مجوز (لایسنس شده) انتخاب کرده و روی استوری هایشان قرار دهند. بنا به آخرین آماری که توسط خود اینستاگرم منتشر شده تعداد کل کاربران این شبکه اجتماعی اکنون به یک میلیارد نفر رسیده که از این تعداد 400 میلیون نفرشان به صورت روزانه از بخش استوری ها استفاده می کنند.

قرار دادن موسیقی روی یک استوری کار بسیار ساده ای است. کافی است فقط همان دکمه ای که برای اضافه کردن استیکر، عکس و ویدیو به استوری تان لمس می کردید را لمس کنید. اگر دقت کنید در صفحه جدیدی که باز می شود آیکن جدیدی با نام "موزیک" به آیکن های قبلی اضافه شده است. با لمس این آیکن لیستی از معروفترین موسیقی ها برایتان باز خواهد شد. همانطور که در شکل می بینید دو باریکه (تب) دیگر با نام های Moods و Genre در بالای لیست قرار گرفته اند. باریکه اول لیستی از موسیقی ها را بر اساس حال و هوایشان و باریکه دوم بر اساس سبک شان به شما نشان خواهند داد.

روش موزیک گذاری روی استوری های اینستاگرم

جلوی هر موسیقی هم دکمه پلی را می بینید که با لمسش می توانید به آن موسیقی گوش داده و اگر خوشتان آمد آن را برای استوری تان انتخاب کنید. همچنین امکان انتخاب بخشی از هر موسیقی نیز برای استوری تان وجود دارد. به عبارت دیگر شما می توانید به دلخواه زمان شروع و پایان موسیقی را تعیین کنید. مثلا می توانید تعیین کنید موسیقی از ثانیه دهمش شروع شود و تا ثانیه بیست و پنجمش ادامه داشته باشد. وقتی دوستان تان استوری شما را باز کنند همان موسیقی یا بخش از موسیقی که انتخاب کرده اید در حین نمایش استوری برایشان پخش خواهد شد.

انتخاب موزیک قبل از فیلمبرداری

شما حتی می توانید قبل از فیلمبرداری برای استوری تان موسیقی آن را انتخاب کرده و در حین فیلمبرداری به آن گوش دهید. برای این کار کافی است بعد از لمس آیکن دوربین با حرکت عرضی انگشت روی صفحه گزینه "موزیک" را آورده و آن را لمس کنید. ادامه کار دقیقا همانند چیزی است که در بالا توضیح داده شد. شایان ذکر است که این قابلیت فعلا فقط برای نسخه آی او اس اینستاگرم ارائه شده ولی ظاهرا به زودی برای نسخه اندروید آن نیز منتشر خواهد شد.

طبق آنچه در وبلاگ خبری اینستاگرم آمده قابلیت موزیک گذاری روی استوری ها قابلیت جدیدی است که به نسخه 51 اینستاگرم و فعلا تنها برای برخی از کشورها منتشر شده است. لیکن به واسطه تلاش پیگیرانه تیم ایران اپس شما کاربران عزیز از هم اکنون می توانید این نسخه را از ایران اپس دانلود کنید.

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبلاگ خبری اینستاگرم: اخیرا قابلیت جدیدی به اینستاگرم اضافه شده که به کاربران اجازه می دهد روی استوری هایشان موسیقی بگذارند. کاربران از این پس می توانند موسیقی دلخواه شان را از بین مجموعه ای از هزاران موسیقی دارای مجوز (لایسنس شده) انتخاب کرده و روی استوری هایشان قرار دهند. بنا به آخرین آماری که توسط خود اینستاگرم منتشر شده تعداد کل کاربران این شبکه اجتماعی اکنون به یک میلیارد نفر رسیده که از این تعداد 400 میلیون نفرشان به صورت روزانه از بخش استوری ها استفاده می کنند. قرار دادن موسیقی روی…

به این مطلب امتیاز دهید

قابلیت جدید اینستاگرم: موزیک گذاری روی استوری ها - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 4 votes)

 

2 نظر

نظر بدهید