اخبار اخبار فن آوری

قابلیت جدید گوگل: نظر گذاشتن برای نتایج جستجو

نظردهی در مورد نتایج جستجو در گوگل
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت searchenginejournal.com: به زودی امکان نظر (کامنت) گذاشتن بری نتایج جستجو در گوگل فراهم خواهد شد. این خبری است که از یکی از اسناد رهنمون (هلپ) گوگل به بیرون درز کرده و توسط بسیاری از وبسایت های خبری منتشر شده است. البته نظر گذاشتن فقط یک بعد قضیه است! شما نه تنها می توانید نظرهای دیگران را راجع به نتایج جستجو در گوگل ببینید بلکه می توانید به آنها لایک یا دیسلایک هم بدهید؛ دقیقا مثل شبکه های اجتماعی. همچنین امکان نظر گذاشتن راجع به مسابقات ورزشی تا زمانی که مسابقه در حال انجام است و در نتایج جستجوی گوگل دیده می شود نیز فراهم است.

نظردهی در مورد نتایج جستجو در گوگل

البته نظرها باید تابع قوانین و سیاست های گوگل در انتشار محتوا باشند و نظرهایی که به هر عنوان با این قوانین یا سیاست ها مغایر باشند منتشر نخواهند شد. همچنین امکان نظردهی به صورت ناشناس وجود نخواهد داشت. نامی که برای پروفایل گوگل تان انتخاب کرده اید و در صفحه About me آن دیده می شود در کنار تمام نظرهای شما نشان داده خواهد شد. این یعنی شما بدون ورود به حساب کاربری گوگل تان امکان نظر گذاشتن برای نتایج جستجو یا پاک کردن نظراتی که قبلا گذاشته اید را نخواهید داشت.

چطور برای نتایج جستجو در گوگل نظر بگذاریم؟

هر موقع این امکان در گوگل فراهم شود می توانید به ترتیب زیر برای نتایج جستجو نظر بگذارید:
وارد سایت یا اپلیکیشن گوگل شوید و کلمه یا عبارتی را به دلخواه جستجو کنید. در خلاصه نتایج جستجو روی گزینه "بیشتر" و بعد از آن گزینه "نظرات" و سپس "مشاهده کنندگان" کلیک کنید. بعد هم روی گزینه "اضافه کردن یک نظر" کلیک کرده و نظرتان را بنویسید.

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن گوگل از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت searchenginejournal.com: به زودی امکان نظر (کامنت) گذاشتن بری نتایج جستجو در گوگل فراهم خواهد شد. این خبری است که از یکی از اسناد رهنمون (هلپ) گوگل به بیرون درز کرده و توسط بسیاری از وبسایت های خبری منتشر شده است. البته نظر گذاشتن فقط یک بعد قضیه است! شما نه تنها می توانید نظرهای دیگران را راجع به نتایج جستجو در گوگل ببینید بلکه می توانید به آنها لایک یا دیسلایک هم بدهید؛ دقیقا مثل شبکه های اجتماعی. همچنین امکان نظر گذاشتن راجع به مسابقات ورزشی تا زمانی که مسابقه در حال…

به این مطلب امتیاز دهید

قابلیت جدید گوگل: نظر گذاشتن برای نتایج جستجو - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید